BAKÜ’nün en büyük alışveriş merkezinde ANEL İmzası

BAKÜ’nün en büyük alışveriş merkezinde ANEL İmzası

Uluslararası standartlarda mega projelere imza atan Anel Grup, yaklaşık 500 çalışan ile Bakü’deki Ganjlik Mall Projesi’nin sistem testlerini tamamlayarak projeyi teslim etti.

Elektromekanik ve zayıf akım sistemlerinin tek bir otomasyon sistemine entegrasyonu ile kontrol edilebilme özelliğine sahip olan bu projedeki elektrik ve mekanik işleri, Anel Grup’un yüksek mühendislik gücü ve kalitesi ile başarılı bir şekilde tamamlandı.

Pasha İnşaat tarafından inşa edilen Ganjlik Mall projesi, 120 bin m² alanı ile, Bakü’nün en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.  Ganjlik Mall, içerisinde yer alan dünyaca ünlü markalara ait mağazalar, sinema, bowling gibi özel eğlence alanları ve dünya mutfaklarını da  içeren teras ve kapalı alan seçenekleriyle müşterilerine keyifli bir istirahat sunan yemek katı ile Bakü’nün en gözde alışveriş merkezi olmaya hazır.

Previous Fikirtepe'nin ilk teslimi Pana Yapı'dan
Sonraki Sosyal konutlar ödüllü projelerle inşa ediliyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Erken rezervasyon yurtdışı turlarında indirim

Tatil severler özellikle yurt dışı turları için kış aylarını beklerken seyahat acenteleri de 2015 yılı için erken rezervasyon indirimlerini duyurmaya başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Efe Gayrimenkul, Emlak İstasyonu’nu seçti

Brokerlığını Samet Beşikci ve Nazan Başkalem’in yapacağı Emlak İstasyonu, Efe Gayrimenkul İstanbul – Esenyurt  My Family’de açılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Fuad Akhundov : Türk inşaat şirketlerine kapımız açık

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle, Nükleer Mühendisler Derneği ve Ticari Eşleştirme Derneği tarafından düzenlenen Akkuyu Nükleer A.Ş ve Rosatom’un sponsor olduğu “II. İstanbul Nükleer Santraller Zirvesi” Cevahir Otel’de başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği’nden İran çıkarması

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği (AGSD), 1-4 Şubat tarihleri arasında İran’da düzenlenecek olan Türk Hazır Giyim ve Konfeksiyon Fuarı’na katılmak için İran’a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Eminevim Ümraniye’de şube açacak

25 yıldır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim Türkiye’nin her yerinde şubeler açmaya devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Coldwell Banker’ın Organizasyonunda Gayrimenkul Sektöründe Yaşanan Gelişmeler Ele Alındı

Gayrimenkul sektörünün geleceğine yön verenler, yurtiçi ve yurtdışından ünlü konuşmacılar, dünyanın ilk ve en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker’ın ilk kez gerçekleştirdiği “Blue Camp” organizasyonunda biraraya geldi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.