Büyükyalı projesinde 452 konut satışa çıkacak

Büyükyalı projesinde 452 konut satışa çıkacak

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat’ın İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirdiği Büyükyalı projesi Mipim Fuarı’nda tanıtıldı.

İlk tanıtımı İstanbul’da yapılan proje, yabancı yatırımcıdan da ilgi gördü. Projenin Eylül 2016’da satışa çıkması planlanırken, bu süre içerisinde projeye talep toplanacak. Fuarda Büyükyalı projesiyle ilgili bilgi veren Büyükyalı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, fuar kapsamında hem Batılı ülkelerden, hem de Körfez ülkelerinden yatırımcı ve fonlarla görüşeceklerini anlattı.

Projeyi 4 mahalle olarak tasarladıklarını hatırlatan Akbalık, “Bu mahallelerden birini, ‘branded residence’ kapsamında geliştiriyoruz. ABD’li ünlü bir firma, bu mahalleyi işletecek. Bunu da yakın zaman içerisinde açıklayacağız” dedi. Akbalık, projede şu anda 452 ünitenin satışa çıkacağını, ikinci etabın da Mart 2017’de satışta olacağını ifade etti.

‘İyi yaşam’ sunuyor

Projenin mottosu olarak ‘iyi yaşam’ konseptiyle insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve rahatlatmak anlamında proje içinde pek çok çalışma yaptıklarını anlatan Akbalık, “Yetişkinlerden çocuklara kadar herkesi düşünerek, her türlü ihtiyaçlarına cevap verdik. Ayrıca tüm büyük metropollerde olduğu gibi yaşam, ulaşım yollarının kesiştiği noktalarda gelişir. Büyükyalı da böyle önemli bir lokasyonda” dedi.Milliyet

Previous Firma evi zamanında teslim etmedi mahkeme sözleşmeyi feshetti
Sonraki Konut alacaklara Cityscape Turkey’e özel indirim

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

KİPTAŞ ‘ tan 96 bin liraya ev

TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun dar gelirli vatandaşlar için konut projesi üretmesinin ardından KİPTAŞ’tan da sevindirici haber geldi.

Anadolu Yakası

Golden Tulips teslim tarihi

İstanbul Anadolu yakası Kartal’a yeni konut projesi geliyor Golden Tulips.

Anadolu Yakası

Anadolu Yakası’nda gayrimenkul piyasasının hareketlendiği bölgeler

Boğaziçi Köprüsü yapılana kadar İstanbul nüfusunun ancak üçte birinin yaşadığı Anadolu Yakası, özellikle son yıllarda hızlanan ulaştırma projeleriyle erişilebilirliğin artması nedeniyle giderek değerlendi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beyaz Park Topkapı’da avantajlı fiyatlar

Beyaz inşaat imzalı Beyaz Park Topkapı projesinde 400 bin Liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.

Avrupa Yakası

Beyaz İnşaat’ tan Topkapı’da yeni konut projesi

Beyaz İnşaat İstanbul Topkapı’da yeni konut projesi üretecek. 1970’li yıllardan bu yana İstanbul’da konut projeleri geliştiren Beyaz İnşaat, Florya, Yeşilköy, Etiler ve Ulus gibi üst segmentte yer alan semtlerden sonra

Avrupa Yakası

Avrupa Konutları Kale’nin kaba inşaatı bitiyor

Artaş İnşaat’ın yoğun ilgi gören projesi Avrupa Konutları Kale’de bloklar yükselmeye başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.