Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, son ürünü Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi ile sektördeki güçlü imajını sağlamlaştırmaya devam ediyor.

30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede sunan, üstün yoğuşma teknolojisi ile verimli ısınma sağlayan Logamax Plus GB062, ekonomik ısınmanın keyfini yaşatıyor.
Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı kombiler, lansmana özel yüzde 18’lik KDV indirimiyle satışa sunuluyor.

Teknolojinin en yeni ürünü olan Buderus Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi, 30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede sunarken arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ve modern tasarımıyla tüm mekanlara uyum sağlıyor.
Maksimum enerji ve konfor sunan Logamax Plus GB072 Yoğuşmalı Kombi, 24 kW ısıtma, 30 kW kullanım suyu kapasitesine sahip bulunuyor. %109’a varan norm kullanma verimi sayesinde, kullanıcısına verimli ısınmanın konforunu sunuyor.

Magnezyum, alüminyum ve silisyum alaşımlı yoğuşma eşanjörüyle çok daha düşük yakıt tüketimi ve uzun cihaz ömrüne sahip olan kombiler,  göz dolduran yenilikçi ve verimli tasarımıyla modern mekanların güzelliğine hızla adapte oluyor. Aynı zamanda sistemi bir bütün olarak ele alan Buderus teknolojisi ve EMS protokolü içeren elektronik arayüzü sayesinde güneş enerjisi gibi yenilenebilir ısı sistemleri ile de tam uyum içerisinde çalışıyor.

En iyi parçaları içerecek şekilde üretilen ve kalite güvencesine sahip olan Logamax plus GB062,  kişisel ihtiyaçlara göre aranılan performansı en ekonomik ve sessiz şekilde sağlıyor.

Tanıtıma özel %18 KDV indirimi
Buderus Logamax plus GB062 yoğuşmalı kombiler, 31 Ekim 2014’e kadar sürecek lansmana özel kampanya ile %18 KDV indirimiyle satışa sunuluyor.

Kampanya dahilinde Buderus Logamax GB062 yoğuşmalı kombi alan tüketiciler %18 KDV indiriminden ve ‘World Card’a özel peşin fiyatına 6 ay taksit’ fırsatından yararlanabiliyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiler 0216 444 2 474 Çağrı merkezinden ve www.buderus-tr.com web sitesinden alınabiliyor.  

En yakın Buderus yetkili bayi için:
Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474

Previous Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda
Sonraki DenizBank Köysel Dönüşüm’e de Başladı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

DKY Lokum Evler Projesine 2 Bin Ön Talep

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında İstanbul Aydınlı’da inşaatına başlanan Lokum Evler projesine yoğun talep geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Galataport’ta Yürütmeyi Durdurma Yok

Özelleştirme idaresi Başkanlığı (ÖİB),Galataport’a ilişkin imar planlarının yürütmesinin durdurulmasına dair karar verilmediğini bildirdi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

Firma Haberleri 0 Yorum

İmar planlarıyla Türkiye’ye 30 Bakırköy ilçesi kazandırdı

1996 yılından bu yana kent planlamasında önemli projelere imza atan İmpo İmar ekipleri, bugüne kadar 30 Bakırköy ilçesi büyüklüğündeki alanın planlamasını gerçekleştirdi.

Firma Haberleri

Bien,’den iki yeni koleksiyon Sultan ve Portoro

Bien Seramikleri eski bir anlayışı yeniden yorumlayarak banyo koleksiyonuna yeni iki seri ekledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Greenist Konutlarında Daire Teslimleri Başlıyor

İstanbul Bahçelievler’de “dört mevsim tatil” ilkesiyle yola çıkan Greenist konutlarında yaşam Kurban Bayramı’nda başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mia Burgaz Projesi Bursa

Mia Burgaz projesi Tugay İnşaat’ın Guzelyalı’ya armağan ettiği, sahiplerinin lüks ve kaliteli bir yaşama imza atacağı bir proje olarak hazırlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.