Çilek’ten Nisan kampanyası

Çilek’ten Nisan kampanyası

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, First Class, Champion Racer ve Carbeds adı verilen üç yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla satışa sunuyor.  Ayrıca Nisan ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla da çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor.

Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, Nisan ayında da sürprizlerine devam ediyor. First Class, Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla mağazalarda minikleri ve ailelerini bekliyor.

Çilek’in aileleri ve çocukları sevindiren %50 ‘ye varan indirim kampanyası Nisan ayında da devam ediyor. Seri sonu ürünlerle devam eden indirimlerin yanı sıra bazı fırsat ürünlerinde de özel indirim oranları uygulayan Çilek, yeni ürünlerde de geçerli olan Nisan kampanyası ile çocukların yüzünü güldürüyor.

Çilek, Nisan ayında satışa sunacağı yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

Araba tutkunu minikler için tasarlanan Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki Carbeds’ler ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

Daha çok çocuk düşlerindeki odaya kavuşsun diye, Nisan ayı boyunca yüzde 50’ye varan indirim kampanyası sunan Çilek, bazı fırsat ürünlerinde ise özel indirim oranları uyguluyor.

Previous İMKON Genel Kurulu'na büyük ilgi
Sonraki Ankara Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

ERSA Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girdi

ERSA geçtiğimiz dönemde % 159 büyüyerek, “Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi” arasına girdi

Firma Haberleri 0 Yorum

JLL Türkiye’den Dünya Saati Uygulaması’na destek

JLL, iklim değişikliği ile mücadele etmek üzere, dünyanın en büyük küresel çevre hareketi olarak bilinen Dünya Saati Uygulaması’na, 200 ofisi ve Türkiye’deki projeleri ile destek oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ant Yapı’dan 3 Yeni Proje

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok projeyi 90’lı yılların başından bu yana hayata geçiren Ant Yapı, İstanbul’da toplam 500 milyon dolarlık üç yeni proje daha gerçekleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yüzde 25’lik emsal hakkının süresinin uzaması sektörü rahatlatacak

Kentsel dönüşüme giren projelerde uygulanmakta olan ve 1 Ocak 2017’de sona ermesi beklenen %25’lik emsal hakkı uygulamasının, 30 Haziran 2017’ye kadar devam edecek olması sektörü rahatlatacak.

Firma Haberleri

Hayat Tepe Suites kasım ayında teslim

ÖZAK GYO’nun Hayat Tepe projesine komşu olan Hayat Tepe Suites projesinin kaba inşaatı tamamlandı. Projenin daire sahiplerine kasım ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Firma Haberleri

İmpo İmar Türkiye’nin 4 ilçesinin imar planlarını hazırlayacak

İmpo İmar ekipleri Türkiye’nin 4 ilçesini daha gelecek yüzyıllara taşıyacak imar planlarını hazırlamak üzere sahaya çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.