Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, TOKİ İstanbul İmar Planlama ve Kentsel Yenileme Dairesi başkanı Uğur İnan’ı TOKİ’nin İstanbul’daki merkezinde ziyaret etti.

Başkan Çağlayan TOKİ’de Orhangazi Merkez, Çakırlı ve Sölöz’de planlanan TOKİ Konut Projeleri ile ilgili daire başkanı Uğur İnan ile yaptığı görüşmede hazırlanan dosyaları teslim etti. Ön çalışma yapıldıktan sonra konut projeleri için yeniden bir araya gelecek. TOKİ projelere onay verince uygulama başlayacak.

3 PROJE İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTIK
Başkan Yardımcısı Tarık Erdem ile birlikte TOKİ‘nin İstanbul Merkezini ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 3 farklı TOKİ projesi için girişimlere başladıklarını belirterek, Orhangazi Merkez, Çakırlı Mahallesi ve Yeniköy Mahalleleri için 3 yeni proje planlıyoruz. Bu projeler ile ilgili dosyalarımızı hazırlayıp TOKİ’ye sunduk. TOKİ’nin projeler ile ilgili dosyaları incelemesinin ardından süreç başlamış olacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin projelere onayı ile birlikte hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız dedi. Bursa Orhangazi

Previous Soyak Yapı’nın dev projesi Soyak Konforia
Sonraki YükselenPark Bursa'nın merkezinde yükseliyor

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Kandıra emekli TOKİ başvuru

TOKİ Kandıra’da  emeklilere uygun koşullarla konu inşa edecek.

TOKİ 0 Yorum

Nevşehir TOKİ fiyat bilgisi

Türkiye genelinde toplu konut uygulamaları ile ev almak isteyenlerin yüzünü güldüren TOKİ yeni bir fırsat sunuyor.

TOKİ 0 Yorum

Celal Bayar Üniversitesi TOKİ konutları

Toplu Konut İdaresi tarafından  Manisa İli Merkez İlçesi Celal Bayar Üniversitesi 319 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi 14.01.2015 tarihide, saat 15:30 ‘da

TOKİ 0 Yorum

İbradı’ya TOKİ müjdesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İbradı’da yapılması düşünülen toplu konut uygulamasına ilişkin taleplerin belirlenmesi amacıyla anket çalışmasına başlandı.

TOKİ 0 Yorum

Nazilli’de TOKİ için çalışmalar başladı

Ak Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç, Nazilli’de uzun zamandır gündemde olan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) çalışmaları için düğmeye basıldığını açıkladı.

TOKİ 0 Yorum

Kırıkkale’de emekliye TOKİ müjdesi

TOKİ’nin Kırıkkale’de emeklilere özel hazırladığı ev projesinin yerleri belli olduğuna dikkat çeken AK Parti Milletvekili Ramazan Can, TOKİ Başkanı ile görüştüklerini, Yuva Mahallesinde 129 dönümlük arazinin emekliler için ayrıldığını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.