Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmaları başladı

Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmaları başladı

Pana Yapı, Fikirtepe’de prestijli markaların yer alacağı alışveriş ve yeme – içme alanlarından oluşacak bulvarda konumlanan Brooklyn Dream projesinin çalışmalarına başladı.

Hafriyatı gerçekleştirilen Brooklyn Dream projesinin yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alandan oluşması hedefleniyor. Projenin en dikkat çeken özelliği ise sunacağı sosyal imkanlar. Bu kapsamda projede; yeme – içme alanlardan, mağazalara, farklı sporlara imkan tanıyacak tesislerden, çocuk oyun alanlarına kadar birçok farklı sosyal seçenek yer alacak.

Pana Yapı, Fikirtepe’de hayalleri gerçeğe dönüştürecek Brooklyn projelerine hız verdi. Geçtiğimiz günlerde Brooklyn Life’ın temellerini atan Pana Yapı; konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralayacak projesi Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmalarına başladı.

160 bin kişinin yaşamasının planlandığı Fikirtepe’de; Barselona La Rambla’dan ve New York Park Avenue’den esinlenerek hayata geçirilecek 1 km uzunluğundaki alışveriş bulvarı üzerinde yer alacak Brooklyn Dream, şehrin merkezinde kozmopolit hayatı sevenlerin adresi olacak.

Yaklaşık 650 adet konut, 35 adet ticari alan kapsaması planlanan Brooklyn Dream’de her ihtiyaca uygun 60 m2 ile 220 m2 arsında değişen büyüklüklerde daireler yer alacak. Brooklyn Dream, ev sahiplerine, yatırımcılarına sunduğu ve evlerinden uzaklaşmalarına gerek kalmayacak sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Brooklyn Dream’de yerini alan ev sahipleri, projenin Bağdat Caddesi’nin yeni rakibi konumundaki alışveriş caddesinin merkezindeki ayrıcalıklı konumu sayesinde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirebilecek. Ferah ve modern sosyal olanaklara sahip projede ayrıca; fitness, sauna center, yoga – pilates, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası ve toplantı odaları yer alıyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Park’, ‘Brooklyn Life’ ve ‘Brooklyn Dream’in ardından ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Previous Luxera'dan İstanbul'a yeni konut projeleri
Sonraki İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Toya Moda’da Babalar Günü kampanyası

Toya Moda, babalar gününe özel bir kampanya başlattı . Banka Kredili ödemelerde %0,69 kredi oranı ve %1 peşinat veya firma bünyesinde 36 ay vadeli taksitlerle ev sahibi olabilmek için babalara

İstanbul 0 Yorum

Adım İstanbul konut satışlarına başladı

Başakşehir Adım İstanbul Evleri fiyatları dairelerin konum ve planlarına göre değişiyor.

İstanbul 0 Yorum

Konut Projeleri Aidat Değerleri raporu yayınlandı

Gayrimenkul sektörü ile ilgili kapsamlı ve güncel verilerle derinlikli analitik bilgiler sunan REIDIN’in, 2016 yılı ‘Konut Projeleri Aidat Değerleri’ yayınlandı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Artı Tarabya projesinde satışlar başladı

İstanbul’un Boğaz semtlerinden Tarabya’da yapılan 700 konutluk Artı Tarabya projesinde satışlar başladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Still İstanbul Adoria’dan 25 farklı ödeme planı

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu yakasının yeni merkezi Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Adoria oluşturduğu çeşitli ödeme seçenekleriyle konut alıcılarının yüzünü güldürüyor.

Anadolu Yakası

Hobi Extra projesi

Hobi Extra konut projesi İstanbul Anadolu yakası Kurtköy’de Grup Atlantis tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.