Capitol Vista ofis projesi

Capitol Vista ofis projesi

Capitol Vista ofis projesi Ankara Söğütözü’nde Tesan İnşaat tarafından inşa ediliyor.
Capitol Vista, Ankara’nın şehir merkezinin batısında yer alan ve hızla gelişmekte olan Eskişehir Yolu etrafındaki yerleşim bölgesinde önemli bir rol oynamaktadır. Doğuda gelişmekte olan Söğütözü bölgesinin sınır komşusudur. Güneyinde otoban erişim yolu, yeni açılan metro istasyonu, otobüs durağı ve yaya alt geçidi yer almaktadır. Bina otobandan geride konumlandırılarak, bambu korusu ile yeşillendirilmiş kullanılabilir hobi bahçesi için yer ayrılmış ve otoban ulaşım noktası ve Söğütözü bölgesi arasında son derece gerekli olan yaya yolu bağlantısı oluşturulmuştur. Binanın, araştırma ve geliştirme olanaklarını arttırmak ve üstün nitelikli işgücü havuzundan yararlanmak amacıyla yakınlarda bulunan eğitim ve araştırma kuruluşlarından faydalanmak isteyen yerel ve uluslararası şirketlere hizmet vermesi planlanmaktadır.

Ankara Söğütözü’nde yer alan 20.300 m2’lik inşaat alanlı, yüksek donanıma sahip Avrupa A sınıfı ofis binası projesidir. Yapı, yüksek kalitede alüminyum ve cam giydirme cepheli, 13 katlı betonarme çerçeve kuleden oluşmaktadır. 675 m2’lik tipik ofis katları, iki ayrı  kiracının kullanımına ayrılabilecek şekilde planlanmıştır.

Capitol Vista yenilikçi fikirlerin, yaratıcılığın ve yüksek teknolojinin uyum içinde bir araya geldiği bir “İş Hayatı Projesi”dir. Ulaşım kolaylığından başlayarak, bina çalışma saatlerindeki verimliliği en üst seviyede tutan detaylar barındırmakta ve sakinlerine Capitol Vista Ofis Kulesi’ni benzersiz kılan yaratıcı çözümler sunmaktadır:

• Kolay ulaşım (otoban, metro, otobüs)
• Enerji verimliliği
• Gelişmiş merkezi iklimlendirme sistemi
• Yenilikçi güneş kırıcı sistemi
• Yaşanılabilir hobi bahçesi

Eskişehir Yolu 2176. Sokak No:9 Söğütözü – ANKARA / TÜRKİYE

Previous Evren Acar : Konut tipolojisi değişti
Sonraki Vadi Yaka Başakşehir nerede?

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Maidan Ankara projesi

Maidan Ankara Eskişehir yolu üzerinde Ege Grup tarafından BM Holding’in arsası üzerine inşa ediliyor

Ofis 0 Yorum

İstanbul’da ticari gayrimenkulde şampiyon Kağıthane

İstanbul’da satılık ticari gayrimenkullerin ortalama metrekare fiyatı 7 bin 24 TL. Son bir yılda satılık fiyat ortalaması yüzde 12 artarken, kiralıklar yüzde 9 artışla 28 TL metrekare ortalamasına ulaştı.

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower özgür ve esnek ofisler sunuyor

Bağımsız olmayı seviyorlar, özgürlüklerine düşkünler.

Ofis 0 Yorum

Antplato’nun inşaatında sona yaklaşıldı

Yurtdışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı, Türkiye’deki ilk ofis projesini yıl sonunda teslim etmeyi planlıyor.

Ofis 0 Yorum

Balance Güneşli Mart 2016’da teslim edilecek

Balance Güneşli’de anahtar teslimi Mart 2016’da başlayacak

Ofis 0 Yorum

Ferko Signature’ın yüzde 70’i satıldı

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Levent’te, dünyaca ünlü mimar Norman Foster imzası taşıyan ve bölgenin prestij noktası haline gelecek Ferko Signature’ın satışları tüm hızıyla sürüyor.