Bursa Endülüs Park AVM 11 Mayıs’ta açılacak

Bursa Endülüs Park AVM 11 Mayıs’ta açılacak

Bursa’nın ilk ve tek üstü açılır kapanır AVM’si Endülüs Park, 11 Mayıs’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Endülüs Park Rezidans&AVM kumcu ortaklarından Mustafa Barutçuoğlu, beraberindeki Endülüs Park AVM Müdürü Nermin Sipahioğlu ve Sierra Reval Genel Müdürü Maxence Liagre ile düzenlediği basın toplantısında, 11 Mayıs’ta kapılarını açacak olan toplam 60 milyon dolar yatırım bedeline sahip Endülüs Park’ın, Bursa’nın alışveriş alışkanlıklarını değiştireceğini iddia etti. Barutçuoğlu, “Endülüs Park’ın başta Bursa olmak üzere ülkemiz için katma değer yaratacağına inanıyoruz. Proje, toplam 95 bin metrekare inşaat alanına sahip. 30 bin metrekare kiralanabilir alanda 101 mağaza ve AVM üzerinde yükselen 252 rezidanstan oluşuyor.

Tamamlandığında yaklaşık bin 500 kişiye istihdam sağlayacak” dedi. Barutçuoğlu, Endülüs Park’ın, Bursa’nın ilk Leed Gold sertifikasına sahip projesi olacağını belirterek, “İhtiyacımız olan elektriği kendimiz üreteceğiz. Yeşil bina kriterlerine uygun AVM anlayışı, çevreye dost sistemlerin tercihi ve akıllı bina teknolojileriyle enerji tüketimlerini minimuma indiriyoruz” şeklinde konuştu.

Barutçuoğlu, lokasyon avantajları hakkında da şu bilgileri verdi: “Endülüs Park, Bursa’nın en hızlı gelişen aksında Osmangazi, Nilüfer ve Bademli, Balat kesişiminde. Bölgeye yeni geliştirilen yolları ve metro ile sorunsuz bir ulaşım sunarken, çevre yolu bağlantıları ile de tam bir çekim merkezi. İzmir’e, İstanbul’a ve Ankara’ya seyahat edenler artık Endülüs Park ile keyifli bir mola verebilecek. İDO’ya ve BUDO’ya da 15 dakikalık bir yakınlıkta olması da Endülüs Park’ın konumunu daha değerli kılıyor.”

AVM’de doluluk oranı yüzde 80’e ulaştı

Endülüs Park AVM Müdürü Nermin Sipahioğlu, bu ay sonunda yaşamın başlayacağı rezidanslarda doluluk oranının yüzde 50’yi bulduğunu, 11 Mayıs’ta açılışı yapılacak alışveriş merkezindeki doluluk oranının ise yüzde 80’e ulaştığını söyledi. Liagre, H&M’in yanı sıra İpekyol, Hotiç, Damat Tween, Storks, Mavi, Nike, Karaca Home, Teknosa, Migros, Silk and Casmere, Joker Baby, Penti, Sarar, Bull İstan, MOC, Starbucks, Alaçatı Muhallebicisi gibi markaların da Endülüs Park’ta yerini alacağını aktaran Sipahioğlu, şunları kaydetti: “Bursa’da alışveriş ve perakende dünyası Endülüs Park ile nefes alacak. Cadde alışverişinin ferahlığı AVM konforu ile buluşacak. Yeme içmede standart fast food anlayışının dışında çok daha konforlu bir hizmet anlayışı gelecek.” Dünya

Previous Başakşehir Hoşdere'ye dev proje
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 31 Mart 2016

Diğer Yazılar

AVM

OTONOMİ açılışa hazırlanıyor

Esenboğa yolunda açılış için gün sayan Avrupa’nın en büyük otomotiv AVM’si OTONOMİ’nin faaliyete geçmesiyle mahalleli rahat bir nefes alacak.

AVM

ANKAmall’da yaz sürprizleri Soca Boy ile devam ediyor

Birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapan ANKAmall, bu kez dünyaca tanınan Jamaikalı şarkıcı Soca Boy’u ağırladı.

Tasarım Pazarı Next Level’da açılıyor!

Ankara’nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Next Level, 28 ve 29 Mayıs’ta Zet.com tasarımcılarını ağırlıyor.

GUESS, Türkiye’deki ilk mağazasını Akasya AVM’de açacak

GUESS, Türkiye’deki ilk amiral mağazasını Temmuz ayında açacağını duyurmaktan memnuniyet duyar.

Modern yaşam alanı İldem Park

Türk perakende sektörü, Kayseri’ nin modern yaşam merkezi İldem Park’ı deneyimlemek için bir araya geldi.

Biz Cevahir Haliç AVM yeni yıla hazır!

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yeni çekim merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, yeni yılı yeni kampanya ve mağazalarıyla karşılamaya hazırlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.