Babacan Yapı üç yeni projeye başlıyor

Babacan Yapı üç yeni projeye başlıyor

Babacan Yapı İstanbul’da yeni konut projeleri hayata geçirecek.

Bütün projelerini satın aldıkları yeni araziler üzerinde inşa eden Babacan Yapı, yılbaşından bu yana Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın İstanbul ve Gaziantep’te satışa sunduğu iki değerli arsayı ve İstanbul  E5 Esenyurt aksında bulunan eski yağ fabrikasını da satın alarak portföyüne kattı.

1 MİLYAR LİRA HASILAT BEKLİYOR
Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, arazi yatırımları hakkında bilgi verirken şunları söyledi: “Esenyurt bölgesindeki arsamızda Babacan Premium projemizin inşaatına eylül ayında başladık. Bu yıl sonuna kadar satışlarına başlayacağımız 3 projeden 1 milyar lira hasılat bekliyoruz. Firma olarak doğru ve değerli lokasyonlarda satm aldığımız araziler üzerinde proje inşa etmeyi sürdüreceğiz.” Sözcü

Previous Ergün Turan : Binlerce konutluk yeni projeler hazırlıyoruz
Sonraki Arsa alırken nelere dikkat edilmeli?

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Taksim360 Ekim ayında Türkiye’de tanıtılacak

GAP İnşaat tarafından Beyoğlu’nda hayata geçirilen Tarlabası360 projesi, yeni adı Taksim360 ve yeni rezidans bölümleriyle Dubai’de yer aldı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Çubuklu Parsel 28 projesi Avcı Architects imzası taşıyor

Avcı Architects tarafından tasarlanan ve İstanbul, Beykoz’da, Boğaz’a ve Çubuklu Vadi ormanlarına hakim bir konumda yer alacak olan karma kullanımlı lüks konut projesi Çubuklu Parsel 28, çevredeki doğal hayatla bütünleşik

Firma Haberleri 0 Yorum

İş GYO Manzara Adalar Projesi

21-23 Eylül 2014 tarihinde Dubai’de düzenlenecek olan Cityscape Global 2014 Fuarı’na katılan İş GYO, Kartal’daki projesinin maket ve proje detaylarını ilk kez yatırımcılarla paylaşıyor.

İstanbul 0 Yorum

Kemerville Kemerburgaz projesi

Kemerburgaz’da 40 yeni adres yıldır bir çok konut projesi gerçekleştiren Gün İnşaat’ın yeni projesi Kemerville, 3. havalimanı sayesinde ilginin arttığı bölge olan Kemerburgaz’da yer alıyor.

İstanbul

Tema İSTANBUL’da ayrıcalıklı yaşam başlıyor

İstanbul Avrupa yakasında hayata geçirilen Tema İstanbul konut projesinde yaşam başlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Vira İstanbul Aralık 2018’de teslim edilecek

Gül Proje, İstanbul Beylikdüzü Kavaldı bölgesinde 1.156 konut ve 39 cadde mağazasından oluşan Vira İstanbul projesinde satışları başlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.