Bekaş Akademiye Büyük İlgi

Bekaş Akademiye Büyük İlgi

Bekaş İnşaat tarafından Novotel’de düzenlenen Bekaş Akademiye katılan katılımcılara Bekaş İnşaat Satış Müdürü Taner Yılmaz tarafından ilk olarak Bekaş İnşaat hakkında bilgi verdi.

Taner Yılmaz, toplantıda yaptığı konuşmasında, “Kazan kazan politikasıyla hareket edeceğiz. Bazı firmalar bu konuda gayrı resmi olarak çalışıyorlar. Biz Bekaş İnşaat olarak bunu bir resmiyete kavuşturalım istedik. Bu bağlamda Bekaş Akademi’yi kurduk ve gayrimenkul satış danışmanları yetiştirelim istedik” diye konuştu. Bekaş İnşaat Satış Müdürü Taner Yalçın, Bekaş inşaat tarafından düzenlenen Bekaş Akademi’ye büyük ilgi gösterildi.Bekaş Akademi’nin  toplantısında, satış danışmanlarına gayrimenkul satış teknikleri konusunda bilgiler verdi. (Kayseri Anadolu/iha)

Previous Kırşehir'de Eski BağKur Binası Satışa Çıkıyor
Sonraki İstanbul'da İmar Değişikliklerine Herkes Ulaşabilecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ali Ağaoğlu Seferihisar RES davasını kazandı

İşadamı Ali Ağaoğlu, İzmir’in Seferihisar ilçesinde, doğal SİT alanında kuracağı rüzgar santrali için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na açtığı davayı kazanarak, üretim lisansını geri aldı

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı

Emlak Konut GYO, konut satışlarını canlandırmak için ağustosta başlattığı 1aylık tarihi kampanyayı 4 ay daha uzattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Future Park Projesi

Hiper Gayrimenkul tarafından Haramidere Parklar mevkiinde hayata geçirilen Future Park projesinde lansman özel fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

REOS Emlak Sistemi Uygulaması

Emlakçıların hayatını kolaylaştıracak proje

Firma Haberleri 0 Yorum

Demir İnşaat, Dubai Emlak Fuarı’nda 3 günde 10 Konut sattı

Gayrimenkul sektöründeki hızlı ve nitelikli büyümesi ile dünya çapında göz kamaştıran bir ülke olan Türkiye, yabancı yatırımcıların en çok ilgi duydukları ülkeler listesinde başı çekiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gate Of Anatolia

İstanbul Sancaktepe’de 16 bin metrekarelik bir alanda kurulan tamamı balkonlu 377 daireden oluşan Gate Of Anatolia projesi resmi olarak satışa çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.