Besa Nova Ayrıcalığı İçin Son Fırsat

Yaklaşık 40 yıldır inşaat sektöründe yer alan ve Ankara’da çok sayıda önemli projeye imza atan Besa İnşaat A.Ş. , Başkent’in nezih bölgelerinden Yaşamkent’te hayata geçirdiği Besa Nova projesi için çok özel bir kampanya başlattı. Sınırlı sayıdaki dairelerin yüzde 10 indirimle satışa sunulduğu Besa Nova’da konut alanların ödemesi gereken KDV’nin de Besa İnşaat tarafından karşılanacağı bildirildi. Besa İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, 3 blokta toplam 224 konutun bulunduğu Besa Nova’da sınırlı sayıda kalan daireler için kampanya başlatmaya karar verdiklerini ifade etti.

Bezci, şunları söyledi: “Ayrıcalıkların adresi olan Besa Nova’da ev sahibi olanlar kaliteli, konforlu, güvenli ve ulaşımı kolay bir hayat sürecek. Metro gelişim güzergahı üzerinde bulunan, şehir merkezi ve alışveriş merkezlerine kolay ulaşılabilen Besa Nova, Ankara kadar Ankara dışındaki yatırımcılardan da büyük ilgi gördü. Projenin yüzde 90’ının satıldığı Besa Nova’da sınırlı sayıdaki dairelerimizi yüzde 10 indirimle satışa sunuyoruz. Ayrıca konutların KDV’sini de biz karşılayacağız. Besa Nova’da ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açmak isteyenler bu özel fırsatı kaçırmasın.”

Her detayın düşünüldüğü Besa Nova evlerinde 5 bin metrekare yeşil alan bulunduğunu vurgulayan Bezci, “Besa Nova evlerinde süs havuzu, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve basketbol sahasından oluşan sosyal aktivite alanları ile spor salonu ile açık yüzme havuzu yer alıyor. Bu projemizde güvenliğe de özel önem verdik. 24 saat tek merkezden güvenlik kontrollü giriş çıkış uygulanıyor” dedi. Çevreci yaklaşımıyla da dikkati çeken Besa Nova evlerinde blok çatılarına yerleştirilen güneş panelleri sayesinde ısınma ve sıcak su ihtiyacının bir kısmının karşılandığının altını çizen Bezci, böylece konut ve bina giderlerinde yıllık yüzde 40’a varan enerji tasarrufu sağlandığını kaydetti.(Adana Beş Ocak)

Previous İsmetpasa'ya Yine Talipli Çıkmadı
Sonraki Hamzalar, Diyarbakır'da Termal Tatil Köyü Yatırımı Yapıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut alımında kriterler değişti

Konut alımında aranan kriterler değişti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale Çelik Kapı indirim kampanyası

Türkiye’nin çelik kapı sektöründe tartışmasız jenerik markası Kale Çelik Kapı, 13 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında çelik kapı alacaklara 300 veya 400 TL  indirim  imkanı sağlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avrupa Konutları TEM2’nin Mağazaları Satışa Çıkıyor

Artaş Grubu’nun Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği Avrupa Konutları TEM 2’nin cadde mağazaları satışa çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tanrıverdi İnşaat Oscarville ile çıtayı yükseltti

Tekirdağ’a değer ve prestij katan projelerle 38 yıldır hizmet veren Tanrıverdi İnşaat, son projesi Oscarville ile çıtayı bir kez daha yükseltti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Triyanda Evleri 1 Ekimde Satışa Çıkıyor

İzmir’de birçok konut projesine imza atan Egesel İnşaat, Torbalı Ayrancılar’da Triyanda Evleri ile yeni bir yaşam merkezi yaratıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Torunlar GYO Oscar’ı Aldı

TORUNLAR GYO, 2013 Yılı Faaliyet  Raporu ile Faliyet Raporlarının Oscar’lan olarak bilinen ARC Awarsd’tan üç Oscar ve bir Gümüş Ödül kazandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.