Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, TOKİ İstanbul İmar Planlama ve Kentsel Yenileme Dairesi başkanı Uğur İnan’ı TOKİ’nin İstanbul’daki merkezinde ziyaret etti.

Başkan Çağlayan TOKİ’de Orhangazi Merkez, Çakırlı ve Sölöz’de planlanan TOKİ Konut Projeleri ile ilgili daire başkanı Uğur İnan ile yaptığı görüşmede hazırlanan dosyaları teslim etti. Ön çalışma yapıldıktan sonra konut projeleri için yeniden bir araya gelecek. TOKİ projelere onay verince uygulama başlayacak.

3 PROJE İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTIK
Başkan Yardımcısı Tarık Erdem ile birlikte TOKİ‘nin İstanbul Merkezini ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 3 farklı TOKİ projesi için girişimlere başladıklarını belirterek, Orhangazi Merkez, Çakırlı Mahallesi ve Yeniköy Mahalleleri için 3 yeni proje planlıyoruz. Bu projeler ile ilgili dosyalarımızı hazırlayıp TOKİ’ye sunduk. TOKİ’nin projeler ile ilgili dosyaları incelemesinin ardından süreç başlamış olacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin projelere onayı ile birlikte hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız dedi. Bursa Orhangazi

Previous Soyak Yapı’nın dev projesi Soyak Konforia
Sonraki YükselenPark Bursa'nın merkezinde yükseliyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Batman’a 3000 konut daha

Milletvekili Ataullah Hamidi, TOKİ’nin Batman’a 3000 konut projesine onay verdiğini söyledi

TOKİ 0 Yorum

Çömlekçi TOKİ 2.Etap bilgilendirme toplantısı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklaşa yaptıkları Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kamulaştırmalara başlanacak ikinci etap için hak sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacak.

TOKİ

Emeklilere ucuz konut müjdesinin detayları

250 lira taksitle 240 ay vadeyle sunulacak evler, 75 metrekare büyüklüğünde ve 2 +1 olacak.

TOKİ

Muş Kale Mahallesi TOKİ projesinde binalar yükseliyor

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında Muş Merkez Kale Mahallesinde yapılan çalışmalar sonucunda binalar yükselmeye başladı

TOKİ 0 Yorum

Muğla Menteşe TOKİ için başvurular başlamadı

Muğla Valisi Amir Çiçek yaptığı yazılı açıklama ile TOKİ başvuruları hakkında çıkartılan söylentilerin asılsız olduğunu başvuruların henüz başlamadığını açıkladı.

TOKİ 0 Yorum

Ankara’da emekli ve dar gelirliye 341 lira taksitle konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) başta emekliler olmak üzere dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için yürüttüğü faaliyetlerini hızlandırdı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.