Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmaları başladı

Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmaları başladı

Pana Yapı, Fikirtepe’de prestijli markaların yer alacağı alışveriş ve yeme – içme alanlarından oluşacak bulvarda konumlanan Brooklyn Dream projesinin çalışmalarına başladı.

Hafriyatı gerçekleştirilen Brooklyn Dream projesinin yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alandan oluşması hedefleniyor. Projenin en dikkat çeken özelliği ise sunacağı sosyal imkanlar. Bu kapsamda projede; yeme – içme alanlardan, mağazalara, farklı sporlara imkan tanıyacak tesislerden, çocuk oyun alanlarına kadar birçok farklı sosyal seçenek yer alacak.

Pana Yapı, Fikirtepe’de hayalleri gerçeğe dönüştürecek Brooklyn projelerine hız verdi. Geçtiğimiz günlerde Brooklyn Life’ın temellerini atan Pana Yapı; konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralayacak projesi Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmalarına başladı.

160 bin kişinin yaşamasının planlandığı Fikirtepe’de; Barselona La Rambla’dan ve New York Park Avenue’den esinlenerek hayata geçirilecek 1 km uzunluğundaki alışveriş bulvarı üzerinde yer alacak Brooklyn Dream, şehrin merkezinde kozmopolit hayatı sevenlerin adresi olacak.

Yaklaşık 650 adet konut, 35 adet ticari alan kapsaması planlanan Brooklyn Dream’de her ihtiyaca uygun 60 m2 ile 220 m2 arsında değişen büyüklüklerde daireler yer alacak. Brooklyn Dream, ev sahiplerine, yatırımcılarına sunduğu ve evlerinden uzaklaşmalarına gerek kalmayacak sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Brooklyn Dream’de yerini alan ev sahipleri, projenin Bağdat Caddesi’nin yeni rakibi konumundaki alışveriş caddesinin merkezindeki ayrıcalıklı konumu sayesinde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirebilecek. Ferah ve modern sosyal olanaklara sahip projede ayrıca; fitness, sauna center, yoga – pilates, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası ve toplantı odaları yer alıyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Park’, ‘Brooklyn Life’ ve ‘Brooklyn Dream’in ardından ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Previous Luxera'dan İstanbul'a yeni konut projeleri
Sonraki İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

İstanbul’un yatırım merkezi Beylikdüzü oldu

Dünyanın en önemli şehirleri arasında yeralan İstanbul’da; yıldızı parlayan bölgelerden biri de şüphesiz Beylikdüzü oldu.

İstanbul 0 Yorum

Anadolu yakası konut projeleri devri başlıyor

Göçler ve ulaşım sıkıntısıyla boğulan Avrupa yakası, Anadolu yakasını cazip hale getirdi.

İstanbul 0 Yorum

Bulvar İstanbul Mart 2016’da reslim edilecek

Başakşehir’deki lüks proje Bulvar İstanbul’un ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde 29 Kasım’da satışa çıkacak.

Firma Haberleri

Propa İnşaat gayrimenkul portföyünü yapılandırıyor

Propa İnşaat ve Ticaret AŞ, 1973’ten bugüne gerçekleştirdiği projeler içerisinde kendi bünyesinde tuttuğu ve gayrimenkul yatırımları sonucunda oluşturduğu gayrimenkul portföyünü yapılandırarak ‘‘Gayrimenkul Yatırım Fonu’’ kurma çalışmalarına başladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda 35 bin TL peşinat fırsatı

Göztepe’de Kalamış Marina’ya karşı yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları, 35 bin TL peşinat fırsatı sunuyor.

İstanbul

Park Residences Cadde nerede ?

Park Residences Cadde nerede sorusunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.