Bağlıca’da yeni konut projeleri çoğalıyor

Bağlıca’da yeni konut projeleri çoğalıyor

Ankara’nın hızla ilerleyen yerleşim bölgesi Bağlıca’da yeni konut projeleri hızla yükseliyor.

Bağlıca’nın Ankara‘nın en fazla göç alan ilçesi Etimesgut’a bağlı olması da bu ilerleyişin en önemli sebeplerinden biri. Bağlıca’da  konut fiyatlarının diğer bölgelerdeki emsallerine göre düşük olması, projelerin ferah, site yaşamı sunması, bölgede bir çok kamu binasının inşa edilmesi bölgeyi cazip kılıyor. Bağlıca’da hayata geçirilen projelerde genelde 4+1 konut tipleri yer alıyor. Hal böyle olunca ailelerin bölgeye ilgisi bir hayli artıyor. Konumu ile de dikkat çeken Bağlıca, Etimesgut, Sincan ve Alacaatlı, Ümitköy aksının ortasında yer alıyor.

Bağlıca’da yaşanan bu hareketlilik emlak sektörünü de harekete geçirdi. Bölgede oldukça fazla emlak ofisi hizmet veriyor. Birçok  projenin teslim aşamasına geldiği Bağlıca’da hayata geçirilen yeni konut projelerine göz atacak olursak; İlkiz Evleri, Royal Bağlıca, Rota Life, Balpor Bağlıca Evleri, Bağlıca Kardelen Konutları, Asos Bağlıca Evleri, Neo Prestige, Söğüt İnşaat Bağlıca Konutları bölgede  hayata geçirilen yeni projelerden sadece bir kaçı. Önümüzdeki aylarda inşası başlayacak projelerde eklenince Bağlıca Ankara’nın en fazla konut projesi üreten bölgesi olacak diyebiliriz…

Handan Eser

www.yasamprojeleri.com

Previous Ankara su kesintisi 12 Mart 2016
Sonraki Royal Garden Kartal Aralık 2017'de teslim

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Altın Kuleler’de ev fiyatları 421,900 TL’den başlıyor

Sinpaş Yapı’nın Ankara’da hayata geçirdiği Altınoran projesinin Home Office konsepti sunduğu Altın Kuleler’de ev fiyatları 421,900 TL’den başlıyor.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik Ankara

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü iki büyük firması TEPE İnşaat ve MESA Mesken, Park Mozaik için bir araya geldi. Park Mozaik, benzersiz peyzajı ve konforlu evleriyle Eskişehir yolu Yaşamkent’te özlenen bir

Ankara

Bordo Platinum projesi

Bordo Platinum projesi Ankara Eryaman’da Bordokent İnşaat tarafından inşa ediliyor

Ankara 0 Yorum

Allora Beytepe projesinde elektrikli araçlar için şarj üniteleri yer alıyor

Otomotiv sektörü özellikle trafikteki araçlar nedeniyle her geçen gün daha çok gündeme gelen hava kirliliğine karşı elektrikli araç yatırımlarına yöneliyor.

Ankara 0 Yorum

Beysu Konakları Satışa Çıktı

Ankara Beysukent’te yapımına başlanan Beysu Konakları, satışa çıktı.

Ankara 0 Yorum

Park Hayat İncek projesi

Park Hayat Ankara İncek’te 19 ve 6 katlı, yatay ve dikey 2 blokta, 3+1, 4+1 ve 5+1 (dubleks ve tripleks) seçenekleri ve Mogan Gölü manzarası sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.