Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, TOKİ İstanbul İmar Planlama ve Kentsel Yenileme Dairesi başkanı Uğur İnan’ı TOKİ’nin İstanbul’daki merkezinde ziyaret etti.

Başkan Çağlayan TOKİ’de Orhangazi Merkez, Çakırlı ve Sölöz’de planlanan TOKİ Konut Projeleri ile ilgili daire başkanı Uğur İnan ile yaptığı görüşmede hazırlanan dosyaları teslim etti. Ön çalışma yapıldıktan sonra konut projeleri için yeniden bir araya gelecek. TOKİ projelere onay verince uygulama başlayacak.

3 PROJE İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTIK
Başkan Yardımcısı Tarık Erdem ile birlikte TOKİ‘nin İstanbul Merkezini ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 3 farklı TOKİ projesi için girişimlere başladıklarını belirterek, Orhangazi Merkez, Çakırlı Mahallesi ve Yeniköy Mahalleleri için 3 yeni proje planlıyoruz. Bu projeler ile ilgili dosyalarımızı hazırlayıp TOKİ’ye sunduk. TOKİ’nin projeler ile ilgili dosyaları incelemesinin ardından süreç başlamış olacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin projelere onayı ile birlikte hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız dedi. Bursa Orhangazi

Previous Soyak Yapı’nın dev projesi Soyak Konforia
Sonraki YükselenPark Bursa'nın merkezinde yükseliyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Ordu’da 380 adet konutun inşaatı başlıyor

Öğretmenler Sitesi’nin kentsel dönüşüme alınmasıyla ilgili site sakinlerinin açtığı davanın kendilerini yavaşlattığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz; “Öğretmenler Sitesi kentsel dönüşüm gereği görülen en riskli binalardır.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Gediz 4. Etap Konutları için düğmeye bastı

Gediz Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile Salur ve Ergenekon mahallerinde yapımı gerçekleştirilecek olan ve 07 Mart 2016 tarihinde hak sahibinin belirlendiği 4. Etap Konutların ihalesi gerçekleşti

TOKİ 0 Yorum

Suluova 3.Etap TOKİ başvuru

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, ilçede yapılacak 3.etap TOKİ konuttan için proje çalışmasının tamamlandığını, başvuru alımına bir ay içerisinde başlanacağını açıkladı

TOKİ 0 Yorum

Göynücek’e TOKİ müjdesi

Göynücek Belediye Başkanı Kemal Şahin Belediye olarak Toki Konut Projesini Gerçekleştirdiklerini söyledi.

TOKİ 0 Yorum

Demirci emekli TOKİ evlerinde başvurular 14 Mart’ta başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Demirci Belediyesi işbirliği ile Demirci’de emekli vatandaşlar için inşa edilen 94 adet konut için başvuruların 14-31 Mart tarihleri arasında alınacağı bildirildi.

TOKİ 0 Yorum

İncesu halkına 4. Etap TOKİ Konutları müjdesi

İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, “İncesu Belediyesi olarak vatandaşlarımıza sağlıklı yaşam merkezleri konutlar oluşturmak adına 2004 yılında başladığımız TOKİ uygulamasının 4. Etabına başlamış bulunmaktayız” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.