Beyşehir Belediyesi toplu konut projesi

Beyşehir Belediyesi toplu konut projesi

Beyşehir Belediyesi, Beyşehir’de göl manzaralı lüks dairelerin olacağı dev bir toplu konut projesine imza atıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi olarak göl manzarasına sahip 14 bin metrekarelik alanda 159 konutun inşa edileceği bir toplu konut projesi için düğmeye bastıklarını söyledi. Beyşehir Öğretmenevi yanındaki Belediye’ye ait arsa üzerine yapılacak konutlar için ihaleye çıkıldığını belirten Özaltun, “Buraya 159 konut sığıyor. Ayrıca artı olarak ticari alanlar var. 159 dairenin 59’unu Belediye olarak biz alacağız. 100 dairesi ise inşaatı üstlenen müteahhitin olacak.

Burada Beyşehir’in göl manzaralı en lüks ve en güzel konutları inşa edilecek. Göle nazır, zemin dahil altı kat, bodrumunda otoparkı olan, sosyal alanları bulunan öyle bir proje hazırladık ki, yapılacak bu konutların Beyşehir’de şu an benzeri bulunmuyor. Artık Beyşehir’de konut yapımında da Belediye olarak çıtayı yükseltiyoruz.

Beyşehir’e yapacağımız Aqua Parkı da burada inşa etmeyi planlıyoruz. Ayrıca, bu bölgede yapımı tamamlanmak üzere olan ve hizmete açılmayı bekleyen Gençlik Merkezimiz de yer alıyor” dedi. Yeni Haber Gazetesi

Previous Seyrantepe'ye Havaray yapılacak
Sonraki Karasu Nar City projesinin temeli atıldı

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Seha Reyhan Konutları projesi

Reyhan konutları Seha Yapı tarafından Konya Selçuklu’da inşa ediliyor.

Konya 0 Yorum

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Reyhan Konutları satışta

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren iştiraki Seha Yapı, Konya’nın en gözde lokasyonlarından Beyşehir Çevre Yolunda inşa edeceği yeni projesi ‘Seha Reyhan Konutlarının satışına başladı.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı özel kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.

Konya

Emlak Konut GYO Meram Yenice projesinin yer teslimi yapıldı

Emlak Konut GYO Konya Meram Yenice Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” nin Yer Teslimi Torkam İnş. ve Yatırım A.Ş. – Buktor Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı’

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.