Bahçelievler ve Emek’te kaldırımlar yenileniyor

Bahçelievler ve Emek’te kaldırımlar yenileniyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Çankaya bölgesinde yoğun olarak devam eden kaldırım yenileme çalışmalarına, Bahçelievler ve Emek mahalleleri de eklendi.
Başkent genelinde caddelerde kaldırım çalışmalarını yürüten Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından, Bahçelievler Kazakistan Caddesi ve Emek Bişkek Caddesi’nde eskiyen kaldırımlar sökülerek, yerine bazalt kaplamalı beton bloklar döşeniyor. Kaldırım çalışmasında görme engelliler için de iz yolu yapılıyor.

Kaldırım çalışmalarının Çankaya bölgesinde yoğun olarak yapıldığını belirten yetkililer, Tunalı Hilmi Caddesi ve Esat Caddesi’nin bir kısmının bittiğini, Açın Caddesi, Bestekar Caddesi  Libya Caddesi ve Ziya Oralay caddelerinde büyük ölçüde tamamlandığını ve bazı onarım çalışmaları yapıldığını söylediler.

Çankaya ilçesinde Strazburg, Sezenler, Tunus, Koza ve Şemsettin Günaltay caddelerinde de kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor.

Previous TURKEYBUILD ANKARA 1 - 4 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek
Sonraki Metsan Nexus’un iç tasarımı Eric Kuster'e emanet

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Fikirtepe’de 2017’de hayat başlayacak

Fikirtepe’de inşaatların yüzde 40’ının start aldığını kaydeden Fikirtepe Müteahhitler Platformu Başkanı Ali Nuhoğlu, “2017’de burada hayat başlayacak” dedi

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara su kesintisi 15 Ocak 2016

15 Ocak 2016 tarihinde Ankara’da su kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Engelsiz Binalara Turuncu Bayrak Önerisi

Mimarlar Odası tarafından düzenlenen Ticaret Odası konferans salonundaki ‘Mimarlar Engelleri Aşıyor’ konulu konferansında konuşan Prof. Dr. Aslan, mimari yapıların engellilere göre düzenlemesi konusuna değinerek, mavi bayrak gibi bu tür yapılarla

Güncel Haberler 0 Yorum

Antalya Büyükşehir Belediyesi 3 arsasını satıyor

Büyükşehir Belediyesi Aksu ilçesinde bulunan 3 adet taşınmazını 8 Aralık’ta ihaleye çıkarıyor. Arsaların bedelleri 380 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kazlıçeşme Projesi Nisan 2015′ te Başlıyor

Kazlıçeşme’de ilk kazma Nisan 2015’te vurulacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gazipaşa’ya Meteoroloji İstasyonu Müjdesi

Gazipaşa’da düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Gazipaşa Havalimanın’nda daha emniyetli uçuş için ‘Raporlama ve otomatik meteoroloji ölçüm istasyonu hızla kurulacak” dedi.