Çevrem Sensin’in ilki Bursa’da yapılacak

Çevrem Sensin’in ilki Bursa’da yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, hava kirliliğinden, atık yönetimine, su kaynaklarının temizliğinden tasarrufuna kadar bilinç ve farkındalık oluşturmak için; “Çevrem Sensin” ismiyle bir dizi etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. İlkinin 18 Kasım tarihinde Bursa’da yapılacağı programa yirmiye yakın sivil toplum örgütü de bilgilendirme stantlarıyla katılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın organize ettiği “Çevrem Sensin Bilinçlendirme Seminerleri”nin ilki 18 Kasım tarihinde saat: 09.00’da Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yirmiye yakın sivil toplum örgütünün de bilgilendirme stantlarıyla katılacağı programda hava kirliliğinden, atık yönetimine, su kaynaklarının temizliğinden, tasarrufuna kadar sürdürülebilir ve yaşanılabilir bir çevre için hayati öneme sahip konularda sunumlar yapılacak. Çevreyle ilgili bilinçlendirme ve farkındalık oluşturulmasının hedeflendiği etkinlikler 10 ilde gerçekleştirilecek. “Çevrem Sensin” mottosuyla duyurulan kampanya, çevre ile ilgili duyarlılığı okullara, işyerlerine, sokaklara ve evlere taşımayı amaçlıyor.

“Çevrem Sensin” kampanyasının özellikle çocuklar tarafından da sahiplenilmesi ve benimsenmesi için tiyatro, maskot show gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Previous Otonomi’ye ücretsiz servisler başlıyor
Sonraki DYO mükemmelliğin zirvesinde

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

İstanbul Cam 2014 Fuarı

CAM ENDÜSTRİSİNİN ULUSLARARASI TİCARET PLATFORMU İSTANBUL CAM FUARI TÜM HIZIYLA 2014 YILINA HAZIRLANIYOR…

Etkinlikler

Türk emlak ve gayrimenkul firmaları ile özel projeler Bakü’de tanıtılacak

Türkiye’deki emlak ve gayrimenkul firmaları ile özel yatırım projeleri Azerbaycan’da Bakü Expo Center’de ilk kez yapılacak dev bir organizasyonda tanıtılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

More Akademi’den gayrimenkul hukuku eğitimi

Gayrimenkul satış ve yatırım uzmanları More Akademi tarafından Ankara’da düzenlenen hukuk eğitiminde buluştu.

Etkinlikler

Emre Çamlıbel Sürdürülebilir Kentleşmenin önemini anlattı

Soyak Holding, Türkiye’yi 2023 hedeflerine taşıyacak parametrelerin tartışıldığı ve bu yıl 27-28 Nisan’da ‘Kritik eşik: Açılım ve Dönüşüm Zamanı’  mottosuyla düzenlenen Forum İstanbul Konferansı’nda yerini aldı.

Etkinlikler 0 Yorum

Suudi Prens’i ve Bakanlar Emlak 2014 Fuarı’nı Açıyor

Sine ve İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Emlak 2014 Fuarı, 11 Eylül günü (yarın) başlıyor.

Etkinlikler

3D PRINT EXPO TURKEY 12 Haziran’da açılıyor

Girişimcilere sınırsız kazanç dünyasının kapısını açan 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri; endüstriyel tasarım, estetik cerrahi, ortopedi, takı ve mücevher tasarımı, havacılık ve savunma sanayii, fotoğrafçılık, mimarlık, oyuncak sanayii ve otomotiv sektörü

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.