Beyaz Park Topkapı’da fiyatlar 410.000 TL’den başlıyor

Beyaz Park Topkapı’da fiyatlar 410.000 TL’den başlıyor

Beyaz İnşaat’ın Topkapı’da yükselen yeni konut projesi Beyaz Park Topkapı lansman fiyatlarıyla ön talep toplama sürecinde.

15 bin metrekare arsa, 85 bin metrekare inşaat alanı üzerinde, 370 konut ve ticari ünitelerden oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçenekleri sunuluyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor.

Tüm ulaşım akslarının merkezinde olan proje, bünyesindeki 370 konut ve dört bin metrekarelik alan üzerinde yer alacak ticari üniteleriyle Topkapı’ya büyük değer katacak.

ölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Beyaz Park Topkapı’da 410.000 TL’den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede; yüzde 25 peşinat ile Beyaz İnşaat bünyesinde 30 aya kadar da vadelendirme yapılabiliyor.

Beyaz Park Topkapı, 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

Previous Beyaz Park Topkapı teslim tarihi
Sonraki Demirli Park Plus projesi

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Çengelköy Park Evleri nerede ?

İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı.

İstanbul

Dumankaya Mozaik yüzde 70 yeşil alan ile dikkat çekiyor

Dumankaya İnşaat, İstanbul Sancaktepe’de 4 farklı dekorasyon seçeneği sunan Dumankaya Mozaik projesinin yüzde 70’ini kapsayan yeşil ve sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor.

İstanbul 0 Yorum

Siyahkalem Köy ödeme

Ağustos ayında hizmete girecek 3.köprü, yapımı devam eden 3. havaalanı ve istanbul Belediyesinin yıl içinde başlayacağı 5 yeni tünel çalışmasına yakınlığı ile dikkat çeken proje, çeşitli tip ve büyüklüklerde 1.167

Avrupa Yakası 0 Yorum

Olimpa Park Plus 2. etapta kampanya

Gayrimenkul sektöründe imza attığı projelerle adından sıkça söz ettiren Fuzul Yapı’nın konut projesi Olimpa Park Plus’ta ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için tarihi takas kampanyası başladı.

Avrupa Yakası

Başakşehir’de konut fiyatları son 1 yılda yüzde 27 arttı

Başakşehir’in, İstanbul’da hızla devam eden altyapı projelerine ev sahipliği yapması nedeniyle Avrupa Yakası’nın yükselen yaşam alanları arasında öne çıktığını vurgulayan Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı 3. Havaalanı,

Avrupa Yakası

DKY On Kağıthane ödeme bilgisi

DKY On Kağıthane ödeme bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.