Çankaya 18035 ada 1 parsel imar planı askıda

Çankaya 18035 ada 1 parsel imar planı askıda

Ankara Çankaya İlçesi, 18035 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği 23 Mart 2016 tarihinde askıya çıktı.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 14.05.2015 gün ve 1038 sayılı kararı ile onaylanan, Çankaya İlçesi, 18035 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği Başkanlığımız ilan panosunda bir ay (30 gün) süreyle askıya çıkarılmıştır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

Previous Zigana Tria Beylikdüzü
Sonraki Yenimahalle 64429 ada 1 parsel imar planı değişikliği

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

İtalyan Kalesi Satılamadı

Avrupa’da son 5 yılda ekonomik krizinin en çok vurduğu ülkelerden İtalya’da, borcu azaltmak için satışa çıkarılan devlete ait gayrimenkullerden 15. yüzyılda Osmanlılara karşı yapılan, ancak bu amaç için hiç kullanılmayan

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni Keçiören Bulvarı son aşamaya geldi

Büyükşehir Belediyesi, Keçiören trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak yeni Keçiören Bulvarı (Yavuz Sultan Selim Bulvarı) yapımında son aşamaya geldi. Bulvar’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda trafiğe açılması hedefleniyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kentsel dönüşümün finansmanı kolaylaştırılıyor

Onuncu Kalkınma Planı’na göre, Büyükşehirlerin yoğun göç almış bölgelerinde uygulanan kentsel dönüşüm programları, sosyal dışlanmayı engelleyici ve farklı gelir gruplarının yaşam alanlarını kaynaştıran yaklaşımla uygulanacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Manisa’da kademeli imar planı

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Partili meclis üyelerine ve il yönetimine, belediye başkanlığındaki 592 gününü değerlendirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni etiSEM’lere büyük ilgi

Etimesgut Belediyesi, kısa adı etiSEM olan Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi’nin 2 şubesini Yapracık ve Turkuaz Konutlarında açtı.

Güncel Haberler

TÜRKİYE VE ÇİN ARASINDAKİ EKONOMİK İLİŞKİLERİN KALBİ CHİNA HOMELİFE’DA ATTI

Dünyada uygun maliyetli ve her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin, Türkiye’de China Homelife fuarı ile görücüye çıkıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.