Besa Grup Ankara’da 40 Yılda 6.000 Lüks Konut Üretti

Besa Grup Ankara’da 40 Yılda 6.000 Lüks Konut Üretti

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Efe BEZCİ’nin yürüdükleri yolda tercih edilen projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti.

Başkent halkının zevkine uygun ürettikleri AVM’ler ve iş dünyasının “işini kolaylaştıran” ayrıcalıklı çözümler sunan iş merkezlerinin yanında konut anlamında da büyük işlere imza attıklarını bildiren Bezci, bugüne kadar 6 bin konut ürettiklerini ifade etti. 40. yılını kutlayan Besa Grup, Ankara’da ismiyle anılan yerleşim merkezlerine yenilerini eklemeyi hedefliyor.

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Efe Bezci: “Besa’dan konut alanlar kadar yatırım yaptığımız alanlardaki arsa sahiplerine de kazandırdık. Ankaralılar’ın kalite anlayışına uygun projeler geliştirmemiz Başkent’te modern konut ve yerleşkelerin oluşmasına zemin hazırladı” dedi.

İmza attığı projelerle Ankara’da bir marka olan Besa Grup, Başkent’in gözde bölgelerinde projeler hayata geçirmeye devam ediyor. İnşa ettiği iş merkezi, AVM ve konutlarla Ankara’nın gelişiminde büyük rol oynayan Besa Grup, “lüks konut” kavramını da Başkentlilerle tanıştıran firma olarak öne çıkıyor. Besa’nın başarı sırrının kalite, güven ve özveri prensiplerinden vazgeçmemek olduğunu altını çizen Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Efe Bezci, “Biz yalnızca konut üretmiyoruz. İnsanların hayatlarını değiştirmek, yeni yaşam alanları sunmak, bir konuttan ötesini vermek istiyoruz. Bu anlayış sayesinde şimdiye kadar binlerce ailenin hayatına dokunduk, ‘lüks konutla tanışmalarını sağladık” diye konuştu.

Yerleşim yerleri “Besa” ile bütünleşti

Efe Bezci, proje ürettikleri bölgelerin “Besa” ismiyle bütünleştiğine işaret ederek, şunları söyledi: “Besa ismi artık bir marka oldu. Çalışmalarımızı “Besa” markasıyla birleştirerek isimlendirmemiz, projelerin hayata geçirildiği bölgelerin bizim adımızla anılmasını sağladı. Ayrıca insanlar birbirlerine adres tarif ederken “Besa Karina’dan sağa dön” ya da “Besa Nova’nın karşısında” gibi ifadeler kullanıyor. Bu bizi çok mutlu ediyor. Bunların yanında, Besa’dan konut alanlar kadar yatırım yaptığımız alanlardaki arsa sahiplerine de kazandırdık.

Ankaralıların kalite anlayışına uygun projeler geliştirmemiz Başkent’te modern konut ve yerleşkelerin oluşmasına zemin hazırladı.” Ankaralıların hayatında önemli rol oynadıklarını ifade eden Bezci, “Besa Grup olarak Ankara’nın modernleşmesi ve yeni görünüm kazanmasında büyük payımız olduğuna eminiz. 40 yıl önce çıktığımız yolda ilk günkü heyecanı kaybetmeden yolumuza devam edebilmek bizim için çok önemli. Bundan sonra da aynı titizlikle Başkentlilere yeni projeler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Previous Gayrimenkul Satışlarında Metrekare Yanıltması Son Buluyor
Sonraki İnşaat Sektörü Küçülmeye Rağmen İstihdamda Büyüyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Nuvo Dragos Fiyat

ÖZDERİCİ GYO, Maltepe’de 255 milyon lira yatırımla hayata geçirdiği 999 dairelik Nuvo Dragos projesinin ilk etabındaki 484 daireyi teslime hazır şekilde satışa sunuluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Paladyum Beytepe’de Ev Kullanım Kılavuzu

Ankara’nın en çok talep gören projelerinden Paladyum Beytepe’de konutlar, kalitenin yıllar boyu devam etmesi için sahiplerine bir ilk gerçekleştirilerek, “kullanım kılavuzu” ile birlikte teslim edilecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Adania Yatırım, Çukurova’ya Dünyadan Yatırımcı Çekecek

Son Grup bünyesinde yer alan Çukurova Gayrimenkul ile 20 yıldır faaliyetlerini sürdüren Cihangir Son, farklı bir sektörde karsımıza çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

En Büyük 250 Müteahhitlik Firmasının 42’si Türkiye’den

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering.News Record’un-(ENR) dünyanın en büyük 250 firma sıralamasının yer aldığı listede 42 Türk firmasının bulunduğunu söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aşçıoglu Ataköy İçin İkinci İmzayıda Attı

Selenium Ataköy projesinin yüzde 55’ini 3 ayda satan Aşçıoğlu ikinci projenin de anlaşmasını imzaladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri’nin İlki Gerçekleşti

Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri’nin ilk toplantısında konuşan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, OSTİM ve İvedik OSB üyelerine yeni torba kanundaki vergi düzenlemeleri ile güncel vergi uygulamalarını anlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.