Büyükyalı Projesi’nde ayrıntılar netleşmeye başladı

Büyükyalı Projesi’nde ayrıntılar netleşmeye başladı

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Büyükyalı projesi görücüye çıktı

İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda;  Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul  ve Yenigün inşaat ortaklığıyla  hayata geçirilecek Büyükyalı Projesi’nde ayrıntılar netleşmeye başladı. Emlak Konut’un Nisan 2014’te 4.2 milyar TL’ye arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı yöntemi ile ihale ettiği toplam 111 dönümlük arazide yükselecek Büyükyalı’nın ilk etabında, 452 ünitenin satışa sunulması hedefleniyor.

Konuya İlişkin düzenlenen toplantıda konuşan Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkam Ahmet Akbalık, “Büyükyalı ile hayalimiz, sakinlerinin günlük ihtiyaç ve konforu için her türlü imkânı sunan, güvenli ve iyi bir yaşam vaat eden yeııi bir semt kültürü ve şehirde yeni bir ‘deniz semti’ oluşturmak” dedi. Büyükyalı’nm ayrıntılarının 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında Cannes’da düzenlenecek MIPIM Fuan’nda açıklanacağım kaydeden Akbalık, projeye Avrupa’dan ilgi olacağını kaydetti.

“İstanbul’a inanıyoruz” diyen Akbalık, sadece Körfez Bölgesi’nde değil, Avrupa’dan da İstanbul’a ilgi olacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. Akbalık, projede yer alan en yüksek yapının 17 katlı ve 55 metre yüksekliğinde olduğunu söyledi. Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci de, projeyi 2019’da bitirmeyi planladıklarını ifade etti. Türkiye Gazetesi

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

Previous Antalya'da falezlere ticari yapılaşma izni çıktı mı?
Sonraki Ankara emlak piyasası ne durumda ?

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

DKY Ada projesi

DKY İnşaat DKY Ada projesi firmanın Kartal’da yükselecek yeni konut projesi.

İstanbul 0 Yorum

Cornerlife Güneşli’de Kampanyalar Devam Ediyor

Keleş inşaat ve Beyaz İnşaat’ın Basın Ekspres Yolu’nda inşa ettiği Cornerlife Güneşli projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor.

İstanbul 0 Yorum

Referans Bahçeşehir, bölgenin en çok talep gören konut projesi

İstanbul’un en değerli bölgesi Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçirilen Referans Bahçeşehir, yatırımcıların gözde projesi oldu.

İstanbul 0 Yorum

Mahal Sancaktepe’den kira öder gibi kampanya

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe konut projesinde yeni bir kampanya düzenledi.

İstanbul

5. Levent konut projesinde yaz kampanyası

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliği ile İstanbul’da, TEM Alibeyköy kavşağında inşa edilen 5. Levent’ konut projesinde yaz kampanyası başlatıldı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Dap Yapı ve Polisan Pendik projesi için anlaştı

Polisan’ın İstanbul’da yer alan konut ve ticari imarlı takribi 175 bin metrekare arazide kat karşılığı inşaat için Dap Yapı ile yaptığı  görüşmeler imza ile sonuçlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.