Çeşmeli Müteahhitlere İş Güvenliği Anlatıldı

Çeşme-Alaçatı Müteahhit ve İşadamları Derneği (ÇAMİAD) yeni yürürlüğe giren iş güvenliği yasasıyla ilgili işverenleri bilgilendirdi.

ÇAMİAD Başkanı Murat Yıldır, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Çeşme Merkez Müdürü Sencan Sert ve SGK Çeşme görevlisi Rıza Turan’ın katıldığı ve Çeşme Sheroton Otel’de düzenlenenen toplantıda konuşmacılar kanuni yükümlülükleri anlattı. Başkan Murat Yıldır, sektör temsilcilerini bir çatı altında toplayarak daha kolay hareket edebileceklerini bildirdi. SGK Çeşme Şube Görevlisi Rıza Turan, inşaat sektörünün tehlikeli sınıfta yer aldığını belirtti.(Posta Ege)

Previous Cemal Tekin:Mobilya Sektörü İhracata Yöneliyor
Sonraki Bahadır İnşaat, Yeni Projelerini Tanıttı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Kuzeykent Camii ve Külliyesi’nde çalışmalar sürüyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında bulunan Kuzeykent Camii ve Külliyesi’nin  inşa çalışmaları, 300 kişinin geceli gündüzlü çalışmalarıyla aralıksız devam ediyor.  

Güncel Haberler 0 Yorum

Kurbağalıdere 30 metre kaydırılıyor

Çevresine yaydığı kötü koku nedeniyle yıllardır Kadıköylülerin şikayetine neden olan Kurbağalıdere’nin bir kısmı 30 metre kaydırılacak

Güncel Haberler

Devremülk ilanlarında büyük artış

2015 yılının ikinci çeyreğinde ‘Kiralık Devremülk’ ilanlarında yüzde 140’a varan artış yaşandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Adana’da Satılık Konut İlanları 2.5 Katı Arttı

Emlak piyasasının git gide ısındığı Adana ilinde el değiştirmeler çoğaldı. İlde satılık konut ilanı sayısı son 1 yılda 2.5 kat arttı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut ve Ofis Tercihinde Kriter Yeşil Bina Sertifikası Olacak

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi, Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SUT-D) Başkan Yardımcısı ve Enerji Kurulu Başkanı Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, şu an çevresel yatırım olarak değerlendirilen yeşil binaların yaşam

Güncel Haberler 0 Yorum

Nevşehir’de atıl binalar belirsizliğini koruyor

Nevşehir’de yıllarca kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet ettikten sonra atıl bir hale düşen kamu binalarının hali içler acısı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.