Boru Hatları Fuarı 21-23 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşecek

Boru Hatları Fuarı 21-23 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşecek

Türkiye’nin ilk ve tek Enerji Boru Hattı,Ekipmanları, Güvenlik Ve Bakım Teknolojileri Fuarı 21-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Ankara’da Congressium Fuar merkezinde gerçekleşecek.

Fuarda, çok büyük maliyetlerle yapılan boru hatlarının yapım aşamalarından başlayarak kullanım sürelerini artırıcı güvenlik ve otomasyon teknolojileri de tanıtılacak.

BOTAŞBoru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. tarafından desteklenen EnergyPipeline Expokapsamında (Boru Hatları Fuarı) alanındadünyaca ünlü otoritelerin katılacağı konferanslarda düzenlenecek. ‘Enerjinin Yarını’ sloganı ile Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen PowerNext Enerji Grup Fuarları’nın bir parçası olan ‘EnergyPipeline Expo’nun ülkemiz enerji sektörünün yarınlarınaönemli katkı yapması bekleniyor.
Enerji Boru Hatları; operasyon sürecinden itibaren boru hatlarının bakımı verehabilitasyonu için en iyi malzeme, son teknolojiyi kapsayan teknik ekipmanlar ve uzman elemanlar gerektiriyor. Boru Hatları Fuarı’nın, ilgililerinin araştırma sonuçlarından,yeni deneyim, gelişme ve son teknolojilerden haberdar olma fırsatı yakalayacakları bir organizasyon olması amaçlanıyor.Demos Fuarcılık’ın sektördeki 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyimleri ile gerçekleştireceğiEnergyPipeline Expo’ya konunun tüm paydaşlarını davet ediyor.
Ayrıntılı bilgi için www.powernextfair.com ve www.demosfuar.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Previous Kampanya süresince ev alana araba hediye
Sonraki Kuzu Effect ve Kumru Ankara Ankara'da dev yatırım

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı”nın açılışını yaptı.

Etkinlikler 0 Yorum

Marka Şehirler Zirvesi yüksek bir katılımla gerçekleşecek

7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel’de kapılarını açacak olan Marka Şehirler Zirvesi,  şehirlerimize hak ettiği değerin bilincini yansıtmak ve marka şehirlerimizin Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak amacı ile yüksek

Etkinlikler 0 Yorum

3.İklimlendirme Konferansı 26 Kasım’da düzenlenecek

Her sene kasım ayında gerçekleşen İklimlendirme Konferansı bu sene yeni içeriği ile 3. Yılında, 26 Kasım Perşembe günü kapılarını açacak. 

Etkinlikler 0 Yorum

ARKIMEET 19-20 Kasım 2014 Tarihlerinde Düzenleniyor

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin mimarlık alanında her yıl düzenlediği en büyük etkinlik olan ARKIMEET bu sene, VitrA öncü sponsorluğunda 19-20 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul’da, Four Seasons Bosphorus’ta “Ya Sonra?” temasıyla yapılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

TÜSİAV Verimlilik Platformu ödülleri sahiplerini buldu

Holiday Inn Otel’de gerçekleştirilen geceye, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk,

Etkinlikler 0 Yorum

Diyarbakır’da Ortadoğu İnşaat ve Belediye İhtiyaçları Fuarları

TÜYAP  Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından 17-20 Nisan da Diyarbakır’da eş zamanlı olarak “Ortadoğu İnşaat ve “Belediye İhtiyaçları” fuarları düzenlenecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.