Beyaz Park Topkapı 60 ay kredi imkanı sunuyor

Beyaz Park Topkapı 60 ay kredi imkanı sunuyor

İstanbul’un merkezi bölgelerinden Topkapı’da yükselen Beyaz Park Topkapı projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

Yüksek standartlarda yaşam vadeden projede fiyatlar 410 bin TL’den başlarken 60 ay için 0.95 faiz oranıyla banka kredi imkanı sunuluyor.

Topkapı’nın en değerli noktasında konumlanan proje,  yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje 150 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor.

İstanbul’un kalbindeki Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.

Son derece değerli bir bölgede yer alan Projenin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunacak.

Proje bitiminde yaklaşık 1.200 kişinin yaşayacağı Beyaz Park Topkapı, estetik ve mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor.

İki etaptan oluşacak projenin mimarisinde Sabri Paşayiğit ve RSG İç Mimarlık’ın imzası yer alıyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA BİR YAŞAM SUNUYOR

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip Beyaz Park Topkapı’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor.

Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam alanı sunan Beyaz Park Topkapı’da açık – kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Previous 1+1 daireler yasaklanmalı mı?
Sonraki Fatma Güldemet Sarı'nın 9 Mart 2016 Ankara programı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Ankara’lı Nata Holding’den İstanbul’a dev yatırım

Türkmenistan’da 500 günde 180 köprü inşa eden Ankara merkezli Nata Holding, rotasını İstanbul’a çevirdi.

Avrupa Yakası

NUROL GYO’dan ayrıcalıklarla dolu üç konut projesi

İstanbul’da seçkin projelere imza atan Nurol GYO da, Mecidiyeköy, Güneşli ve Seyrantepe’de ‘Hayata Yatırım’ mottosuyla gerçekleştirdiği Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleriyle İstanbul’u yeniden şekillendiriyor.

Anadolu Yakası

Marmara Kule konut projesi

Marmara Kule projes İstanbul Kartal’da  inşa edilecek.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beyoğlu’nun emlak değeri 50 kat arttı

Beyoğlu ile ilgili araştırma ve anketlerden sonra adımlar attıklarını belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “ Attığımız adımların, yaptığımız çalışmaların olumlu sonuçlarını almaya başladık.

İstanbul

Moment İstanbul’dan haziran ayına özel kampanya

AC Yapı, Kartal’da inşasına devam ettiği Moment İstanbul konut projesinde ev sahibi olmak isteyen herkese Haziran ayına özel çok cazip bir teklif sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Daire Kartal fiyat bilgisi

Kale Grubu, Bodur Gayrimenkul Geliştirme AŞ ile girdiği gayrimenkul sektöründe ilk projesini ‘Daire Kartal’ ile hayata geçiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.