Çekmeköy’ün en lüks projesini yapacaklar

Çekmeköy’ün en lüks projesini yapacaklar

Egeyapı ile Casper, Çekmeköy’de yeni bir proje için işbirliği yaptı

Batışehir ve Pega Kartal gibi gayrimenkul sektöründe önemli projeler hayata geçiren EgeYapı Group ve teknoloji firması Casper, Çekmeköy’de yeni bir proje yapmak için el sıkıştı. Ön talep toplanmaya başlanan bu projede ev sahiplerini müstakil villa, bahçeli normal kat ve dubleks dairelerden oluşan bir konsept bekliyor.

EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkam İnanç Kabadayı, bu işbirliğiyle Çekmeköy’de farklı ve üst segment bir projeye imza atacaklarmı belirterek, “Bölgenin en lüks projesini inşa edeceğiz. Casper’ın marka gücü, teknoloji çözümleri ile inşaat sektöründeki deneyimimizin buluşacağı bu projenin büyük ilgi göreceğim düşünüyoruz. Bu ayrıcalıklı projeyi 2016 yüının ilk çeyreğinde satışa sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Casper Gayrimenkul A.Ş’nin Yönetim Kurulu üyesi Nejat Saldanlı da şunları söyledi: “Teknoloji alanında birçok yeniliğe imza attık ve bu sektördeki gücümüzü kanıtladık. İnşaat sektöründe projeleri ile başarılarını kanıtlamış EgeYapı ile işbirliği gerçekleştiriyoruz. Çekmeköy’de, yatırımcıya yüksek prim, oturum amaçlı alanlara ise keyifli bir yaşam sağlayacak proje geliştiriyoruz.”Dünya

Previous Çeşme TOKi ne zaman satışa çıkacak ?
Sonraki İnşaat sektörüne belge uyarısı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Hayat Sultanbeyli Fiyat Listesi

Kaynak Yapı tarafından istanbul Sultanbeyli’de hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi, konut alıcısına çifte fırsat sunuyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Zekeriyaköy’e 1.3 Milyarlık Köy

EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) iki yıl önce ihaleye çıkardığı İstanbul Zekeriyaköy’deki arazide yeni bir ‘Köy’ kuruluyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

3. İstanbul’dan cazip lansman fırsatı

3. Havalimanı, 3. Boğaz Köprüsü gibi bölgesinin kaderini değiştirecek olan Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul, gösterilen yoğun ilgi doğrultusunda lansman öncesinde ön talep toplamaya başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Blue Lake Küçükçekmece’de cazip ödeme koşulları

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki 36 yıllık tecrübesiyle İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut, Küçükçekmece Gölü’ne sıfır konumda bulunan projesi Blue Lake’te kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor.

İstanbul 0 Yorum

Nidapark Kayaşehir görücüye çıkıyor

Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO A.Ş. ile İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir’in yükselen semti Kayaşehir’de, hayata geçireceği yeni projesi Nidapark

İstanbul 0 Yorum

Mint Kağıthane projesi

Kağıthane’ye yeni konut projesi geliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.