Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmaları başladı

Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmaları başladı

Pana Yapı, Fikirtepe’de prestijli markaların yer alacağı alışveriş ve yeme – içme alanlarından oluşacak bulvarda konumlanan Brooklyn Dream projesinin çalışmalarına başladı.

Hafriyatı gerçekleştirilen Brooklyn Dream projesinin yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alandan oluşması hedefleniyor. Projenin en dikkat çeken özelliği ise sunacağı sosyal imkanlar. Bu kapsamda projede; yeme – içme alanlardan, mağazalara, farklı sporlara imkan tanıyacak tesislerden, çocuk oyun alanlarına kadar birçok farklı sosyal seçenek yer alacak.

Pana Yapı, Fikirtepe’de hayalleri gerçeğe dönüştürecek Brooklyn projelerine hız verdi. Geçtiğimiz günlerde Brooklyn Life’ın temellerini atan Pana Yapı; konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralayacak projesi Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmalarına başladı.

160 bin kişinin yaşamasının planlandığı Fikirtepe’de; Barselona La Rambla’dan ve New York Park Avenue’den esinlenerek hayata geçirilecek 1 km uzunluğundaki alışveriş bulvarı üzerinde yer alacak Brooklyn Dream, şehrin merkezinde kozmopolit hayatı sevenlerin adresi olacak.

Yaklaşık 650 adet konut, 35 adet ticari alan kapsaması planlanan Brooklyn Dream’de her ihtiyaca uygun 60 m2 ile 220 m2 arsında değişen büyüklüklerde daireler yer alacak. Brooklyn Dream, ev sahiplerine, yatırımcılarına sunduğu ve evlerinden uzaklaşmalarına gerek kalmayacak sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Brooklyn Dream’de yerini alan ev sahipleri, projenin Bağdat Caddesi’nin yeni rakibi konumundaki alışveriş caddesinin merkezindeki ayrıcalıklı konumu sayesinde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirebilecek. Ferah ve modern sosyal olanaklara sahip projede ayrıca; fitness, sauna center, yoga – pilates, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası ve toplantı odaları yer alıyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Park’, ‘Brooklyn Life’ ve ‘Brooklyn Dream’in ardından ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Previous Luxera'dan İstanbul'a yeni konut projeleri
Sonraki İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bomonti’de arsa fiyatları 8 kat arttı

İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli-Bomonti, markalı konut projeleri ve kentsel dönüşüm çalışmaları ile değerine değer katmaya devam ediyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Yeşilyaka projesi ev fiyatları

Doğanın içinde bir yaşam: Yeşilyaka MESA

İstanbul 0 Yorum

Batışehir Premium’da 360.000 TL’den başlayan fiyatlar

Ege Yapı Group tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa edilen Batışehir projesi Premium etabında ev fiyatları 360.000 TL’den başlıyor. 

Anadolu Yakası 0 Yorum

Mahal Sancaktepe’de yüzde 1 ön ödeme

Denge Yapı, 2014’te ev hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere düzenlediği kampanya ile büyük kolaylık sağlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Çekmeköy DREAMLIFE’ ta dairelerin metrekaresi 3.500 TL

Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından, mülkiyeti kendilerine ait arazi üzerinde toplam 30 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutları’nda inşaat başladı.

Bursa

Beyttürk İnşaat ile Suudi Al Rajhi Group işbirliği yaptı

Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan’ın önde gelen kuruluşlarından Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa veYalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.