BAKYAPI’dan 0.70 ile 10 yıl vade fırsatı

BAKYAPI’dan 0.70 ile 10 yıl vade fırsatı

Kaliteyi standarttan öte yaşam biçimi olarak sunan ve 25 yıldır Türkiye’nin hızla yükselen markası olan BAKYAPI, yatırımcısının yüzünü projeleriyle güldürmeye devam ediyor.

Bursa’nın hızla gelişen bölgesi Osmangazi’de yapımı süren Prestij Optimum, Mayıs ayında ön lansman döneminde satış rekoru kırarak, %65 lik bölümünün satışı tamamlandı. GYODER üyesi olan Bakyapı, TBMM Binası’nın onarımına katkısının yansıra, “Gayrimenkul’de Güç Birliği” kapsamında “Ev Almanın Tam Zamanı” sloganıyla satışta olan Prestij Elit ve Prestij Optimum projeleriyle destek veriyor. Kampanya kapsamında 0,70 oran ile 10 yıl vadeli ev alacaklara hazır kredi imkânı sunuyor.

İnşaat sektöründe huzurlu yaşam alanlarını güven, hız, yenilikçi bakış açısı ve kaliteyle perçinleyen Bakyapı, emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Şimdiye kadar Prestij markası altında, Prestij Modern, Prestij Elit, Prestij Optimum, Prestij Royal, İstanbul Prestij Park ve Konya Prestij Park gibi projelerinde sunduğu kalite, donanım ve beraberinde getirdiği yüksek kazançla yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

“Türkiye için ne görev verilirse yapmaya hazırız”
Bakyapı olarak GYODER üyesi olduklarını hatırlatan Veysel Bakgör, “Bakyapı olarak GYODER’in başlatmış olduğu “Gayrimenkulde Güç Birliği” kampanyasına ve TBMM Binası’nın onarım hareketine biz de tereddüt etmeden destek verdik. Öte yandan kampanya kapsamında 0,70 vade oranı ile 120 aya kadar kredi imkânıyla, Prestij Elit ve Prestij Optimum projelerimizde satışlarımız devam ediyor. “Ev Almanın Tam Zamanı” sloganıyla süren kampanyamız, 15 Ekim’e kadar devam edecek. Türkiye’nin parlak geleceğine inancımız tam. Bu güzel ülke için ne görev verilirse yapmaya hazırız. ” dedi.

Proje geliştirdiğimiz bölgede “kurallar” yeniden belirleniyor
Osmangazi’ye büyük bir projeyle girdiklerini kaydeden Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Osmangazi’ye değer kattıklarını söyledi. Veysel Bakgör, “Bakyapı olarak Bursa’nın gelişimine ciddi manada destek veriyoruz. Bunun en son örneğini Osmangazi’de yapımına devam ettiğimiz Prestij Optimum projesiyle görebiliriz. Bölge ayrıca hızla gelişmeye devam etmekte, yapımı süren hafif raylı sistem çalışmaları hız kazandı. Firma olarak doğru lokasyonlarda doğru projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Prestij Optimum’da Yalova bağlantı yoluna komşu konumuyla gelecek vaad ediyor.

Bölgeye baktığımızda Yalova bağlantı yolundaki konut ve arsa fiyatlarında da bir artış gözlemlendi. Biz firma olarak sadece bizim projelerimizden konut alanlara değil, konut geliştirdiğimiz bölgeye de değer katıyoruz.

Veysel Bakgör, projeye ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Osmangazi ilçesinde 40.860 m2’lik arsa üzerine inşa edilen, Prestij Optimum projemizde 2+1 ve 3+1 normal daire ve dubleks olmak üzere 8 farklı daire seçeneği yer alıyor. 2+1 daireler 120 m2, 3+1 daireler 130 m2, 3+1 dubleks daireler 190 m2’lik bir alana sahip. 2+1 dubleks dairelerin metrekare aralıkları 107 ile 128 m2 arasında değişiyor. Üst düzey konforun yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilerek üst düzey güvenliğin sağlandığı projemizde GYODER kampanyası haricinde yatırımcıya özel ödeme imkânları sunuyoruz. Bu senenin sonuna kadar projenin satışını tamamlamayı hedefliyoruz. ”

İdeal yaşam standartları, optimum çözümler…
Prestij Optimum’un, en önemli parçası sosyal donatı alanlarında açık konseptte inşa edilecek olan alışveriş merkezi dikkati çekiyor. Alışveriş merkezinde yer alacak olan mağaza, kafe, restoran ve market seçenekleriyle konforda en üst noktanın yakalanması planlanıyor.

Üst düzey güvenlik için konvansiyonel inşaat tekniği
Hafif raylı sisteme yakın konumuyla, şehrin gelişen noktasında yer alan Prestij Optimum projesinde; kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness center, çocuk parkı ve açık otopark bulunuyor. Üst düzey güvenlik için konvansiyonel inşaat tekniği kullanılarak tamamlanacak proje, sahip olduğu 7/24 özel güvenlik sistemi ile tüm site sakinlerinin kendilerini güvende hissetmesini sağlayacak.

Previous Alacabel Tüneli 3 yılda tamamlanacak
Sonraki Cumhur Bilgili Kibar Holding Risk Yönetimi Direktörü oldu

Diğer Yazılar

Bursa 0 Yorum

Moda Bademli projesi

Moda Bademli konut projesi Bursa Bademli’de Kumova İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Bursa 0 Yorum

Bademli Patika Evleri görücüye çıktı

Bursa’nın köklü kuruluşlarından Göktuğ Şirketler Grubu’nun inşaat sektöründeki yatırımları devam ediyor.

Bursa 0 Yorum

Sakura Park’ta yüzde 20 indirim, hemen teslim, hemen tapu

Yalova’da yaşamın başladığı ilk ve tek country projesi Sakura Park’ta yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim fırsatı.

Bursa 0 Yorum

Harmony Towers’ta 50 Bin TL indirim fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul’un Nilüfer’de yükselen projesi Harmony Towers, 50 bin TL indirimli fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor.

Bursa 0 Yorum

Tuana Evleri’nde anahtarlar teslim edildi

Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından Alpiş Grup’un, ulaşım bölgeleriyle Bursa’nın cazibe bölgeleri araşma giren İstanbul Caddesi’nde başlattığı Tuana Evleri’nde mülk sahiplerine tapu ve anahtar teslimi yapıldı.

Bursa 0 Yorum

Bursa’da Kentsel dönüşümle konut arzı coşacak

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş adamları Derneği (İMSİAD) Başkanı Namık Ziya Mescioğlu, hedeflerinin Bursa’da konut talep ve arzını başa baş götürmek olduğunu ifade ederek, “Bursa’da konut arzı ancak kentsel dönüşüm

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.