Bekaş İnşaat Ankara’da konut üretecek

Bekaş İnşaat Ankara’da konut üretecek

Bekaş İnşaat, son 5 yıl içinde Türkiye inşaat sektörü liderliğinde İstanbul’u zorlayan Ankara’da, konforu öne çıkaran sıra dışı projeleriyle çok iddialı bir başlangıca hazırlanıyor

Yaklaşık 30 yıldır onlarca başarılı konut ve iş merkezi projesine imza atan Bekaş, birkaç ay içinde birbiri ardına başlayacağı devasa projelerle 2016’da başkentin en çok konuşulan firması olmaya hazırlanıyor. Gece gündüz demeden süren çalışmalarının Ankara’da çıtayı hayli yükselteceğini vurgulayan Bekaş A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, kentin en gözde yerleşim merkezlerinde, “ferah” konut almak isteyenlerin birkaç ay beklemelerini öneriyor.

Ankara’ya özellikle son 3 yıl içinde istanbul başta olmak üzere çok sayıda kentte başarılı çalışmalara imza atan onlarca firma girdi. Bekaş, Ankara’da Kayseri, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Sivas gibi İç Anadolu kentlerinden gelenlerin çok iyi tanıdığı bir firma.

Neden Ankara?
İnşaat sektöründe 1988 yılından bu yana hizmet veren Bekaş İnşaat olarak, hedefimiz hep daha iyisini hayata geçirmek oldu. 30 yıla yakın süredir projeler ürettiğimiz inşaat sektöründe, kaliteli ve ayrıcalıklı projelerle konut sektöründe yerimizi sağlamlaştırdık. Şu ana kadar 25 binden fazla markalı ve kaliteli koııut projesine imza attık. Kayseri “de başladığımız sektör tecrübemizi, önce Ankara, ardından İstanbul olmak üzere artık tüm Türkiye ile buluşturmaya hazırlanıyoruz. Neden Ankara sorusuna gelince, Ankara’yı en az Kayseri ve çevre iller kadar iyi tanıyoruz. Konut alıcısının ne istediğini çok iyi biliyoruz. Bizim Kayseri’de ürettiğimiz konutlara bunları neden Ankara’da da yapmıyorsunuz, bizim bu konutlarda oturmaya hakkımız yok mu diyenlerin sayısı her geçen yıl katlandığı için üretim gücümüzü başkente kaydırıyoruz.

Ankara’nın silueti hızla değişiyor, siz siluete ne denli etki edeceksiniz?
Öncelikle şunu söyleyeyim biz devasa binalar yapmak için yola çıkmadık. O işin kolay yönü. Biz Ankara’nın altın üçgeni olarak adlandırılan, iş ve lüks yaşamın bütünleştiği çok ama çok değerli bir lokasyona kalitemizi getirmeye hazırlanıyoruz. Her biri 4 artı bir konuttan oluşan 430 daire ile Ankaralılar’ın hasret kaldığı komşuluk kültürünü yeniden canlandırmak için kollan sıvadık. Önceliğimiz bu. Yüzlerce daireyi 30-40 kata sıkış sıkış tıkmaktansa daha alçak konutlarla, nefes alacakları, çocuklarının ve kendilerinin rahatlığı, mutluluğu ve güvenliğini ön planda tutan projeler hazırlıyoruz. Bekaş İnşaat, onlarca yıl kalitesini bozmayacak, hatta her geçen yıl daha da değerlenecek projeler üretti. Ankara’da da modaya uymaktansa sürdürülür çalışmalar için alıcının lehine olacak çalışmalara kafa yoruyoruz.

Çok iddialı söylemleriniz var. Bu gücün arkasında ne bulunuyor?
Biraz önce de söylediğim gibi 30 yılı bulan deneyimimiz. Biz inşaatçıyız. Bu sektörün tüm detaylarım iliklerine kadar iyi biliyoruz. Tüketici davranışındaki tespitlerimizde elde ettiğimiz başarılar da bizi bu aşamalara kadar getirdi. Hedeflerimiz çok büyük, Ankara’daki projelerimizin altın değerindeki lokasyonlannı kısa süre içinde peş peşe açıklayacağız. Ankara’da konut almak isteyen istemeyen herkes bizi takibe alacak.. Başarılarımızla daha da büyüyeceğiz. Bizi bilenler, tüketici odaklı bir firma olduğumuzu, Bekaş’ın başarısının arkasındaki gücün tüketici memnuniyeti olduğunu çok iyi bilir.

Ulusal plandaki yükselişimizin merkezi başkent İnşaat sektöründe en önemli unsurlardan biri de güven. Siz güven sorununu nasıl aşacaksınız?
Konut alıcılarını şaşırtarak. Fiyatımız, kalitemiz, projelerimizin lokasyonu, işteki hızımız, müşterinin beklentisinin üzerinde hizmet sunmakla Ankaralı konut alıcısını çok da alışık olmadıkları bir hizmetle tanıştıracağız. İlk aşama da 3 ana projemizin sayısı oluşan güvenle daha da artacak, Ankara bizim ulusal planda ki yükselişimizin mer kezi olacak. Çok değil kısa sürede bizi her kes tanıyacak, 2016’da Ankara’nın en çok konuşulan inşaat firması olacak.Sabah Ankara

www.bekasinsaat.com.tr

Previous Elmar Towers'ta fiyatlar 250 bin liradan başlıyor
Sonraki Etimesgut'ta yatırımlar sürüyor

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Yazıcı Open Sky ‘da yüzde 35’den başlayan peşinat fırsatı

Yazıcı Open Sky’da tamamı 12 – 13 – 14 katlı 4 bloktan oluşan, ebatları 43 m2 ile 194 m2 arası değişen özel daireler sizleri bekliyor.

Ankara 0 Yorum

Emlak GYO’dan Ankaralılar’a büyük yatırım fırsatı

Piyasaları canlandırmak için harekete geçen Emlak Konut GYO’nun ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade’ kampanyası Ankaralılar’dan büyük ilgi gördü.

Anadolu Yakası

Sinpaş GYO İstanbul, Ankara ve Bursa projelerinde Babalar Günü kampanyası

Sinpaş GYO, Babalar Günü’nde tüm babalara ve sevdiklerine 15 bin TL hediye ve özel ödeme seçenekleri uyguluyor.

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Marina Ankara teslim tarihi

Sinpaş, yeni projesi Marina Ankara’yı satışa çıkardı.

Ankara 0 Yorum

Queen Park kadınların gönlünü fetheden proje

Konut alırken ailenin karar merci haline gelen kadınların öncelik ve beklentilerini iyi belirleyen inşaat firmaları, satış başarısını daha kısa sürede yakalıyor.

Ankara 0 Yorum

BESA Grup İncek’teki dev konut projesine başladı

Yaklaşık 50 yıldan bu yana Başkent Ankara’da çok sayıda proje konut ve iş merkezi projesine imza atan BESA Grup, İncek’teki ilk konut projesi için çalışmaları hızlandırdı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.