Büyükyalı projesinde 452 konut satışa çıkacak

Büyükyalı projesinde 452 konut satışa çıkacak

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat’ın İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirdiği Büyükyalı projesi Mipim Fuarı’nda tanıtıldı.

İlk tanıtımı İstanbul’da yapılan proje, yabancı yatırımcıdan da ilgi gördü. Projenin Eylül 2016’da satışa çıkması planlanırken, bu süre içerisinde projeye talep toplanacak. Fuarda Büyükyalı projesiyle ilgili bilgi veren Büyükyalı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, fuar kapsamında hem Batılı ülkelerden, hem de Körfez ülkelerinden yatırımcı ve fonlarla görüşeceklerini anlattı.

Projeyi 4 mahalle olarak tasarladıklarını hatırlatan Akbalık, “Bu mahallelerden birini, ‘branded residence’ kapsamında geliştiriyoruz. ABD’li ünlü bir firma, bu mahalleyi işletecek. Bunu da yakın zaman içerisinde açıklayacağız” dedi. Akbalık, projede şu anda 452 ünitenin satışa çıkacağını, ikinci etabın da Mart 2017’de satışta olacağını ifade etti.

‘İyi yaşam’ sunuyor

Projenin mottosu olarak ‘iyi yaşam’ konseptiyle insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve rahatlatmak anlamında proje içinde pek çok çalışma yaptıklarını anlatan Akbalık, “Yetişkinlerden çocuklara kadar herkesi düşünerek, her türlü ihtiyaçlarına cevap verdik. Ayrıca tüm büyük metropollerde olduğu gibi yaşam, ulaşım yollarının kesiştiği noktalarda gelişir. Büyükyalı da böyle önemli bir lokasyonda” dedi.Milliyet

Previous Firma evi zamanında teslim etmedi mahkeme sözleşmeyi feshetti
Sonraki Konut alacaklara Cityscape Turkey’e özel indirim

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Dağ Mühendislik’ten Bahçekent’e 2 bin yeni konut

Dağ Mühendislik İstanbul’da Bahçekent Floranın ardından aynı bölgede 2 bin konutluk yeni bir projeye daha imza atacak.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Avrupark’ta 301 Bin liraya 2+1 daireler

Bahçekent’teki Avrupark’ta açık mutfaklı 2+1 dairelerden 35 tane kaldı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Saloon Residence Mutlu Yaşam Ve Karlı Yatırım Sunuyor

Saloon Residence konut projesi İstanbul’da   şehrin merkezinde sessizliğe çağırıyor…

Avrupa Yakası 0 Yorum

Babacan Premium 2018’de teslim edilecek

Babacan Yapı CNR Expo’da düzenlenen Emlak 2015 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda, 2015 yılı ağustos ayında yapımına başlanan Babacan Premium projesini tanıttı.

İstanbul 0 Yorum

Büyükyalı İstanbul fiyat bilgisi

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat işbirliğiyle, istanbul Kazlıçeşme’de, Emlak Konut GYO ortaklığında hayata geçirdiği ‘Büyükyalı istanbul’ projesini ilk kez Dubai’de tanıttı.

İstanbul 0 Yorum

AND Pastel projesinde ön talep toplanıyor

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektörüne giriş yaptığı markası AND Gayrimenkul, yeni konut projesi AND Pastel ile Kartal bölgesine farklı bir renk katmaya hazırlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.