Beyşehir Belediyesi toplu konut projesi

Beyşehir Belediyesi toplu konut projesi

Beyşehir Belediyesi, Beyşehir’de göl manzaralı lüks dairelerin olacağı dev bir toplu konut projesine imza atıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi olarak göl manzarasına sahip 14 bin metrekarelik alanda 159 konutun inşa edileceği bir toplu konut projesi için düğmeye bastıklarını söyledi. Beyşehir Öğretmenevi yanındaki Belediye’ye ait arsa üzerine yapılacak konutlar için ihaleye çıkıldığını belirten Özaltun, “Buraya 159 konut sığıyor. Ayrıca artı olarak ticari alanlar var. 159 dairenin 59’unu Belediye olarak biz alacağız. 100 dairesi ise inşaatı üstlenen müteahhitin olacak.

Burada Beyşehir’in göl manzaralı en lüks ve en güzel konutları inşa edilecek. Göle nazır, zemin dahil altı kat, bodrumunda otoparkı olan, sosyal alanları bulunan öyle bir proje hazırladık ki, yapılacak bu konutların Beyşehir’de şu an benzeri bulunmuyor. Artık Beyşehir’de konut yapımında da Belediye olarak çıtayı yükseltiyoruz.

Beyşehir’e yapacağımız Aqua Parkı da burada inşa etmeyi planlıyoruz. Ayrıca, bu bölgede yapımı tamamlanmak üzere olan ve hizmete açılmayı bekleyen Gençlik Merkezimiz de yer alıyor” dedi. Yeni Haber Gazetesi

Previous Seyrantepe'ye Havaray yapılacak
Sonraki Karasu Nar City projesinin temeli atıldı

Diğer Yazılar

Ankara

Komyapı’dan yeni konut projeleri

Komyapı, yeni projelere start verdi Kombassan Holdingin inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı, yurtiçinde ve yurtdışındaki projelere odaklandı.

Konya 0 Yorum

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

Konya

Meram’da 5 ayrı bölgede kentsel dönüşüm projesi başlıyor

Bir yıl içinde Meram nüfusunun yarısını kapsayan 50 milyon metrekarelik alanda imar planı revizyonu yaparak ilçe tarihindeki en büyük planlamayı gerçekleştiren Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, 5 ayrı bölgeyi kapsayan

Konya

Yamaç Evler doğa ile iç içe yaşam alanları sunuyor

1995 yılından bugüne konut, iş merkezi ve ticari alanlarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Tat Yapı, Yamaç Evler projesini Konya’da hayata geçiriyor.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı’nın hedefi lider marka olmak

Ali Şevval Boya ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi Hasan Gürbüz, faaliyet gösterdikleri sektörleri, yürütmüş oldukları projeleri ve

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Reyhan Konutları satışta

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren iştiraki Seha Yapı, Konya’nın en gözde lokasyonlarından Beyşehir Çevre Yolunda inşa edeceği yeni projesi ‘Seha Reyhan Konutlarının satışına başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.