Bitrix24’ten MUHTEŞEM SEKİZ İNDİRİMLERİ

Bitrix24’ten MUHTEŞEM SEKİZ İNDİRİMLERİ

%32’ye VARAN AĞUSTOS AYINA ÖZEL İNDİRİMLER.. 🙂

Bitrix24 çok özel indirimlerin uygulandığı MUHTEŞEM SEKİZ İNDİRİMİ mottosuyla sunulan Ağustos ayı yaz kampanyasını duyurdu. Ayrıntılı bilgi için https://bitrix24.globalnet.com.tr/muhtesem8 adresini ziyaret edip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Muhteşem SEKİZ İNDİRİMLERİ Kapsamında Bitrix24 Lisansını GLOBALNET® ’ten alan firmalara da ÖZEL SÜRPRİZLER sağlanıyor. 

Türkiye’de Sertifikalı Bitrix24 Gold Partner GLOBALNET® Firması Yetkilileri Türkiye’deki bütün Bitrix24 kullanıcılarına ulaşmak için yoğun çalıştıklarını ve bu kullanıcılara hizmet ve destek vermek istediklerini belirtmekteler. Bu hedefe ulaşmak için de bu kampanyanın iyi bir fırsat olduğunu, özellikle de Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Kocaeli’deki Bitrix24 kullanıcılarına erişip sorunları ile ilgilenip,  destek ve eğitim vermek istediklerini belirtmekteler.  Çok özel Bitrix24 Muhteşem Sekiz indirimlerinden ve GLOBALNET ‘in Kurumsal Hizmetlerinden faydalanmak ve GLOBALNET ile iletişime geçmek için tıklayın !..

Ayrıca ÜCRETSİZ hesap açıp BITRIX24 ÜCRETSİZ KULLAN bağlantısı üzerinden hemen denemeye başlanabilmekte ve Bitrix24 ücretsiz kullanıcısı olmaları durumunda da firmalara, kişilere özel indirimler ve özel hizmet imkanları sağlandıkları belirtilmekte.

Neden 8 ?

Kampanyada neden 8 kullanıldığı ise şu şekilde açıklanmakta.

“Sekiz sihirli bir rakamdır. Bir byte ’ta sekiz bit vardır. Sekiz, oksijenin atom numarasıdır ve Ağustos da yılın sekizinci ayıdır. İşte o yüzden size Muhteşem Sekiz indirimini sunuyoruz! Tüm Ağustos ayı boyunca bütün Bitrix 24 planları, şirket içi lisansları ve yükseltmeleri indirimli fiyatlarda! Size önce %8 indirim veriyoruz, sonra bunu ikiye, üçe ve hatta DÖRDE katlıyoruz! Ne kadar çok alırsanız indirim de o kadar çok!”

GLOBALNET ile iletişime geçmek %32 ‘ye Varan İndirimlerden Faydalanmak için tıklayın !..

Mobil Santral   : +905321116604

Satış Direk      : +905326161999

Ofis Tel           : +903124738880  +903124738883

E-Posta          : bitrix24@globalnet.com.tr 

Web Sitesi      : bitrix24.globalnet.com.tr

Previous TEKLİF VERİN - SATILIK GAYRİMENKUL HABER PORTALI

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ispartakule’nin Cadde Mağazaları Satışa Sunuldu

İhlas Yapı’nın Bizim Evler 6 projesiyle hayata geçirdiği 160 cadde mağazasının başlangıç fiyatı ise 470 bin lira .

Firma Haberleri 0 Yorum

Metsan Nexus’un Yüzde 40’ı Satıldı

Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind tarafından tasarlanan ve Metsan tarafından hayata geçirilen Kartal’da E-5 üzerindeki Metsan Nexus projesinde inşaat hızla ilerliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tappa Dünyaya Açılıyor

30 yıldır inşaat sektörüyle uğraşan Şahanoğulları Şirketler Grubu, şimdi de Tappa Home Consept markası ile dünyaya açılıyor. 

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması

CAPİTAL delgisi tarafından bu yıl 14’üncüsü yayınlanan, GfK Türkiye tarafından hazırlanan, “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasına göre Koç Holding, 6 yıl aradan sonra “En beğenilen” şirketler zirvesine yerleşti.

Firma Haberleri

FG Wilson Türkiye’den ev tipi F Product Jeneratörler

FG Wilson Türkiye, sesiz ve güçlü F Product Jeneratörleri ile her türlü konut, yeni nesil işyeri  ve akıllı binalarda da konfora imza atıyor

Firma Haberleri

Kalekim, Yapı Fuarı’nda

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da, sektörde ilklere imza attığı yenilikçi ürünleriyle yer alacak.