Balıkesir’de 850 Yataklı Kent Hastanesi Yapılıyor

Balıkesir’e yapılacak 850 yataklı Şehir Hastanesi’nin temeli önceki gün Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katıldığı törenle atıldı. Müezzinoğlu  “Çağ atlamış hastaneler, teknolojik alt yapısıyla, depreme dayanıklılığıyla, emarları, tomografileri, ultrasonografileriyle, laboratuarlarıyla, tek yataklı modern odalarıyla artık benim vatandaşım adam yerine konuluyor” dedi.

ACİL SERVİSİ GEZDİ
Balıkesir-İzmir yolu üzerinde yapılacak 850 yataklı Şehir Hastanesi’nin temelini Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte Vali Ahmet Turhan ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Edip Uğur attı. Bakan Müezzinoğlu, Gönen’de Devlet Hastanesi’nin 75 yataklı ek bloğu ile Balıkesir Sağlık Müdürlüğü hizmet binalarının da açılışını yaptı. Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu,  Çanakkale’de çeşitli temaslarda bulundu.  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Çanakkale Valisi Ahmet Çınar ve beraberindekilerle Çanakkale Devlet Hastanesi’nin acil servisine geçti. (Habertürk Egeli)

Previous Sınırda Kiralar Fırladı
Sonraki Erbaa, Cumhuriyet Meydanı Projesi İle Güzelleşecek

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

3.Havalimanında acil kamulaştırma kararı durduruldu

Bakanlar Kurulu’nun 3. havalimanıyla ilgili aldığı ‘acele kamulaştırma’ kararının yürütmesi Danıştay İdari Dava Daireleri Genel Kurulu tarafından durduruldu. Kurul, ‘acele kamulaştırma’ için gerekçelerin oluşmadığını belirtti.

Güncel Haberler

Ankara su kesintisi 16 Eylül 2015

16 Eylül 2015 tarihiğnde Ankara’da su kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 26 Aralık 2015

26 Aralık 2015 tarihinde Ankara’da elektrik kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

ASKİ’den inşaat atıkları uyarısı

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürü İrfan Kaya, sokaklara bırakılan inşaat ve hafriyat atıklarının yağışlı günlerde mazgalları tıkadığını belirterek, vatandaşlara, “Sokaklara  inşaat hafriyatı bırakmayın” uyarısında bulundu.

Güncel Haberler 0 Yorum

İzmit İmar Planına İtiraz 26 Eylül’de Sona Eriyor

İzmit Belediyesi tarafından eski Saraybahçe, Bekirpaşa, Alikahya, Kuruçeşme, Kullar ve Yuvacık Belediyelerinin bir kısmını kapsayan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı, revizyonu ve lejandı (bir haritanın özünü anlatan yazı) ile ilgili

Güncel Haberler

3.Köprüye ilk halat çekildi

Üçüncü köprüde çalışmalar hızla sürerken köprünün kuleleriyle tahliyeler arasındaki bağlantı için ilk halat çekildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.