Cadde 24’ün Dükkanları Satışa Sunuluyor

Cadde 24’ün Dükkanları Satışa Sunuluyor

Çevresindeki sosyal dokuyla bütünleşen 24 markalı konseptler geliştiren 24 Gayrimenkul,  “home – office” leri iki haftada satılan Halkalı’daki Cadde 24 projesinde şimdi de ana cadde dükkânlarını satışa sunuyor.

2015 yılının sonbaharında teslim edilecek Cadde 24’ün “home – office”lerinin satışı geçtiğimiz mayısta tamamlandı.  Satışa sunulacak 72 dükkânın alanları 25 metrekare ila 829 metrekare arasında değişiyor; metrekare birim fiyatı ise 5 bin 850 TL’ den başlıyor.

Şehrin vazgeçemeyeceği, sahici bir parçası olan, insanların hayatına temas eden projeler inşa etmek için yola çıktıklarını ifade eden 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “İstanbul’un değeriyle bütünleşen, o değere katkıda bulunan projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz” dedi. Bu bağlamda kendini yalıtan, çevresindeki sosyolojiye yüzünü dönmüş atomize sitelerin şehri mimari olarak yoksullaştırdığını sözlerine ekledi.

İlk 24 dükkân %24 indirimle
24 markasının kazancın yatırımcıyla paylaşıldığı projeler geliştirmek mottosuyla ilerlediğine değinen Yılmaz, ilk 24 markalı proje olan Stüdyo 24’ün yatırımcılarına %50’den fazla kazandırdığına dikkat çekti. Home office bölümleri iki hafta gibi kısa bir sürede tükenen Cadde 24’ün ise beş ay içerisinde % 30 kazandırarak yatırımcının yüzünü güldürdüğünü ifade etti. Cadde 24 dükkânlarının da yatırımcıya kısa zamanda yüksek kazanç sağlayacağını belirten Ahmethan Yılmaz, “Lansmana özel ilk 24 dükkânı %24 peşin indirimle satışa sunarak,  kazancı yatırımcıyla paylaşmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

24 Markası Küçükçekmece eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay ile daha da güçleniyor
İki dönem Küçükçekmece Belediye Başkanlığı yapan İnşaat Yüksek Mühendisi Aziz Yeniay kariyerine 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ve ortağı olarak devam etme kararı aldı. 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “Aziz Bey’in sahip olduğu vizyon ve yenilikçi bakış açısı, sektörde mimari değerler üreten bir firma olmamızın da güvencesi olacak” dedi.

2015 yılında 500 Milyon TL’lik yatırım
İnşat sektörünün bulunduğu nokta itibariyle bir endüstri haline geldiğini ifade eden 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, “İnşaat sektörü akıllı binalar dahil olmak üzere 500 alt sektörü destekleyen, bu sektörlere istihdam sağlayan bir konumdadır” dedi. Gelecek hedefleri ile ilgili bilgi veren Yeniay, “2015 yılında Halkalı, Basın Ekspres ve Kâğıthane bölgelerinde toplamda 500 Milyon TL’lik yatırımlarımız olacak; çevresinde yaşayan insanların da tıpkı içinde yaşayanlar gibi parçası olabileceği projeler geliştireceğiz” şeklinde konuştu.

Previous Anel Grup Bakü'nün En Büyük AVM'sine İmza Attı
Sonraki AnadoluJet'ten Erken Rezervasyonda Yüzde 30 İndirim Fırsatı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Groupama Plaza Yeşil Bina Adayı

GROUPAMANIN Maslak’ta bulunan genel müdürlük binası Groupama Plaza’ya LEED (Yeşil Bina Sertifikası) almak için USGBC’ye (United States Green Building Council – Amerika Birleşik Devletleri Yeşil Bina Konseyi) başvurdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çilek Bilecik’te mağaza açtı

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Bilecik’te mağaza açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kurulan Şirket Sayısı Arttı

Kurulan şirket sayısı arttı, kapanan azaldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kavuklar’dan Altındağ’a 1160 Konutluk Proje

Bugüne kadar Ege Suits, Bayraklı Tower, Point Bornova gibi konforlu yaşama odaklı projeleri hayata geçiren Kavuklar şimdi Altındağ’da konut üretecek.

Firma Haberleri

Egesel İnşaat Kiş Adası’na 270 konut yapacak

Ayrancılar’da 371 konutluk Triyanda Masal Evleri’nin yüzde 70’ini tamamlayan Egesel İnşaat Başkanı Hüseyin Şahin, “İran’ın Kiş Adası’na 100 milyon dolarlık projemiz var” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Asma Bahçeler Göz Kamaştırıyor

TANYER İnşaat’ın Narlıdere’de yapımını sürdürdüğü Asma Bahçeler, sıradışı mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlerin son dönemde en fazla ilgi gösterdiği projeler arasına yerleşti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.