Çilek’ten Ankara’ya 2 yeni mağaza daha

Çilek’ten Ankara’ya 2 yeni mağaza daha

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurtiçindeki varlığını genişletmeye devam ediyor.
Türkiye’nin yanı sıra farklı coğrafyalardaki satış noktalarını artırıp daha çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Çilek, son olarak Ankara’da 2 yeni mağaza daha açtı.

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan  Çilek, Anakaralı ailelerle buluşmaya devam etmek için Anakara’daki mağaza sayısını 12’ye yükseltti.

Türkiye genelinde 174 mağazaya ulaşan Çilek,  modern, fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarım mobilyalarını bu kez  Çankayalı ve Etimesgutlu takipçileriyle buluşturacak.

Yurtiçinde açılma stratejilerini 2016 yılında daha da hızlandıracaklarını belirten Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “Çilek olarak yurtiçinde önemli yatırımlara imza atarak büyümemizi sürdürüyoruz. Ve bugün burada Türkiye genelinde 174. Mağazamızı açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Hedefimiz 2016 yılı içinde çok daha fazla noktaya ulaşarak Çilek konforunu aileler ve çocuklarla buluşturmak” dedi.

Previous Seda Yekeler'e ASTOP'tan Vefa ödülü
Sonraki Emlak sektöründe iş kurmak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

1544 Ev İçin Rekor Başvuru

KIPTAŞ tarafından Hadımköy’de inşa edilecek 1544 konut için 77 bin 245 kişi müracaat etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

OSİAD’da İş Başvuru Teknikleri Semineri

Üniversitelilere yönelik düzenlenen “İş  başvuru teknikleri” konulu seminer, Ostim Rotary Kulübü OSİAD ve Ostim OSB işbirliği ile OSİAD’da gerçekleştirildi.

Firma Haberleri

İzmir-Manisa tüneli hangi aşamada?

9 Eylül 2011’de başlayan tünel inşaatında, yüklenici firma Koçoğlu Şirketler Grubu’nun iflas etmesi sonucu tam beş aydır tek bir adım atılmıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

DYO’nun yeni reklam filminde başrolde ‘Renkler’ var

Ürünleri ile 61 yıldır hayatımızı renklendiren boya sektörünün öncü markası DYO, yeni reklam kampanyasına, “Hayat sana yenile Dyo” sloganı ile start verdi.

Firma Haberleri

Ankara’da ANKAmall sürprizleri devam ediyor

ANKAmall, inşaatının tamamlanması ve yenilenme çalışmalarının ardından her hafta ziyaretçilerini büyük sürprizlerle karşılamaya devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Future Park’ın Otel Projesine 5 Büyük Otel Zincirinden Teklif Geldi

Türk gayrimenkul sektörü iki önemli fuarı geride bıraktı. Sektörün önemli oyuncularından Hiper Gayrimenkul, Türkiye’de ve Dubai’deki fuarda stand açarak Future Park projesindeki otel birimi için yabancı yatırımcılarla görüştü.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.