Başakşehir’de 186 Bin TL’den başlayan fiyatlarla

Başakşehir’de 186 Bin TL’den başlayan fiyatlarla

Türkiye’nin emlak pazarlama ve aracılık şirketi TURYAP, düzenlediği müzayedelere bir yenisini daha ekledi. TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile sözleşme imzalayan Turyap, Emlak Konut Başakşehir Evleri’nde tamamı bitirilmiş 504 konutu 28 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 11:00’de açık artırmayla satışa çıkarıyor.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen markası Turyap imzasıyla İstanbul’un parlayan yıldızı Başakşehir’de tamamı bitmiş, oturuma hazır konutların satışı açık artırma yöntemiyle Emlak Konut Başakşehir Evleri Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.

Başakşehir Kayabaşı’nda Emlak Konut projesinin son parselinde satışa çıkan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dairelerin fiyatları 186 Bin TL’den başlıyor.  Mülk sahiplerine farklı yaşam alanları sunan proje inşaatı süren Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi ile botanik bahçenin arasında yer alıyor. Başakşehir bölgesi; yakın zamanda açılmış olan 3. Köprü bağlantısı, yapımı devam eden 3.havalimanı’na yakınlığı ile sahiplerine katma değer sağlıyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın cazibe merkezi olmaya başlayan Başakşehir’de açık artırmaya çıkan konutlar hemen teslim ediliyor.

5 Bin TL’den başlayan teminatla açık artırmaya katılmanın ardından bir ay sonra %25’i, kalan ödeme de üç ay sonra banka kredisi kullanarak ödenebiliyor.
Müzayede ile ilgili detaylı bilgiye Turyap’ın internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Previous Beyaz İnşaat'tan açıklama
Sonraki Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir’in reklam yüzü oldu

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Serenity Plus’ta 338 bin TL’den başlayan fiyatlar

Serenity Plus’ta ön talep dönemi başladı Bakırcı Yapı, İstanbul Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği Serenity Plus projesi için ön talep toplamaya başladı.

Avrupa Yakası

FuzulEv 60 bin kişiyi ‘ev’lendirecek

Ev sahibi olmak isteyenler için ödeme güçlerine göre gruplar oluşturup, esnek bir konut edindirme sistemi uygulayan FuzulEv, gelecek 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapmayı planlıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Anadolu yakası konut projeleri 2016 teslim

İstanbul’un Anadolu yakasının, Marmaray, 3. Köprü, metro hatları, İstanbul Finans Merkezi gibi yatırımların sonucunda yıldızı parladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

LeventLIFE teslim tarihi

İstanbul’un iş ve yaşam merkezi olarak bilinen Levent’te yükselen LeventLIFE, Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı tarafından 100 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçiyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nivo İstanbul 2018’de teslim edilecek

Cathay Group, Basın Ekspres bölgesinde daha önce iki fabrikanın yer aldığı 42 bin metrekarelik alanda yükselmeye başlayan yeni gayrimenkul projesi Nivo İstanbul’un relansmanını gerçekleştirdi.

Anadolu Yakası

Brooklyn Dream projesi

Brooklyn Dream konut projesi İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de Pana Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.