Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik sektöründe “iş sağlığı ve güvenliği”yerleşik bir kültür olacak

Son dönemde işyerlerinde yaşanan kazalardaki artış “iş sağlığı ve güvenliği” koşullarının önemini bir kez daha ortaya koydu. Yaklaşık 35 bin kişinin istihdam edildiği çelik sektörü de iş sağlığı ve güvenliğini “Çelik Teknoloji Seminerleri” ile  gündemine taşıyor. Çelik İhracatçıları Birliği ve Türkiye Çelik Üreticileri Derneği’nin işbirliği ile düzenlenecek seminerde; sektör temsilcilerine iş sağlığı ve güvenliğinin yerleşik bir kültür haline gelmesi için tüm detaylar aktarılacak.

Çelik İhracatçıları Birliği bünyesinde faaliyet gösteren Matil Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. tarafından düzenlenen “Çelik Teknoloji Seminerleri”nin beşincisi 06 Kasım 2014 Perşembe günü Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Alanında “Yeni İhtiyaçlar, Artan Risk, Kültür İnşası için Farklı Yöntemler” konulu seminer, Türkiye Çelik Üreticileri Derneği desteği ile organize ediliyor.

Açılışını Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci’nin yapacağı “5. Çelik Teknoloji Semineri”nde iş güvenliği ile ilgili tüm detaylar, konunun uzmanı Dr. Ali Rıza Tiryaki tarafından aktarılacak. İş sağlığı ve güvenliğini çelik sektöründe yerleşik bir kültür haline getirecek tüm yöntemlerin masaya yatırılacağı seminerde katılımcılarla, öncelikle iş güvenliği yasası ve yenilenmiş mevzuatın getirdiği uygulamalar ile ilgili bilgiler paylaşılacak. Ardından meslek hastalığı riskinin yönetimi sorumluluğu ve stratejik bir öncelik olarak çelik sektöründe mesleki sağlık gözetimi ile bilgiler, iş sağlığı güvenliği iklimi, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün süreçleri tüm boyutları ile sektör temsilcilerine aktarılacak.

Çelik İhracatçıları Birliği’nin sektörün gelişimine yönelik çalışmaları kapsamında İstanbul Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştireceği seminer için kayıtlar devam ederken, ilgilenenlerin selin.onen@immib.org.tr adresine kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Previous Ankara Mobilya Sektöründe Hareketli Günler
Sonraki AnadoluJet'ten Öğretmenlere Özel Kampanya

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Gündem Yenimahalle toplantısı gerçekleştirildi

Yenimahalle Kent Konseyi tarafından Yenimahalle’de orta akıl oluşturmak amacıyla düzenlenen “ Gündem Yenimahalle” toplantılarının ilki Yenimahalle Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Etkinlikler 0 Yorum

Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi Hatay’da

Deprem riski taşıyanve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan  ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağıgözüken kentsel dönüşümün,kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak 

Etkinlikler 0 Yorum

Türk yapı sektörü Ekim’de Ankara’da buluşuyor!

Türk yapı sektördeki son gelişmelerin ve en yeni teknolojilerin sergilendiği, bölgesinin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 20 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre

Etkinlikler 0 Yorum

3.İnşaat ve Konut Konferansı yarın kapılarını açıyor

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, saat 09.00’da Marriott Hotel Asia’da 3. kez kapılarını açıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Yeşil Rapido LEED 2014 Ücretsiz Eğitimler Devam Ediyor

‘Yeşil Rapido’ LEED Green Associate Eğitimleri 2014 yılında da planlanan dört organizasyonla devam ediyor.

Etkinlikler

28.Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara

Sektördeki en son yenilik ve teknolojilerin sergilendiği, bölgenin en büyük yapı fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, bu yıl 1 – 4 Ekim 2015 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.