Çilek’ten Ankara’ya 2 yeni mağaza daha

Çilek’ten Ankara’ya 2 yeni mağaza daha

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurtiçindeki varlığını genişletmeye devam ediyor.
Türkiye’nin yanı sıra farklı coğrafyalardaki satış noktalarını artırıp daha çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Çilek, son olarak Ankara’da 2 yeni mağaza daha açtı.

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan  Çilek, Anakaralı ailelerle buluşmaya devam etmek için Anakara’daki mağaza sayısını 12’ye yükseltti.

Türkiye genelinde 174 mağazaya ulaşan Çilek,  modern, fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarım mobilyalarını bu kez  Çankayalı ve Etimesgutlu takipçileriyle buluşturacak.

Yurtiçinde açılma stratejilerini 2016 yılında daha da hızlandıracaklarını belirten Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “Çilek olarak yurtiçinde önemli yatırımlara imza atarak büyümemizi sürdürüyoruz. Ve bugün burada Türkiye genelinde 174. Mağazamızı açmanın mutluluğu içerisindeyiz. Hedefimiz 2016 yılı içinde çok daha fazla noktaya ulaşarak Çilek konforunu aileler ve çocuklarla buluşturmak” dedi.

Previous Seda Yekeler'e ASTOP'tan Vefa ödülü
Sonraki Emlak sektöründe iş kurmak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Konutta son trendler

Günümüzde her konuda olduğu gibi konut ve inşaat sektöründe de trendler değişiyor.

Firma Haberleri

DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi kentsel dönüşüm işbirliği

Sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetler ile sektöründe farklılaşan DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi ile ‘Kentsel Dönüşüm’ alanında işbirliği gerçekleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yarımca ve Mardin’e İki Dev Yatırım

Mardin’e 1 milyar 60 milyon lira yatırımla kimya tesisi, Yarımca’ya 871 milyon liraya liman kurulacak İki büyük yatırım için teşvik belgesi alındı.

Firma Haberleri

Eximbank Ankara taşınmaz satışından 3,9 milyon TL hasılat elde etti

Türk Eximbank’ın Ankara’daki 52 taşınmazından 33’ünün Eskidji Müzayedecilik aracılığıyla satışından 3,9 milyon TL hasılat elde edildi. Kalan 19 daire için de Eylül’de müzayedeye çıkılıyor.

Firma Haberleri

Sinpaş Süper Marka seçildi

Gayrimenkul sektöründe 41. Yılını kutlayan Sinpaş, 2014 yılının en iyi markalarına verilen Superbrands Ödülü’nün sahibi oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

TAV Suudilerle dev tesis yapacak

Saudi Aerospace Engineering tarafından yapılan bir açıklamada, Türk havalimanı inşaatçısı ve işletmecisi TAV ile beraber 2.87 milyar riyallik (765.33 milyon dolar) uçak bakım ve onanm tesisi yapımı planlandığım duyuruldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.