Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, son ürünü Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi ile sektördeki güçlü imajını sağlamlaştırmaya devam ediyor.

30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede sunan, üstün yoğuşma teknolojisi ile verimli ısınma sağlayan Logamax Plus GB062, ekonomik ısınmanın keyfini yaşatıyor.
Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı kombiler, lansmana özel yüzde 18’lik KDV indirimiyle satışa sunuluyor.

Teknolojinin en yeni ürünü olan Buderus Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi, 30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede sunarken arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ve modern tasarımıyla tüm mekanlara uyum sağlıyor.
Maksimum enerji ve konfor sunan Logamax Plus GB072 Yoğuşmalı Kombi, 24 kW ısıtma, 30 kW kullanım suyu kapasitesine sahip bulunuyor. %109’a varan norm kullanma verimi sayesinde, kullanıcısına verimli ısınmanın konforunu sunuyor.

Magnezyum, alüminyum ve silisyum alaşımlı yoğuşma eşanjörüyle çok daha düşük yakıt tüketimi ve uzun cihaz ömrüne sahip olan kombiler,  göz dolduran yenilikçi ve verimli tasarımıyla modern mekanların güzelliğine hızla adapte oluyor. Aynı zamanda sistemi bir bütün olarak ele alan Buderus teknolojisi ve EMS protokolü içeren elektronik arayüzü sayesinde güneş enerjisi gibi yenilenebilir ısı sistemleri ile de tam uyum içerisinde çalışıyor.

En iyi parçaları içerecek şekilde üretilen ve kalite güvencesine sahip olan Logamax plus GB062,  kişisel ihtiyaçlara göre aranılan performansı en ekonomik ve sessiz şekilde sağlıyor.

Tanıtıma özel %18 KDV indirimi
Buderus Logamax plus GB062 yoğuşmalı kombiler, 31 Ekim 2014’e kadar sürecek lansmana özel kampanya ile %18 KDV indirimiyle satışa sunuluyor.

Kampanya dahilinde Buderus Logamax GB062 yoğuşmalı kombi alan tüketiciler %18 KDV indiriminden ve ‘World Card’a özel peşin fiyatına 6 ay taksit’ fırsatından yararlanabiliyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiler 0216 444 2 474 Çağrı merkezinden ve www.buderus-tr.com web sitesinden alınabiliyor.  

En yakın Buderus yetkili bayi için:
Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474

Previous Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda
Sonraki DenizBank Köysel Dönüşüm’e de Başladı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Ankara’da bulvarlara ses yalıtımı şart

Nüfus artışı ve göçlere bağlı olarak hızla büyüyen kentlerde, düzensiz kentleşme ve alt yapı problemleri ile artan araç trafiğine bağlı yaşanan “gürültü kirliliği”, insan sağlığını tehdit eden önemli bir toplumsal

Firma Haberleri 0 Yorum

Faiz İndirme Kararı Sektöre Umut Verdi

Merkez Bankası’nın faizlerde indirime gitme kararı, son bir kaç ayı durgun geçiren konut sektörü için başlayan yaz sezonunda umut oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Vadistanbul, MIPIM Fuarı’nda yerini alıyor

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak nitelendirilen MIPIM Fuarı, Fransa’nın Cannes kentinde 10-13 Mart 2015 tarihlerinde kapılarını açıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Maknoom Grup Türkiye Pazarına İddialı Girdi

Dubali Emaar Gayrimenkul’den sonra Ortadoğu’nun gayrimenkul devi olarak adlandırılan Maknoom Grup da, Türkiye pazarına iddialı bir giriş yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ozan Balaban Emaar’a veda etti

Türkiye iştirakini 10 yıl önce dört kişiyle kurduğumuz ve ülkemizde bugüne kadar milyarlarca dolar yatırım yapmış olan Emaar Properties PJSC’deki tüm görevlerimden hayatımda yapmak istediklerimi daha fazla ertelememek adına kendi

Firma Haberleri 0 Yorum

Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi TeknoVinç ile 128 metreye ulaştı

Çamlıca Tepesi’nde görüntü ve çevre kirliliğine sebep olan mevcut anten direkleri kaldırılarak sayısal yayına geçiş sürecini sağlamak amacıyla inşaatına başlanan Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi, TeknoVinç ile 128 metreye kadar ulaştı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.