Bitrix24’ten MUHTEŞEM SEKİZ İNDİRİMLERİ

Bitrix24’ten MUHTEŞEM SEKİZ İNDİRİMLERİ

%32’ye VARAN AĞUSTOS AYINA ÖZEL İNDİRİMLER.. 🙂

Bitrix24 çok özel indirimlerin uygulandığı MUHTEŞEM SEKİZ İNDİRİMİ mottosuyla sunulan Ağustos ayı yaz kampanyasını duyurdu. Ayrıntılı bilgi için https://bitrix24.globalnet.com.tr/muhtesem8 adresini ziyaret edip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Muhteşem SEKİZ İNDİRİMLERİ Kapsamında Bitrix24 Lisansını GLOBALNET® ’ten alan firmalara da ÖZEL SÜRPRİZLER sağlanıyor. 

Türkiye’de Sertifikalı Bitrix24 Gold Partner GLOBALNET® Firması Yetkilileri Türkiye’deki bütün Bitrix24 kullanıcılarına ulaşmak için yoğun çalıştıklarını ve bu kullanıcılara hizmet ve destek vermek istediklerini belirtmekteler. Bu hedefe ulaşmak için de bu kampanyanın iyi bir fırsat olduğunu, özellikle de Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Kocaeli’deki Bitrix24 kullanıcılarına erişip sorunları ile ilgilenip,  destek ve eğitim vermek istediklerini belirtmekteler.  Çok özel Bitrix24 Muhteşem Sekiz indirimlerinden ve GLOBALNET ‘in Kurumsal Hizmetlerinden faydalanmak ve GLOBALNET ile iletişime geçmek için tıklayın !..

Ayrıca ÜCRETSİZ hesap açıp BITRIX24 ÜCRETSİZ KULLAN bağlantısı üzerinden hemen denemeye başlanabilmekte ve Bitrix24 ücretsiz kullanıcısı olmaları durumunda da firmalara, kişilere özel indirimler ve özel hizmet imkanları sağlandıkları belirtilmekte.

Neden 8 ?

Kampanyada neden 8 kullanıldığı ise şu şekilde açıklanmakta.

“Sekiz sihirli bir rakamdır. Bir byte ’ta sekiz bit vardır. Sekiz, oksijenin atom numarasıdır ve Ağustos da yılın sekizinci ayıdır. İşte o yüzden size Muhteşem Sekiz indirimini sunuyoruz! Tüm Ağustos ayı boyunca bütün Bitrix 24 planları, şirket içi lisansları ve yükseltmeleri indirimli fiyatlarda! Size önce %8 indirim veriyoruz, sonra bunu ikiye, üçe ve hatta DÖRDE katlıyoruz! Ne kadar çok alırsanız indirim de o kadar çok!”

GLOBALNET ile iletişime geçmek %32 ‘ye Varan İndirimlerden Faydalanmak için tıklayın !..

Mobil Santral   : +905321116604

Satış Direk      : +905326161999

Ofis Tel           : +903124738880  +903124738883

E-Posta          : bitrix24@globalnet.com.tr 

Web Sitesi      : bitrix24.globalnet.com.tr

Previous TEKLİF VERİN - SATILIK GAYRİMENKUL HABER PORTALI

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması sonuçlandı

Ekolojik Kentsel Tasarım Yarışması jüri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

API Investment TUV Austria TURK işbirliği

Gayrimenkul sektöründe yabancıya satış konusunda Türkiye’nin en başarılı kurumu olan API Investment ile Avrupa’daki sanayi devriminin başından beri denetçisi ve uygulayıcısı olan TUV Austria TURK, Türk inşaat sektörü adına dev

Etkinlikler 0 Yorum

İSMOB’ta ofis markaları da görücüye çıkıyor

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’in önderliğinde, 12 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) bu yıl; Nurus, Tuna,

Firma Haberleri 0 Yorum

Üniversitelilere gayrimenkul değerleme bilgilendirmesi

Lal Gayrimenkul Değerleme, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde düzenlenen konferansta Geomatik Mühendisliği öğrencilerine gayrimenkul değerleme sektörü hakkında bilgiler verdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kalekim 10 Yıl Garantili Mantolama Üretti

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda yerini alan Kalekim, yeni ürünü Kale Mantolama’yı ziyaretçilerine sergiledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gate Of Anatolia

İstanbul Sancaktepe’de 16 bin metrekarelik bir alanda kurulan tamamı balkonlu 377 daireden oluşan Gate Of Anatolia projesi resmi olarak satışa çıktı.