Çilek, Ankara’daki 11.mağazasını Çayyolu’nda açtı

Çilek, Ankara’daki 11.mağazasını Çayyolu’nda açtı

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Ankara’daki 11.mağazasını Çayyolu’nda açtı.

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek, Ankara’daki 11. mağazasını Çayyolu’nda açtı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Ankaralı çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek, yeni mağazalarla daha çok çocuğun odasını süslemeye devam ediyor.

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, yaptığı açıklamada; “Çilek olarak tüketiciye kalite ve güven duygusunu bir arada sunmak en önem verdiğimiz konudur. Müşterilerimizin geri bildirimi ve talepleri doğrultusunda bunu başardığımızı görmek bizi mutlu ediyor. Talebi arzla karşılayabilmek adına, potansiyel gördüğümüz lokasyonlarda detaylı fizibilite çalışmaları yapıyor, ondan sonra mağaza açma kararı veriyoruz. Daha çok çocuğun odası Çilek’lensin diye, yurt içi ve yurt dışında yeni mağazalar açmayı sürdürerek, büyümeyi devam ettirmeyi ön görüyoruz” dedi.

Previous Kalekim ‘Garantili Usta Sistemi’ Türkiye’ye yayılıyor
Sonraki Ergün Turan : 'Konutta alt-orta segmentte asla balon yok'

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut fiyatları artacak mı?

Gayrimenkul sektörünün temsilcileri, ev almak veya konut yatırımı yapmak isteyen vatandaşların kısa süre içerisinde harekete geçmesi gerektiğini, 2 aylık süreçte kayıplarını telafi etmeyi amaçlayan sektörün 2016’ya zamla gireceğini belirtiyor.

Firma Haberleri

KOCAMAN BALIKÇILIK ERDEK’E MİDYE ÇİFTLİĞİ KURUYOR

Türkiye’nin en büyük su ürünleri ihracatçısı Kocaman Balıkçılık, Erdek’e midye çiftliği kuruyor. Şirket ayrıca ön pişirimi yapılmış hazır ürünler için de yeni yatırıma başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Günsev2 Sitesi

“Günsev yaparsa, en iyisini yapar” sloganını kendileriyle özleştirdiklerini belirten, Günsev Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Sadeddin Gün,”1974 yılında Babam Şeyhmuz Gün tarafından temelleri gıda şirketi olarak atılan şu an ise Günsev

Firma Haberleri 0 Yorum

Müteahhitler, ‘Kale Vizyon’ ile banyoların içine girdi

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (AYİD) Büyük Kulüp’te düzenlediği akşam yemeği organizasyonunun sponsorlarından biri olan Kale, sanal gerçeklik teknolojisi ‘Kale Vizyon’ ile müteahhitlere bütünsel banyo mekanlarını gezdirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gayrimenkul Sektörünün En Kapsamlı Yazılım Programı

Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe önemli görevler üstlenmiş olan Hasan Bursalıoğlu ve Burak Yangın, gayrimenkul sektörünün büyüyen ihtiyaçları için geliştirdikleri yeni gayrimenkul proje satış otomasyon ve CRM uygulaması S² (Smart Sales)

Firma Haberleri 0 Yorum

İncek Loft teslim tarihi

Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen İncek Loft, başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’in en büyük konut projesi. İncek Loft, toplam 1199 konuttan oluşuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.