Bahadır İnşaat, Yeni Projelerini Tanıttı

İnşaat sektörünün Kayseri’deki genç kuşak temsilcilerinden Bahadır İnşaat az zamanda alınan uzun yolun kazanımlarını tertiplediği yemekli toplantı ile Kayseri kamuoyunun dikkatine sundu.

Yemekli toplantıda şirketin çalışmalarını davetlilerle paylaşan Bahadır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Özbek, “Biz sizleri buraya davet ederken 5 yıllık hayatımızı da sizlerle paylaşmak istedik. İmar ve alt yapısıyla ülkemize örnek gösterilen şehrimize muhteşem bir proje kazandırmak hayallerimizi süslemekteydi. Özellikle arsa çalışmaları ve uzlaşmalarımız yıllarımızı aldı. Projenin konseptini belirlemeden önce İstanbul ve Ankara şehirlerimizde onlarca proje gezdik, gördük. Her yerden bir fikir aldık, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşündük. İstedik ki alışılmışın ötesinde bir yaşam alanı oluşturalım. Sıradanı herkes yapıyor, biz alışılmışın dışında sıra dışı bir eser yapalım dedik. Terk edilen alanlara cami, okul, sağlık ocağı gibi yerler yapalım dedik. Okul, cami, sağlık ocakları gibi yapıları inşaat firmamız yapacak ve finansmanını ise Hacı Mehmet Yıldırım amca karşılayacak. Allah onun amel defterini inşallah kıyamete kadar açık tutar” değerlendirmesinde bulundu… Değerlendirme sırasında hayata geçen projenin süper lüx dairelerini salayt destekli olarak davetlilere tanıtan Özbek, daha yapacak çok iş var mesajı ile sözlerini noktaladı.(Kayseri Haber)

Previous Çeşmeli Müteahhitlere İş Güvenliği Anlatıldı
Sonraki Ergunlar Group, Çinli Kule Vinç Üreticisi Hongda İle Bayilik Anlaşması İmzaladı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut alırken nelere dikkat edilmeli

Türkiye pazarına girdiği 2013 yılından bu yana sektörde hızla ilerleyen Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, tüketicilere ikinci el konut alırken dikkat etmeleri gereken noktalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bursa Prestij Modern Haziran 2016’da Teslim

Bakyapı, İstanbul Prestij Park’ın ardından Bursa Prestij Modern’in startını verdi. 160 milyon TL yatırım bedeline sahip olan ve 918 konuttan oluşan projede teslimatların Haziran 2016’da yapılması planlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çilek Kenya’da mağaza açtı

Tematik ürünleriyle çocukların ve ailelerin tercihi Çilek, yurtdışında büyümesini sürdürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Narven Termal Kasaba Projesi

Bolu turizmini ikiye katlayacak

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara’da En Çok Satış Elemanı Aranıyor

Yenibiris.com ağustos ayı istihdam raporunu açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Cadde 24’ün Dükkanları Satışa Sunuluyor

Çevresindeki sosyal dokuyla bütünleşen 24 markalı konseptler geliştiren 24 Gayrimenkul,  “home – office” leri iki haftada satılan Halkalı’daki Cadde 24 projesinde şimdi de ana cadde dükkânlarını satışa sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.