BAKÜ’nün en büyük alışveriş merkezinde ANEL İmzası

BAKÜ’nün en büyük alışveriş merkezinde ANEL İmzası

Uluslararası standartlarda mega projelere imza atan Anel Grup, yaklaşık 500 çalışan ile Bakü’deki Ganjlik Mall Projesi’nin sistem testlerini tamamlayarak projeyi teslim etti.

Elektromekanik ve zayıf akım sistemlerinin tek bir otomasyon sistemine entegrasyonu ile kontrol edilebilme özelliğine sahip olan bu projedeki elektrik ve mekanik işleri, Anel Grup’un yüksek mühendislik gücü ve kalitesi ile başarılı bir şekilde tamamlandı.

Pasha İnşaat tarafından inşa edilen Ganjlik Mall projesi, 120 bin m² alanı ile, Bakü’nün en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.  Ganjlik Mall, içerisinde yer alan dünyaca ünlü markalara ait mağazalar, sinema, bowling gibi özel eğlence alanları ve dünya mutfaklarını da  içeren teras ve kapalı alan seçenekleriyle müşterilerine keyifli bir istirahat sunan yemek katı ile Bakü’nün en gözde alışveriş merkezi olmaya hazır.

Previous Fikirtepe'nin ilk teslimi Pana Yapı'dan
Sonraki Sosyal konutlar ödüllü projelerle inşa ediliyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Toya Moda’da Dice Kayek İmzası

Toya Yapı, Basın Ekspres Yolu’ndaki yeni konut projesi “Toya Moda”da bir sürprize imza atarak ünlü moda ve tasarım markası Dice Kayek ile işbirliği yaptı.

Firma Haberleri

Arzum’un yeni CEO’su Mete Zadil oldu

Türkiye’nin lider küçük ev aletleri markası Arzum’un yeni CEO’su Mete Zadil oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hakan Demirel “Yılın En İyi Genç Mimarı” seçildi

Hakan Demirel, Architecture+Design & CERA Ödülleri’nin TSMD, İstanbul SMD ve İzmir SMD’nin katkılarıyla düzenlenen Türkiye ayağında “Yılın En İyi Genç Mimarı” seçildi.

Firma Haberleri

Ant Yapı Moskova’ da sosyal konut yapıyor

Avrupa’nın zirvesini yapan Ant Yapı ‘Yeni Moskova’yı kuruyor 352 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek binasını Moskova’da yapan Ant Yapı, şimdi de Yeni Moskova olarak adlandırılan bölgede sosyal konut yapacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dayalı Döşeli Evi İstanbul’a Yayıyor

Konut alıcısını dayalı döşeli ev konseptiyle tanıştıran Kılıçoğlu, Merter ve Pendik projelerinde de tüketiciye mobilya ve eşya derdi yaşatmayacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kalamış Limanı Koç Holding’de Kaldı

Dev ihale, 664 milyon dolarla Koç Holding’in çoğunluk hissesine sahip olduğu Tek-Art’ın oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.