Çilek’ten Nisan kampanyası

Çilek’ten Nisan kampanyası

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, First Class, Champion Racer ve Carbeds adı verilen üç yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla satışa sunuyor.  Ayrıca Nisan ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla da çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor.

Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, Nisan ayında da sürprizlerine devam ediyor. First Class, Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla mağazalarda minikleri ve ailelerini bekliyor.

Çilek’in aileleri ve çocukları sevindiren %50 ‘ye varan indirim kampanyası Nisan ayında da devam ediyor. Seri sonu ürünlerle devam eden indirimlerin yanı sıra bazı fırsat ürünlerinde de özel indirim oranları uygulayan Çilek, yeni ürünlerde de geçerli olan Nisan kampanyası ile çocukların yüzünü güldürüyor.

Çilek, Nisan ayında satışa sunacağı yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

Araba tutkunu minikler için tasarlanan Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki Carbeds’ler ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

Daha çok çocuk düşlerindeki odaya kavuşsun diye, Nisan ayı boyunca yüzde 50’ye varan indirim kampanyası sunan Çilek, bazı fırsat ürünlerinde ise özel indirim oranları uyguluyor.

Previous İMKON Genel Kurulu'na büyük ilgi
Sonraki Ankara Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Halk GYO Ve Vakıf GYO Sancaktepe’de Arsa Aldı

İstanbul Anadolu yakasında konut projesi geliştirmek üzere ortaklık kuran Halk GYO ve Vakıf GYO, Sancaktepe’de 110 milyon lira bedelle 98 bin metrekarelik arsa aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akıllı kentler için 70 trilyon dolar

Milyonlarca insanın bir arada yaşadığı modern şehirler teknoloji ile uyumlu hale getiriliyor.

Firma Haberleri

Sütaş Tire fabrikasını seneye açacak

Sütaş, Tire OSB’de satın aldığı 100 bin m2’lik arsa üzerinde yaptığı fabrikayı Mart 2016’da tamamlayıp üretime başlayacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avcılar İnşaat’tan Bayraklı’da 38 Katlı Gökdelen Projesi

İzmir’de özellikle Bayraklı ve Bornova’da hayata geçirdiği modern projelerle adından söz ettiren Avcılar inşaat, şimdi de kentin siluetini değiştirmeye hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Steelife Modül Ev Bir Günde Konut

Hafif çelik yapı markası Steelife tarafından üretilen ve bir günde kurulabilen Modül Ev, bu yaz tatilini kendi yazlığında geçirmek isteyenler için olanak sağlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çukurova Gayrimenkul yeni proje için Adana’da arsa arıyor

İnşaat sektöründe geçen 23 yılda Adana ve Mersin’deki projeleriyle bölgenin öncü markası olan ve ardından İstanbul’a yelken açan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul ve CKY İnşaat ortaklığı, Adana’ya yatırım yapmaya

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.