Capitol Vista ofis projesi

Capitol Vista ofis projesi

Capitol Vista ofis projesi Ankara Söğütözü’nde Tesan İnşaat tarafından inşa ediliyor.
Capitol Vista, Ankara’nın şehir merkezinin batısında yer alan ve hızla gelişmekte olan Eskişehir Yolu etrafındaki yerleşim bölgesinde önemli bir rol oynamaktadır. Doğuda gelişmekte olan Söğütözü bölgesinin sınır komşusudur. Güneyinde otoban erişim yolu, yeni açılan metro istasyonu, otobüs durağı ve yaya alt geçidi yer almaktadır. Bina otobandan geride konumlandırılarak, bambu korusu ile yeşillendirilmiş kullanılabilir hobi bahçesi için yer ayrılmış ve otoban ulaşım noktası ve Söğütözü bölgesi arasında son derece gerekli olan yaya yolu bağlantısı oluşturulmuştur. Binanın, araştırma ve geliştirme olanaklarını arttırmak ve üstün nitelikli işgücü havuzundan yararlanmak amacıyla yakınlarda bulunan eğitim ve araştırma kuruluşlarından faydalanmak isteyen yerel ve uluslararası şirketlere hizmet vermesi planlanmaktadır.

Ankara Söğütözü’nde yer alan 20.300 m2’lik inşaat alanlı, yüksek donanıma sahip Avrupa A sınıfı ofis binası projesidir. Yapı, yüksek kalitede alüminyum ve cam giydirme cepheli, 13 katlı betonarme çerçeve kuleden oluşmaktadır. 675 m2’lik tipik ofis katları, iki ayrı  kiracının kullanımına ayrılabilecek şekilde planlanmıştır.

Capitol Vista yenilikçi fikirlerin, yaratıcılığın ve yüksek teknolojinin uyum içinde bir araya geldiği bir “İş Hayatı Projesi”dir. Ulaşım kolaylığından başlayarak, bina çalışma saatlerindeki verimliliği en üst seviyede tutan detaylar barındırmakta ve sakinlerine Capitol Vista Ofis Kulesi’ni benzersiz kılan yaratıcı çözümler sunmaktadır:

• Kolay ulaşım (otoban, metro, otobüs)
• Enerji verimliliği
• Gelişmiş merkezi iklimlendirme sistemi
• Yenilikçi güneş kırıcı sistemi
• Yaşanılabilir hobi bahçesi

Eskişehir Yolu 2176. Sokak No:9 Söğütözü – ANKARA / TÜRKİYE

Previous Evren Acar : Konut tipolojisi değişti
Sonraki Vadi Yaka Başakşehir nerede?

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

Protokol Ankara konumu ile dikkat çekiyor

Ender İnşaat’ın Ankara’da hayata geçirdiği Protokol Ankara’da kiralamalar başladı.

Ofis 0 Yorum

İş merkezleri ofis masrafını yarıya indiriyor

Özellikle büyükşehirlerde sayıları git gide artan yeni nesil iş merkezlerinin ‘uçuk’ fiyatları olduğunu düşünen iş dünyasına, sektörden ‘fiyata değil, totale bak’ mesajı geldi.

Ofis

Metro 34 ofis projesi

Akyapı ve Eşbah Yatırım ortaklığıyla İkitelli’de hayata geçirilen Metro 34, 80 modern ofis ve 32 cadde mağazasıyla kazanç dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Ofis 0 Yorum

Florya Ofispark Gönye tasarım imzalı

Gönye Proje Tasarım’ın iç mimari çalışmalarını gerçekleştirdiği yeni projesi Florya Ofispark, alışılmış ofis hayatı kurallarının dışına çıkıp Nefes Alan Ofis Konseptiyle iş hayatına yepyeni bir yaşam tarzı  sunuyor.

Ofis 0 Yorum

Plenty Business’da son ofisler

Sanayi ve iş dünyasındaki gelişmelerle hızla ‘memur kenti’ algısından sıyrılan Ankara’da iş dünyasının ofis tercihi de değişti.

İstanbul

Nurol Life projesinin teknik müteahhitliğini AE ARMA-ELEKTROPANÇ üstlendi

İstanbul  Seyrantepe’de Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Life  konut projesinin teknik müteahhitliğini AE ARMA-ELEKTROPANÇ üstlendi. Türkiye’nin en güçlü teknik müteahhitlik şirketi AE Arma-Elektropanç; inşaat dünyasında ses getiren projelerine bir