Bahçelievler ve Emek’te kaldırımlar yenileniyor

Bahçelievler ve Emek’te kaldırımlar yenileniyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Çankaya bölgesinde yoğun olarak devam eden kaldırım yenileme çalışmalarına, Bahçelievler ve Emek mahalleleri de eklendi.
Başkent genelinde caddelerde kaldırım çalışmalarını yürüten Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından, Bahçelievler Kazakistan Caddesi ve Emek Bişkek Caddesi’nde eskiyen kaldırımlar sökülerek, yerine bazalt kaplamalı beton bloklar döşeniyor. Kaldırım çalışmasında görme engelliler için de iz yolu yapılıyor.

Kaldırım çalışmalarının Çankaya bölgesinde yoğun olarak yapıldığını belirten yetkililer, Tunalı Hilmi Caddesi ve Esat Caddesi’nin bir kısmının bittiğini, Açın Caddesi, Bestekar Caddesi  Libya Caddesi ve Ziya Oralay caddelerinde büyük ölçüde tamamlandığını ve bazı onarım çalışmaları yapıldığını söylediler.

Çankaya ilçesinde Strazburg, Sezenler, Tunus, Koza ve Şemsettin Günaltay caddelerinde de kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor.

Previous TURKEYBUILD ANKARA 1 - 4 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek
Sonraki Metsan Nexus’un iç tasarımı Eric Kuster'e emanet

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Göksu Mahallesi imar planı değişikliği

Ankara “Etimesgut İlçesi, Göksu Mahallesi, imarın 46469 ada 2 sayılı parseline ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” 19 Ekim 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çamlıca Camii’nin Yarısı Tamam

İstanbul’da yapımına geçen yıl başlanan ve inşaatının yarısı tamamlanan Çamlıca Camii’nin açılışının, 2016’da Kadir Gecesi olan 1Temmuz’da yapılması planlanıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Trabzon Kongre Merkezi projesi hayata geçiriliyor

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Kongre Merkezi projesini hayata geçirme yolunda sona yaklaştıklarını belirterek, bu yatırım ile beraber aynı zamanda Kongre ve Tanıtım Ofisi de

Güncel Haberler 0 Yorum

2016 Konya’da asfalt ve alt yapıda atılım yılı olacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2016 yılının Konya için asfalt yol ve altyapı yılı olacağını, bu konuda şehir genelinde büyiık bir seferberlik başlattıklarını bildirdi.

Güncel Haberler

Ankara elektrik kesintisi 16 Haziran 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 16 Haziran 2015 tarihinde Ankara’da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Gölbaşı 118275 ada 1 parsel imar planı değişikliği

Gölbaşı İlçesi 118275 ada 1 parsele ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği 5 Kasım 2015 tarihinde askıya çıktı.