Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik sektöründe “iş sağlığı ve güvenliği”yerleşik bir kültür olacak

Son dönemde işyerlerinde yaşanan kazalardaki artış “iş sağlığı ve güvenliği” koşullarının önemini bir kez daha ortaya koydu. Yaklaşık 35 bin kişinin istihdam edildiği çelik sektörü de iş sağlığı ve güvenliğini “Çelik Teknoloji Seminerleri” ile  gündemine taşıyor. Çelik İhracatçıları Birliği ve Türkiye Çelik Üreticileri Derneği’nin işbirliği ile düzenlenecek seminerde; sektör temsilcilerine iş sağlığı ve güvenliğinin yerleşik bir kültür haline gelmesi için tüm detaylar aktarılacak.

Çelik İhracatçıları Birliği bünyesinde faaliyet gösteren Matil Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. tarafından düzenlenen “Çelik Teknoloji Seminerleri”nin beşincisi 06 Kasım 2014 Perşembe günü Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleşecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Alanında “Yeni İhtiyaçlar, Artan Risk, Kültür İnşası için Farklı Yöntemler” konulu seminer, Türkiye Çelik Üreticileri Derneği desteği ile organize ediliyor.

Açılışını Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci’nin yapacağı “5. Çelik Teknoloji Semineri”nde iş güvenliği ile ilgili tüm detaylar, konunun uzmanı Dr. Ali Rıza Tiryaki tarafından aktarılacak. İş sağlığı ve güvenliğini çelik sektöründe yerleşik bir kültür haline getirecek tüm yöntemlerin masaya yatırılacağı seminerde katılımcılarla, öncelikle iş güvenliği yasası ve yenilenmiş mevzuatın getirdiği uygulamalar ile ilgili bilgiler paylaşılacak. Ardından meslek hastalığı riskinin yönetimi sorumluluğu ve stratejik bir öncelik olarak çelik sektöründe mesleki sağlık gözetimi ile bilgiler, iş sağlığı güvenliği iklimi, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün süreçleri tüm boyutları ile sektör temsilcilerine aktarılacak.

Çelik İhracatçıları Birliği’nin sektörün gelişimine yönelik çalışmaları kapsamında İstanbul Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştireceği seminer için kayıtlar devam ederken, ilgilenenlerin selin.onen@immib.org.tr adresine kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Previous Ankara Mobilya Sektöründe Hareketli Günler
Sonraki AnadoluJet'ten Öğretmenlere Özel Kampanya

Diğer Yazılar

Etkinlikler

Avrupa Hazır Beton sektörü İstanbul’da buluşuyor

Avrupa Hazır Beton Birliği’nin (ERMCO) 2015 Kongresi İstanbul’da düzenlenecek. Toplantıya Türkiye Hazır Beton Birliği ev sahipliği yapacak.

Etkinlikler 0 Yorum

ATO’dan Enerji Konferansı

Ankara Ticaret Odası (ATO) Enerji ve Çevre özel İhtisas Komisyonu, Yeşil ve Güvenli Binalar Konferansı düzenledi.

Etkinlikler

Avrupa Hazır Beton Birliği kongresi İstanbul’da düzenlenecek

Hazır Beton Birliği, 4-5 Haziran 2015 tarihleri arasında üyesi olduğu Avrupa Hazır Beton Birliği’nin Kongresi’ne ev sahipliği yapacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkul Sektörünün En Prestijli Ödülü:Sign Of The City Awards

Gayrimenkul yarışması Sign Of The City Awards’a ilgi büyük.

Etkinlikler

Rigips Türkiye yarismasi ön kayıt için son tarih 14 Ağustos

Uluslararası yapı malzemeleri ve inşaat uygulamaları alanında prestijli ödül olarak takip edilen ve 20 yıldır düzenlenen Saint-Gobain Gypsum Trophy’de artık Türkiye de var.

Etkinlikler 0 Yorum

İzocam’dan Multi Konfor Binalar Semineri

İzocam, Pasif Ev prensiplerini temel alarak geliştirilen “Multi Konfor Binalar”ın Türkiye’de de uygulanmasını sağlamak amacıyla 30 Nisan günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde “Multi Konfor Binalar Semineri” düzenleyecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.