Başakşehir’de 10 bin konut hayata geçecek

Başakşehir’de 10 bin konut hayata geçecek

Başakşehir’de iki etap halinde yükselen Vadişehir projesinin 250 konuttan oluşan ikinci etabı satışa çıktı. Irmak Group, Çolakoğlu Yapı. Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın ortak girişimiyle hayata geçirilen 650 konut ve 60 ticari üniteden oluşan Vadişehir projesinin ilk etabında yer alan 400 dairenin yüzde 60’ı satıldı. Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, projenin ilk etabında metrekare satış fiyatlarının 3 bin liradan başladığını hatırlatarak, “Şu anda metrekare fiyatlarımız 3 bin 800-4 bin 800 TL bandında.

Tamamlandığında metrekaresinin 8 bin TL olmasını öngörüyoruz. Oluşturduğumuz mahalle konsepti beğeni topladı. En küçük dairemiz 126 metrekare. Bölge insanı bunu istiyor” diye konuştu. TOKİ’nin duyurduğu parkının yanında olduklarını ifade eden Akgül, “Bu park Avrupa genelindeki şehir parkları içinde sayılı bir yere sahip olacak” dedi. Akgül, projenin ilk etabında 122 dairelik bir bloğun yerli bir yatırımcı tarafından alındığını açıkladı. Akgül, ortaklık olarak yatırıma devam edeceklerini ve 2025 yılına kadar aynı bölgede 10 bin konutu hayata geçireceklerini söyledi.Vatan

Previous Kavuklar'dan 1160 konutlu 3 kule
Sonraki Code İstanbul satışa çıkıyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

İnistanbul’da daire alan, kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor

Gayrimenkul sektörüne yön veren öncü iki marka Nef ve İş GYO’nun ortak projeleri İnistanbul’da yeni bir kampanya başladı.

İstanbul 0 Yorum

Eclipse Maslak projesi

Eclipse Maslak  İstanbul Maslak’ta Artaş Grup tarafından hayata geçiriliyor. Proje konut ve ofisleri barındırmakta. Kalabalıkların içinde, hayatın akışına kapılıp gidenlerin yaşadığı bir hayat mı, kendinizi özel hissedeceğiniz, farklı, kalitenin zirvesinde

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kirazlı Koru Evleri hızla yükseliyor

Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat ve İstanbul Bağcılar’da ortak bir konut projesine 11 dönümlük arazi üzerine insa edilen ‘Kirazlı Koru Evleri’nin inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul 216’da fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor

Kadıköy Fikirtepe’de yükselen İstanbul 216 projesi Baysaş inşaat tarafından inşa ediliyor.

Anadolu Yakası

Oryapark Aralık 2016’da teslim edilecek

ORYATAŞ inşaat imzasıyla İstanbul Ümraniye’de hayata geçirilen Oryapark projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Kayabaşı ihalesine 11 teklif geldi

En büyük uydukent için 281 milyon lira teklif TOKİ, tarafından Türkiye’nin en büyük uydukent projesi olacak

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.