BİMSA’dan gayrimenkul satışına Pratis çözüm

BİMSA’dan gayrimenkul satışına Pratis çözüm

BimSA’nın geliştirdiği online kurumsal satın alma platformu Pratis’ten artık gayrimenkul satışı da gerçekleştiriliyor.

Pratis, gayrimenkul satmak isteyen firmalara daha hızlı ve pratik satış yapma fırsatı sunuyor.

Bilgi teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından BimSA’nın geliştirdiği online satın alma platformu Pratis, gayrimenkul satışları için de çözüm sunuyor. Pratis için geliştirilen “Pratis Gayrimenkul Satış Platformu” sayesinde firmaların sahip olduğu gayrimenkullerin satış süreci artık belirlenen kurallar çerçevesinde online ortamda şeffaf ve hızlı olarak gerçekleştirilebiliyor.

“NOKTA ATIŞI” GAYRİMENKUL TESPİTİ!
Kullanıcı dostu ara yüzler ile tasarlanan, güçlü e-ihale altyapısına sahip, resim, açıklama, harita ve özellik listesi gibi gayrimenkul için gereken tüm içeriklerin görülebileceği Pratis Gayrimenkul Satış Platformu, Türkiye’nin en büyük emlak seri ilan sitesi ile entegre çalışması sayesinde daha geniş kitlelere de ulaşabilecek. Platformda yer alan harita özelliğinde ayrıca, ilana konu gayrimenkulün koordinat bilgisi de görülebiliyor. Bu sayede ilana teklif vermek isteyen kullanıcılar, koordinatlar sayesinde ilgili gayrimenkulün tam yerini, deyim yerindeyse “nokta atışı” görebiliyorlar.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?
Gayrimenkule ait özellikler, resimler ve açıklamalar gibi ayrıntıların da paylaşıldığı Pratis Gayrimenkul Satış Platformu’nu kullanmak için platform üzerinde hesap oluşturmak gerekiyor. Daha sonra firmaların gayrimenkul ilanlarının görülebildiği uygulamada tercih edilen ilanlara teklif verebilmek için teminat mektubu, şartname, sözleşme gibi ön koşulların yerine getirilmesi gerekiyor.

Kapsamlı filtreleme seçenekleri sayesinde en uygun kişiye en uygun gayrimenkulün görüntülenebildiği Pratis Gayrimenkul Satış Platformu’nun filtreleri arasında teklif esası da var. Yani listeleme ekranında henüz teklif gelmemiş, ya da en az bir teklif gelmiş ilanlar ayrı ayrı filtrelenebiliyor. Bir ilana teklif gelmesi ile teklif verme süresi için gayrimenkul satışı yapan firma tarafından tanımlanan sürede geri sayım başlıyor. Sürenin bitimine doğru yeni bir teklif girişi olursa ilan sahibi tarafından tanımlanan zamana kadar kapanış süresi otomatik uzamaya giriyor ve yeni teklif girişlerine olanak sağlanıyor. En iyi teklifi geçen cazip bir teklif gelmesi durumunda sistem en iyi teklifi veren firmaya, teklifinin geçildiği bilgisini hem e-mail hem de sms ile bildiriyor ve teklifini arttırması için yönlendiriyor.

Previous Bitmemiş konut alırken bunlara dikkat edin
Sonraki Erhan Boysanoğlu'ndan Avrupa sistemi önerisi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Özak GYO’nun Didim’deki gayrimenkulunun imar uygulaması durduruldu

Özak GYO tarafından Didim ilçesinde bulunan turizm tahsisli gayrimenkul ile ilgili KAP’a yapılan açıklama şöyle;

Firma Haberleri 0 Yorum

Enka İnşaat dev projeye imza atıyor

Enka İnşaat, 3000 MW kapasiteli Bismayah Doğalgaz Santrali için Mass Global ile sözleşme imzalayacak

Firma Haberleri 0 Yorum

Çamlıca Mesa Teslim Tarihi

Konforlu yaşamın yeni adresi MESA’nın büyük bir ilgiyle beklenen projesi Çamlıca’da MESA, fırsatlarla inşaat çalışmalarına başladı.

Firma Haberleri

Eczacıbaşı yeni üretim tesisinin temelini Gebze’de attı

Uni markasını bünyesinde bulunduran Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri, yeni üretim tesisinin temelini Gebze’de attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tahincioğlu 3 ayrıcalıklı projesi ile Dubai’de

Tahincioğlu, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından biri olan ve Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2016 Fuarı’na 3 ayrıcalıklı projesi ile katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara Mobilya Sektöründe Hareketli Günler

Mobilya sektörünün kalbinin attığı Ankara’da, yaz rehaveti, bayram derken durgun bir dönem geçiren ofis mobilya sektörü, iş dünyasının canlanmaya başladığı sonbahar ayları ve Başkent’te çok sayıda plazanın peşpeşe hizmete girmesiyle

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.