Cannes’de Dev Buluşma

Uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa’nın Cannes şehrinde kapılarını açtı. Türkiye fuara Brezilya ve Rusya ile birlikte “Onur Ülke” olarak katılıyor. 25’inci kez düzenlenen fuara 90 ülkeden 20 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

20 BİN KİŞİYE ULAŞILACAK ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ
Mipim’i çok onemsiyorum. Bu seneki fuara heyetle katılıyoruz. Uluslararası fuarların kentlerin tanıtımı ve nıarkalaşması açısından cok önemli olduğunu düşünüyorum. Başka hiç bir reklam ve tanıtım çalışmasında aynı anda 90 ülkeden 20 bini aşkın insana ulaşmak mümkün olmaz. Bu nedenle özellikle şehirlerin fuarlara katılarak tanıtım yapmasının yararlı olduğuna inanıyorum. Ankara’yı uluslararası bir fuar alanı yapmak üzere çalışmalar yürütüyoruz. Bu amaçla kurulan şirketin yüzde 20 hisse ile ortağıyız. Akyurt’ta 680 bin metrekarelik bir arazi fuar alanı olarak tahsis edildi. Buradaki fuar merkezi tamamlanır tamamlanmaz Ankara’da uluslararası fuarlara ev sahipliği yapacaktır.

TÜRKİYE GAYRİMENKULDE ÖNCÜ ÜLKE İTO BAŞKANI İBRAHİM CAĞLAR
Küreselleşme olgusunu en hızlı yakalayan sektörlerden biri kuşkusuz gayrimenkul. l insanın en temel ihtiyacından yola çıkan sektör bugün en değerli yatırım araçlarının başında geliyor. Türkiye ise gayrimenkul işine sevdalı bir ülke. Dünyanın en büyük 250 müteahhiti arasında 55 Türk firması yer alıyorsa rahatlıkla söyleyebilirim ki Türkiye, gayrimenkulde takipçi değil oncu bir ülke. Türk yatırımcısı fırsatların ve ortaklıkların karşısına çıktığı her yerde ve her zaman iş yapmaya hazır. Bu anlamda Türkiye’nin sektörün marka fuarı Mipim’de ikinci kez Onur lüke olmasını çok anlamlı buluyorum.

İŞ BAĞLANTILARI KURULACAK AYD BAŞKANI HULUSİ BELGÜ
Yatırımcıların yeni iş bağlantıları kurmalannda önemli bir yere sahip olan Mipim, uluslararası ticari gayrimenkul yatmmalan, finansman ve fon yöneticilerinin bir araya geldiği, önemli bir platform. Fuar, somut proje ve satın almalann hayata geçirilmesine olanak sağlıyor. Brezilya, Rusya ve Türkiye’nin onur ülke olarak yer aldığı fuarda, son yıllarda Türlüye ekonomisinin 4. büyük sektörü haline gelmiş olan perakende sektörünü ve sektörün ticari gayrimenkullerle birlikte oluşturduğu cazip yatınm ortamım katılımcılara anlatacağız.

FIRSATLAR ANLATILACAK GYODER BAŞKAN YARDIMCISI ÖZLEM GÖKÇE
Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı derneği GYODER olarak. Türkiye’nin onur ülke olmasından gurur duyuyoruz. Mipim’de GYODER tarafından düzenlenecek olan Türkiye oturumunda ‘gelişmekte olan piyasalar içinde Türkiye’nin yeri’, ‘fırsatlar ve marka şehir İstanbul’ alt başlıkları çerçevesinde Türkiye gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yabancı yatınmcılar arasından ele alacağız. Uluslararası yatırımcıyı bilgilendirmek ve sektöre katkıda bulunmak istiyoruz.(Hürriyet Ek)

Previous Önce İnşaatı Tamamladı Sonra Satışlara Başladı
Sonraki Ünlüler Lüks Sever

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Hacılar Dünyaya Açılıyor

Extream Architectur çalıştayı Erciyes üniversitesi Mimarlık fakültesi ev sahipliğinde Hacılar İlçesi’nde yapılan saha incelemeleri ile başladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Otoparksız binaya ruhsat verilmeyecek

Maliklerin talebi üzerine yapılacak imar planı değişikliklerinde, emsal artışı olan parsellerin artan değerinin yüzde 40’ı kamuya ödenecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri, “Amaç, imardaki haksız kazancı, kirli ilişkileri engellemek” diyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Vergi ve sigorta kaçıran kamu ihalelerine giremeyecek

Kayıtdışı Ekonomiyle Mücadele Eylem Planı’nı açıklayan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kayıtdişi ekonominin GSYH’ye oranının 2017’de yüzde 21.5’e ineceğini söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

İdris Güllüce’den Emirgan ve İztuzu açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce katıldığı bir televizyon programında Emirgan Korusu ve İztuzu Plajı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Evi, Coşkulu Bir Törenle Hizmete Açıldı

Yenimahalle Belediyesi’nin Ankara kültürünü yaşatmak için hayata geçirdiği Ankara Evi, coşkulu bir törenle hizmete açıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çatı Sektörünün Büyüklüğü 3 Milyar Dolar

İnşaat sektörünün en önemli kollarından biri olan ve kentsel dönüşüm süreciyle daha da hızlı büyüyeceği öngörülen çatı sektörü, 3 milyar dolar büyüklüğe ulaştı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.