Çilek’ten Ankara’ya 2 yeni mağaza daha

Çilek’ten Ankara’ya 2 yeni mağaza daha

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurtiçindeki varlığını genişletmeye devam ediyor.
Türkiye’nin yanı sıra farklı coğrafyalardaki satış noktalarını artırıp daha çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Çilek, son olarak Ankara’da 2 yeni mağaza daha açtı.

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan  Çilek, Anakaralı ailelerle buluşmaya devam etmek için Anakara’daki mağaza sayısını 12’ye yükseltti.

Türkiye genelinde 174 mağazaya ulaşan Çilek,  modern, fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarım mobilyalarını bu kez  Çankayalı ve Etimesgutlu takipçileriyle buluşturacak.

Yurtiçinde açılma stratejilerini 2016 yılında daha da hızlandıracaklarını belirten Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “Çilek olarak yurtiçinde önemli yatırımlara imza atarak büyümemizi sürdürüyoruz. Ve bugün burada Türkiye genelinde 174. Mağazamızı açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Hedefimiz 2016 yılı içinde çok daha fazla noktaya ulaşarak Çilek konforunu aileler ve çocuklarla buluşturmak” dedi.

Previous Seda Yekeler'e ASTOP'tan Vefa ödülü
Sonraki Emlak sektöründe iş kurmak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeni ev alacaklar jeneratörlü konutu tercih ediyor

Elektriksiz birkaç saatin bile büyük sorunlara yol açtığı günümüzde kesintisiz enerji için jeneratör kullanımının önemi giderek artıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ispartakule Bizim Evler 6 Satılık Mağaza

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesiyle hayata geirdiği 160 cadde mağazasını satışa sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Selenium Ataköy Projesi

Aşçıoğlu İnşaat’ın, Bakırköy’ün Ataşehir muhitinde E-5’e nazır arazi üzerinde inşa etmeye başladığı Selenium Ataköy projesi ilk günden büyük ilgi gördü.

Firma Haberleri

Reysaş GYO Odunpazarı’ndaki depolama alanını kiraya verdi

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Eskişehir Odunpazarı İlçesinde bulunan depolama alanını kiraya verdi. Reysaş GYO tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;

Firma Haberleri 0 Yorum

Selimoğlu Grup’dan Çeşme’de 240 Villa Projesi

Çeşme’de 240 villa Selimoğlu, Fikirtepe’de ruhsat beklerken, Çeşme’de villa projesi hayata geçiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Soyak Soho’da Yaşam Başlıyor

Soho’da şubat ayından en merkezi noktası Zincirlikuyu’dayer alan ve LEED Gold sertifikası adayı Soyak SOHO projesinde yaşam başlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.