Besler İnşaat Sektöründe Markalaşacak

Besler Anonim Şirketi, sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışı ve verilen değer ile günümüzdeki seviyelere ulaştı.

Malatya’da 1981 yılından bu yana ticaret hayatında faaliyette olan ve bölgesel ölçekte çalışmalarını sürdüren Besler Anonim Şirketi, sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışı ile verilen değer ile günümüzdeki seviyelere ulaştı. Sektörde kurumsal değerleri tamamlamış olduklarını ifade eden Besler A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Duyar gücünü geçmişten gelen tecrübe ve çalışma disiplini ile sağlam temeller üzerine oturtarak devam ettiklerini önemle belirtti.

Çalışmalarını anlatan Besler Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Duyar, güçlerini geçmişten gelen tecrübe ve çalışına disiplini ile sağlam temeller üzerine oturtarak devam ettiklerini söyledi. İnsanın doğayla birlikte rahat yaşaması için projeler ürettiklerini vurgulayan Duyar, yaşamı kolaylaştıran konutlar hayata geçirdiklerini belirtti. Mustafa Duyar ‘”İcatları doğuran ihtiyaçlardır’ deyimiyle çalışmalarımızı üretirken; olanı değil olması gerekeni bulmak için çalışıyoruz. Finansman ile insan kaynaklarını daha verimli kullanmak ve geleceği önceleyen hizmetleri sağlamak için Ar- Ge departmanımız ile yaptığımız çalışmalarımızla şirketimizin dönemin önde gelen, geleceğe güven veren markası olması yolunda projeler ile markamızı güçlendiriyoruz” diye konuştu.

Geçtiğimiz yılın şirketleri için oldukça iyi bir yıl olduğunu vurgulayan Duyar, “İnşaat sektörü adım atmamızın üzerinden kısa bir süre geçti. Ancak tüm bunlara karşın Malatya’nın inşaat sektörünün ağırlıklı olduğu Fahri Kayahan bölgesinde ilk aşamada 224 dairelik bir proje ile başladık. Bu projeyi sürdürürken dürüst, kaliteli, hizmet odaklı çalışma prensibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. İnşaat sektöründe marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” açıklamasını yaptı. “Teknoloji ilke kaliteyi birleştirerek daha yaşanılası ve konforlu konutlar üretiyoruz” ifadelerini kullanan Duyar, “Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden asla taviz vermiyoruz. Çünkü her şeyden önemlisi insan hayatıdır. Bunun farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlerleyen yıllarda hedefimiz sunduğumuz bu kaliteli proje ile geleceğe adımızı bir marka olarak taşımak” dedi.(Ticari Hayat)

Previous Türkmenistan'da Türk Şirketleri Rekor Üstüne Rekorlar Kırıyor
Sonraki Prens'e Komşu Olmak 140 bin TL'den Başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Legrand 25 Yıldır Türkiye Ve Dünya İçin Üretiyor

Bina elektirik ve dijital alt yapılarına yönelik ürün ve sistemler alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından biri olan Legrand, Türkiye’deki 25. yılını kutluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tekfen İnşaat’tan dünya rekoru

Tekfen İnşaat, boru hattı mühendisliği uzmanlığını TANAP Projesi’nde dünya rekoru ile taçlandırdı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Alpiş Gpoup, Kuwait Cityscape Fuarı’na katıldı

Seçkin konut ve iş merkezi projeleriyle Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Alpiş Group, 9-11 Aralık 2015 tarihleri arasında Kuveyt’de düzenlenen CİTYSCAPE KUWAIT Fuarı’na katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Vakıfbank E-ihale İle Gayrimenkul Satışı Yapacak

Vakıfbank’ın portföyünde yer alan gayrimenkuller artık, http://vakifbank.intengo. com adresi üzerinden, e-ihale sistemi ile satışa sunulacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mobilya sektörü 10 yılda yüzde 300 büyüdü

Mobilya sektöründe sinerji yaratacak değişiklik Mobilya sektöründeki hızlı gelişim ihracatçı birliğine isim değiştirtti!

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu’ndan Türkiye’ye Guinness rekoru

Ağaoğlu Şirketler Grubu, bir dünya rekoruna imza atarak 2770 çalışanın katılımı ile ‘Guinness En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru’nu kırdı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.