Cannes’de Dev Buluşma

Uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa’nın Cannes şehrinde kapılarını açtı. Türkiye fuara Brezilya ve Rusya ile birlikte “Onur Ülke” olarak katılıyor. 25’inci kez düzenlenen fuara 90 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

20 BİN KİŞİYE ULAŞILACAK ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ
Mipim’i çok onemsiyorum. Bu seneki fuara heyetle katılıyoruz. Uluslararası fuarların kentlerin tanıtımı ve nıarkalaşması açısından cok önemli olduğunu düşünüyorum. Başka hiç bir reklam ve tanıtım çalışmasında aynı anda 90 ülkeden 20 bini aşkın insana ulaşmak mümkün olmaz. Bu nedenle özellikle şehirlerin fuarlara katılarak tanıtım yapmasının yararlı olduğuna inanıyorum. Ankara’yı uluslararası bir fuar alanı yapmak üzere çalışmalar yürütüyoruz. Bu amaçla kurulan şirketin yüzde 20 hisse ile ortağıyız. Akyurt’ta 680 bin metrekarelik bir arazi fuar alanı olarak tahsis edildi. Buradaki fuar merkezi tamamlanır tamamlanmaz Ankara’da uluslararası fuarlara ev sahipliği yapacaktır.

TÜRKİYE GAYRİMENKULDE ÖNCÜ ÜLKE İTO BAŞKANI İBRAHİM CAĞLAR
Küreselleşme olgusunu en hızlı yakalayan sektörlerden biri kuşkusuz gayrimenkul. l insanın en temel ihtiyacından yola çıkan sektör bugün en değerli yatırım araçlarının başında geliyor. Türkiye ise gayrimenkul işine sevdalı bir ülke. Dünyanın en büyük 250 müteahhiti arasında 55 Türk firması yer alıyorsa rahatlıkla söyleyebilirim ki Türkiye, gayrimenkulde takipçi değil oncu bir ülke. Türk yatırımcısı fırsatların ve ortaklıkların karşısına çıktığı her yerde ve her zaman iş yapmaya hazır. Bu anlamda Türkiye’nin sektörün marka fuarı Mipim’de ikinci kez Onur lüke olmasını çok anlamlı buluyorum.

İŞ BAĞLANTILARI KURULACAK AYD BAŞKANI HULUSİ BELGÜ
Yatırımcıların yeni iş bağlantıları kurmalannda önemli bir yere sahip olan Mipim, uluslararası ticari gayrimenkul yatmmalan, finansman ve fon yöneticilerinin bir araya geldiği, önemli bir platform. Fuar, somut proje ve satın almalann hayata geçirilmesine olanak sağlıyor. Brezilya, Rusya ve Türkiye’nin onur ülke olarak yer aldığı fuarda, son yıllarda Türlüye ekonomisinin 4. büyük sektörü haline gelmiş olan perakende sektörünü ve sektörün ticari gayrimenkullerle birlikte oluşturduğu cazip yatınm ortamım katılımcılara anlatacağız.

FIRSATLAR ANLATILACAK GYODER BAŞKAN YARDIMCISI ÖZLEM GÖKÇE
Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı derneği GYODER olarak. Türkiye’nin onur ülke olmasından gurur duyuyoruz. Mipim’de GYODER tarafından düzenlenecek olan Türkiye oturumunda ‘gelişmekte olan piyasalar içinde Türkiye’nin yeri’, ‘fırsatlar ve marka şehir İstanbul’ alt başlıkları çerçevesinde Türkiye gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yabancı yatınmcılar arasından ele alacağız. Uluslararası yatırımcıyı bilgilendirmek ve sektöre katkıda bulunmak istiyoruz.(Hürriyet Ek)

Previous Önce İnşaatı Tamamladı Sonra Satışlara Başladı
Sonraki Ünlüler Lüks Sever

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Spil Dağı Örnek Milli Park Olacak

Orman ve Su İşleri Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak, “Spil Dağı Milli Parkı’nda alt yapı çalışmalarıyla birlikte peyzaj çalışmaları da tamamlanmak üzere, Bungalow tipi evler

Güncel Haberler

İstanbul’da emsal artışları

Bir parsel üzerine inşa edilebilecek alanı ifade eden “emsal” değeri, parselin piyasa satış değerini doğrudan etkileyen faktörlerdendir.

Güncel Haberler 0 Yorum

Uzmanlardan “Fransız balkon” uyarısı

Günümüz mimarisinde sıkça kullanılan Fransız balkonların güvenlik açısından pek çok riskler taşıdığına dikkat çeken uzmanlar, yaygınlaşan Fransız Balkon kullanımına ilişkin “Güvenlik şartları oluşturulmalı ve denetimler arttırılmalı” uyarısında bulunuyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Afyon otogarının çevresine yeni imar düzenlemesi

Belediye Meclisi toplantısında Çetinkaya ve İnaz mahallelerindeki bazı gayrimenkuller için satış kararlan alınırken, Otogar çevresine yapılacak olan yeni imar düzenlemeleri de karara bağlandı

Güncel Haberler 0 Yorum

Ermeni Vakfı’na 50 Yıl Sonra En Büyük İade

1964’te el konulan, üzerinde Zeytinburnu Stadı’nın da bulunduğu 42 bin metrekarelik çok kıymetli arazi, torba yasayla Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi Vakfı’na iade edildi…

Güncel Haberler 0 Yorum

Akıllı Gözlük ile Hatalı Yapıların Önüne Geçilecek

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümündeki

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.