Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik sektöründe “iş sağlığı ve güvenliği”yerleşik bir kültür olacak

Son dönemde işyerlerinde yaşanan kazalardaki artış “iş sağlığı ve güvenliği” koşullarının önemini bir kez daha ortaya koydu. Yaklaşık 35 bin kişinin istihdam edildiği çelik sektörü de iş sağlığı ve güvenliğini “Çelik Teknoloji Seminerleri” ile  gündemine taşıyor. Çelik İhracatçıları Birliği ve Türkiye Çelik Üreticileri Derneği’nin işbirliği ile düzenlenecek seminerde; sektör temsilcilerine iş sağlığı ve güvenliğinin yerleşik bir kültür haline gelmesi için tüm detaylar aktarılacak.

Çelik İhracatçıları Birliği bünyesinde faaliyet gösteren Matil Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. tarafından düzenlenen “Çelik Teknoloji Seminerleri”nin beşincisi 06 Kasım 2014 Perşembe günü Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Alanında “Yeni İhtiyaçlar, Artan Risk, Kültür İnşası için Farklı Yöntemler” konulu seminer, Türkiye Çelik Üreticileri Derneği desteği ile organize ediliyor.

Açılışını Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci’nin yapacağı “5. Çelik Teknoloji Semineri”nde iş güvenliği ile ilgili tüm detaylar, konunun uzmanı Dr. Ali Rıza Tiryaki tarafından aktarılacak. İş sağlığı ve güvenliğini çelik sektöründe yerleşik bir kültür haline getirecek tüm yöntemlerin masaya yatırılacağı seminerde katılımcılarla, öncelikle iş güvenliği yasası ve yenilenmiş mevzuatın getirdiği uygulamalar ile ilgili bilgiler paylaşılacak. Ardından meslek hastalığı riskinin yönetimi sorumluluğu ve stratejik bir öncelik olarak çelik sektöründe mesleki sağlık gözetimi ile bilgiler, iş sağlığı güvenliği iklimi, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün süreçleri tüm boyutları ile sektör temsilcilerine aktarılacak.

Çelik İhracatçıları Birliği’nin sektörün gelişimine yönelik çalışmaları kapsamında İstanbul Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştireceği seminer için kayıtlar devam ederken, ilgilenenlerin selin.onen@immib.org.tr adresine kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Previous Ankara Mobilya Sektöründe Hareketli Günler
Sonraki AnadoluJet'ten Öğretmenlere Özel Kampanya

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Turkeybuild İstanbul 10 Mayıs’ta kapılarını açıyor

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan “Uluslararası Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un 39’uncusu 10-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Etkinlikler

Çanakkale konut günleri 13 Mayıs’da başlıyor

Çanakkale Müteahhitler Birliği öncülüğünde biraraya gelen inşaat firmaları, 13 19 Mayıs talihlerinde Konut Günleri düzenleyecek.

Etkinlikler 0 Yorum

3.Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı Gerçekleştirildi

3. Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği’nin desteğiyle denizcilik ve liman sektörünün önde gelen yerli ve yabancı temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkulde Miras Anayasası masaya yatırılacak

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD), EY Türkiye işbirliği ile düzenlediği Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı 17 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

ANKOMAK Fuarı Mayıs’ta Açılıyor

İş makinaları, yapı elemanları, inşaat teknolojileri ve tüm inşaat sektörünün gündemini belirleyen ANKOMAK Fuarı, ziyaretçiyle buluşuyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Türk Eğitim Derneği’nden Eğitime Destek Müzayedesi

Türk Eğitim Derneği’nden Somalı çocuklar için eğitime destek müzayedesi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.