Cleaneo Akustik Alçıpan

Knaufun Yılın Ses Yalıtım Ürünü Ödülü’ne ve Gümüş Çekül Yapı Ürün Ödülü’ne sahip ürünü Cleaneo Akustik Alçıpan ile mekanlardaki gürültü kirliliği son buluyor. Yüksek ses yutum değerleri sayesinde mimari akustik talepleri yerine getirmek amacı ile tasarlanan ürün, temizleme özelliği ile de kapalı mekanlardaki havanın kalitesini iyileştiriyor. Kapalı mekanların konfor seviyesini etkileyen iki önemli etmen mekanın akustiği ve mekandaki hava kalitesidir. Cleaneo Akustik Alçıpan, farklı perforasyon seçenekleriyle yüksek derecede akustik performans sunarak mekanların verimliliğini artırıyor.

Mekandaki hava kalitesini artırmak için ise önceleri havalandırma sistemini iyileştirme gibi çözümler aranırken Knauf Cleaneo Akustik Alçıpan’ın içerdiği zeolit sayesinde ortamdaki kötü kokular temizlenerek temiz hava ortama geri veriliyor. Cleaneo Akustik Alçıpan ile tasarlanan tavanlar kararma ve sararma yapmıyor. Standart, dağınık, şaşırtmalı delikli, kare delikli, “Slotline” çizgisel delikli, blok halinde delikli olmak üzere çok sayıda farklı ve modern yüzey tasarımlarına sahip ürün, sinema ,konser salonu, tiyatro ,opera salonu, sergi fuar alanı, havaalanı, okul, otel, müze, alışveriş merkezi gibi pek çok alanda kullanılabiliyor. Ayrıca, Cleaneo Akustik Alçıpan, yeşil bina sertifikalama sistemi olan LEED Deklarasyonu ile doğaya değer veriyor. www.knauf.com.tr  (Yirmibir( XXI)

Previous Japon Yeni'ne Endeksli Konut Kredilerine Yapılandırma Fırsatı
Sonraki Dünya Lansmanı İstanbul'da Gerçekleştirildi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Seramiksan Emperador Serisini Sundu

Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, hayatı güzelleştirmek için evlere estetik ve doğal dekorasyon çözümleri sunmayı sürdürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Fikirtepe BUSINIST OFFICE Projesi

Fikirtepe’nin çehresi bu projeyle değişiyor İnşaat sektörünün deneyimli markalarının oluşturduğu Selimoğlu İnşaat, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketleri SVR Grup’u kurarak kentsel dönüşümde İstanbul’un simge alanı haline gelen Fikirtepe’de BUSINIST

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale Çelik Kapı Nisan kampanyası

Güvenliğin Kale’si, Çelik Kapı ürünlerinde 800 TL’ye varan indirim uygulayarak dev bir kampanyaya daha imza atıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

YP İnşaat 8 yılda 375 futbol sahası kadar inşaat yaptı

Yaklaşık 25 yıldan bu yana Türkiye’nin çok sayıda kentinde projeler hayata geçiren YP İnşaat, sektördeki yerini, büyük hedefleriyle sağlamlaştırıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nuvo Dragos Teslimleri Başladı

ÖZDERİCİ Gayrimenkul, Maltepe’de inşa ettiği ‘Nuvo Dragos’ projesinin ilk etabının teslimatına başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak sektörüne yönelim artıyor

Emlak sektörü bu aralar ilgi odağı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.