BİMSA’dan gayrimenkul satışına Pratis çözüm

BİMSA’dan gayrimenkul satışına Pratis çözüm

BimSA’nın geliştirdiği online kurumsal satın alma platformu Pratis’ten artık gayrimenkul satışı da gerçekleştiriliyor.

Pratis, gayrimenkul satmak isteyen firmalara daha hızlı ve pratik satış yapma fırsatı sunuyor.

Bilgi teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından BimSA’nın geliştirdiği online satın alma platformu Pratis, gayrimenkul satışları için de çözüm sunuyor. Pratis için geliştirilen “Pratis Gayrimenkul Satış Platformu” sayesinde firmaların sahip olduğu gayrimenkullerin satış süreci artık belirlenen kurallar çerçevesinde online ortamda şeffaf ve hızlı olarak gerçekleştirilebiliyor.

“NOKTA ATIŞI” GAYRİMENKUL TESPİTİ!
Kullanıcı dostu ara yüzler ile tasarlanan, güçlü e-ihale altyapısına sahip, resim, açıklama, harita ve özellik listesi gibi gayrimenkul için gereken tüm içeriklerin görülebileceği Pratis Gayrimenkul Satış Platformu, Türkiye’nin en büyük emlak seri ilan sitesi ile entegre çalışması sayesinde daha geniş kitlelere de ulaşabilecek. Platformda yer alan harita özelliğinde ayrıca, ilana konu gayrimenkulün koordinat bilgisi de görülebiliyor. Bu sayede ilana teklif vermek isteyen kullanıcılar, koordinatlar sayesinde ilgili gayrimenkulün tam yerini, deyim yerindeyse “nokta atışı” görebiliyorlar.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?
Gayrimenkule ait özellikler, resimler ve açıklamalar gibi ayrıntıların da paylaşıldığı Pratis Gayrimenkul Satış Platformu’nu kullanmak için platform üzerinde hesap oluşturmak gerekiyor. Daha sonra firmaların gayrimenkul ilanlarının görülebildiği uygulamada tercih edilen ilanlara teklif verebilmek için teminat mektubu, şartname, sözleşme gibi ön koşulların yerine getirilmesi gerekiyor.

Kapsamlı filtreleme seçenekleri sayesinde en uygun kişiye en uygun gayrimenkulün görüntülenebildiği Pratis Gayrimenkul Satış Platformu’nun filtreleri arasında teklif esası da var. Yani listeleme ekranında henüz teklif gelmemiş, ya da en az bir teklif gelmiş ilanlar ayrı ayrı filtrelenebiliyor. Bir ilana teklif gelmesi ile teklif verme süresi için gayrimenkul satışı yapan firma tarafından tanımlanan sürede geri sayım başlıyor. Sürenin bitimine doğru yeni bir teklif girişi olursa ilan sahibi tarafından tanımlanan zamana kadar kapanış süresi otomatik uzamaya giriyor ve yeni teklif girişlerine olanak sağlanıyor. En iyi teklifi geçen cazip bir teklif gelmesi durumunda sistem en iyi teklifi veren firmaya, teklifinin geçildiği bilgisini hem e-mail hem de sms ile bildiriyor ve teklifini arttırması için yönlendiriyor.

Previous Bitmemiş konut alırken bunlara dikkat edin
Sonraki Erhan Boysanoğlu'ndan Avrupa sistemi önerisi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

ECE Türkiye’den Modern East Alışveriş Merkezi açıklaması

ECE Türkiye, Modern East Alışveriş Merkezi’nin sahibi değildir ve ECE Türkiye aleyhine hiçbir soruşturma gerçekleşmemiştir.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yabancı Konut İçin İstanbul’a Koşuyor

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Türkiye’de ürettikleri konutlara son dönemde yabancı yatınmcıların ilgisinin arttığını söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Jabra ile Hareket Özgürlüğü

Mobil tüketici pazarına yönelik hands-free (eller serbest) iletişim ürünleri geliştiren dünyanın lider kablosuz iletişim markası Jabra, kablosuz kulaklıklardan araç-içi mikrofonlu hoparlörlere kadar, sportif babalar, çok çalışanlar ya da sürekli yolda

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Holding’in çevreci yarışmasına yoğun ilgi

Rönesans Holding’in “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” proje yarışmasına 3 ayda 78 üniversiteden 1065 genç başvurdu.Yarışma kapsamında 19 şehir, 27 üniversitede düzenlenen seminerlerde 2 bin 592 öğrenciyle buluşuldu

Firma Haberleri 0 Yorum

NEF,ABD’de Proje Yapacak

NEF, ABD’li yerel bir firmayla yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde New York Manhattan’da 210 milyon dolar yatırım bedeliyle ABD’nin en yüksek ikinci binası Empire State’e komşu bir proje hayata geçirecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Uptown İncek’in Kaba İnşaatı Bitti

Sunduğu birbirinden farklı sosyal donatı alanlan ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunacak olan Uptovvn İncek’te çalışmalar sürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.