Capitol Vista ofis projesi

Capitol Vista ofis projesi

Capitol Vista ofis projesi Ankara Söğütözü’nde Tesan İnşaat tarafından inşa ediliyor.
Capitol Vista, Ankara’nın şehir merkezinin batısında yer alan ve hızla gelişmekte olan Eskişehir Yolu etrafındaki yerleşim bölgesinde önemli bir rol oynamaktadır. Doğuda gelişmekte olan Söğütözü bölgesinin sınır komşusudur. Güneyinde otoban erişim yolu, yeni açılan metro istasyonu, otobüs durağı ve yaya alt geçidi yer almaktadır. Bina otobandan geride konumlandırılarak, bambu korusu ile yeşillendirilmiş kullanılabilir hobi bahçesi için yer ayrılmış ve otoban ulaşım noktası ve Söğütözü bölgesi arasında son derece gerekli olan yaya yolu bağlantısı oluşturulmuştur. Binanın, araştırma ve geliştirme olanaklarını arttırmak ve üstün nitelikli işgücü havuzundan yararlanmak amacıyla yakınlarda bulunan eğitim ve araştırma kuruluşlarından faydalanmak isteyen yerel ve uluslararası şirketlere hizmet vermesi planlanmaktadır.

Ankara Söğütözü’nde yer alan 20.300 m2’lik inşaat alanlı, yüksek donanıma sahip Avrupa A sınıfı ofis binası projesidir. Yapı, yüksek kalitede alüminyum ve cam giydirme cepheli, 13 katlı betonarme çerçeve kuleden oluşmaktadır. 675 m2’lik tipik ofis katları, iki ayrı  kiracının kullanımına ayrılabilecek şekilde planlanmıştır.

Capitol Vista yenilikçi fikirlerin, yaratıcılığın ve yüksek teknolojinin uyum içinde bir araya geldiği bir “İş Hayatı Projesi”dir. Ulaşım kolaylığından başlayarak, bina çalışma saatlerindeki verimliliği en üst seviyede tutan detaylar barındırmakta ve sakinlerine Capitol Vista Ofis Kulesi’ni benzersiz kılan yaratıcı çözümler sunmaktadır:

• Kolay ulaşım (otoban, metro, otobüs)
• Enerji verimliliği
• Gelişmiş merkezi iklimlendirme sistemi
• Yenilikçi güneş kırıcı sistemi
• Yaşanılabilir hobi bahçesi

Eskişehir Yolu 2176. Sokak No:9 Söğütözü – ANKARA / TÜRKİYE

Previous Evren Acar : Konut tipolojisi değişti
Sonraki Vadi Yaka Başakşehir nerede?

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

Lavida City

 Şehrin modern yüzünde bir zarafet sembolü olarak uzanan Lavida City,

Ofis 0 Yorum

Ankara Sky Tower Konya Yolunda Yükselecek

Başkent Ankara’da her geçen yıl gelişen iş dünyasına iş merkezinden öte iş ve yaşam merkezi olacak Ankara Sky Tower, bölge analizi ile şekillendi.

Ofis 0 Yorum

Sinpaş Flatofis Kağıthane’de ofisler satışa çıktı

Sinpas Holding iştiraklerinden Servet GYO, yatay ofis trendini Flatofis’ten sonra simdi de Kağthane’ye taşıyor.

Ofis

Avrupa Konutları Ataköy fiyat

Avrupa Konutları Ataköy fiyat bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ofis 0 Yorum

Yıldız Kule Ankara

İş hayatında dengeleri değiştirecek ve işte aradığımız yer dedirtecek Yıldız Kule;Yıldız’ın göbeğinde, Ankara’nın en popüler yerinde yükseliyor.

Ofis 0 Yorum

Varyap Plaza

Kaliteli bir iş yaşamı hiç bu kadar cazip olmamıştı.