Boru Hatları Fuarı 21-23 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşecek

Boru Hatları Fuarı 21-23 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşecek

Türkiye’nin ilk ve tek Enerji Boru Hattı,Ekipmanları, Güvenlik Ve Bakım Teknolojileri Fuarı 21-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Ankara’da Congressium Fuar merkezinde gerçekleşecek.

Fuarda, çok büyük maliyetlerle yapılan boru hatlarının yapım aşamalarından başlayarak kullanım sürelerini artırıcı güvenlik ve otomasyon teknolojileri de tanıtılacak.

BOTAŞBoru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. tarafından desteklenen EnergyPipeline Expokapsamında (Boru Hatları Fuarı) alanındadünyaca ünlü otoritelerin katılacağı konferanslarda düzenlenecek. ‘Enerjinin Yarını’ sloganı ile Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen PowerNext Enerji Grup Fuarları’nın bir parçası olan ‘EnergyPipeline Expo’nun ülkemiz enerji sektörünün yarınlarınaönemli katkı yapması bekleniyor.
Enerji Boru Hatları; operasyon sürecinden itibaren boru hatlarının bakımı verehabilitasyonu için en iyi malzeme, son teknolojiyi kapsayan teknik ekipmanlar ve uzman elemanlar gerektiriyor. Boru Hatları Fuarı’nın, ilgililerinin araştırma sonuçlarından,yeni deneyim, gelişme ve son teknolojilerden haberdar olma fırsatı yakalayacakları bir organizasyon olması amaçlanıyor.Demos Fuarcılık’ın sektördeki 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyimleri ile gerçekleştireceğiEnergyPipeline Expo’ya konunun tüm paydaşlarını davet ediyor.
Ayrıntılı bilgi için www.powernextfair.com ve www.demosfuar.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Previous Kampanya süresince ev alana araba hediye
Sonraki Kuzu Effect ve Kumru Ankara Ankara'da dev yatırım

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Ses Yalıtım Zirvesi yarın başlıyor

Günümüz kent yaşamında hemen herkesin olumsuz etkilendiği gürültü kirliliği ve ses yalıtımı konusu, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde uzman isimler tarafından tüm detaylarıyla konuşulacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Tapu ve DASK arasında işbirliği

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) ile Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) arasında ‘Afet Sonrası Hasarlı Alanlarda Havadan Görüntü Alımı ve Veri Üretimine İlişkin İşbirliği Protokolü’ düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

EXPO REAL perakende sektörünü Grand Plaza ile yakalayacak

Avrupa’nın gayrimenkul alanındaki en büyük fuarlarından biri olan EXPO REAL, bu yıl Grand Plaza projesi ile yepyeni bir iletişim platformu oluşturacak. Gayrimenkul ve yatırım sektörünün Avrupa’daki en büyük iletişim ağı

Etkinlikler

DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması’nda final zamanı

DASK sallayacak, binası sağlam kalan üniversite kazanacak  

Etkinlikler

İnşaat malzemeleri sektörünün ilk çalıştayı düzenlendi

Türkiye İMSAD’ın da imzacısı olduğu UN Global Compact’ın dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek için önerdiği 10 evrensel temel ilke, çalıştayda; “İnsan Hakları, Çalışma Standartları, Çevre ve Yolsuzlukla Mücadele” başlıkları altında

Etkinlikler 0 Yorum

Akıllı şehirler bu konferansda konuşulacak

Türkiye’nin ilk teknoloji ve gelecek odaklı düşünce kuruluşu Gelecekhane tarafından 12 Mart’ta gerçekleştirilecek “Şehir 2.0: Akıllı Şehir, Daha Akıllı Vatandaş” konferansında şehirlerin geleceğini merak edenler İstanbul Fulya’daki Yapı Endüstrisi Merkezi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.