Çilek Kenya’da mağaza açtı

Çilek Kenya’da mağaza açtı

Tematik ürünleriyle çocukların ve ailelerin tercihi Çilek, yurtdışında büyümesini sürdürüyor.

Farklı coğrafyalardaki satış noktalarını artırıp daha çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Çilek, Afrika’daki son satış noktasını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtı. Çilek, iki satış noktasının da yolda olduğunu müjdeledi

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde, tematik ürünleriyle büyük beğeni kazanan marka Çilek, yurt içi ve yurt dışındaki büyümesini sürdürüyor. 2015 yılında yurt dışında 20 mağazaya imza atan Çilek, Afrika’daki son satış noktasını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtı. Yakın zamanda ülkede 2 satış noktası daha açmayı hedefleyen Çilek, Kenyalıların ilgisinden memnun.

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek; Kenya’da açılan mağaza konusunda şu şekilde konuştu;
“Yakın zamanda Kenya’da toplam 3 satış noktamız olacak. İlki Kenya’nın en büyük şehri ve başkenti Nairobi’de açıldı. 2016 yılının Şubat ayında yeni satış noktaları da açmayı planlıyoruz. Champion Racer, Black Pirate, Royal, Flora, SL Princess, Safari Natura serilerimiz açılan mağazada sergileniyor. Kenya halkının markamıza olan ilgisinden memnunuz.”

Previous Sinpaş Altın Kuleler'de ev fiyatları 421,900 TL'den başlıyor
Sonraki Çorum Devane TOKİ projesinin ihalesi yapıldı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Moment İstanbul daire fiyatları 269.000 TL den başlıyor

AC Yapı´nın Moment İstanbul projesinde 731 daire bulunuyor.

Firma Haberleri

Halk GYO istikrarlı büyüyor

Halk GYO, 2015 yılı Ocak-Mart dönemi mali verilerine ilişkin finansal raporunu açıkladı. 2014 yılını 61,3 milyon TL net kar ile kapatan Şirket, 2015 yılı Ocak-Mart döneminde ise, geçen yılın aynı

Firma Haberleri

Türker Naslı: “Ankara çift yönlü göç baskısı altında”

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Türker Naslı, Ankara’nın; yetişmiş insan gücünün başka şehirlere gitmesi ve dışarıdan niteliksiz iş gücü vasfında nüfus akışı şeklinde çift yönlü bir göç

Firma Haberleri 0 Yorum

Metal Ağaçlar Finans Merkezi’ne Enerji Verecek

Dünyadaki 9 finans merkezi incelenerek projelendirilen İstanbul Finans Merkezinde ortak alanlarının elektrik ihtiyacı 20 metre boyundaki 14 metal ağaçtan karşılanacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Queen Park’ta geri sayım başladı

Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ile Başkent Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan’ın, kendi ismiyle anılan semtteki yeni projesi Queen Park için geri sayım başladı.

Firma Haberleri

İder Mobilya çocuklar için yeni koleksiyon hazırladı

Miniklerin renkli dünyasına hızlı bir giriş yapan İder Mobilya, yepyeni çocuk odası takımları ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.