Babacan Yapı Babacan Premium projesi

Babacan Yapı Babacan Premium projesi

Babacan Premium konut projesi Babacan Yapı’nın Esenyurttaki yeni projesi.

Projede 6 blokta 1400 konut yer alacak.1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar genis seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde  1. etabının 2018 yılı haziran  ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı Eylül ayında teslimi planlanıyor.

Babacan Premium projesinde ev fiyatları 225 bin TL’den başlıyor. Proje yatırımcılara çok çeşitli ödeme planları sunacak.

İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

www.babacanyapi.com

Previous Kirazlı Koru Evleri adres
Sonraki İnistanbul Lokal Topkapı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası

Tarlabaşı360 Arap yatırımcılara tanıtıldı

Dubai Cityscape Fuarı öncesinde, Türk ve Arap yatırımcıların büyük buluşması Gayrimenkul Yatırım Forumu’nda gerçekleşti.

Avrupa Yakası

Semerkand Line Bakırköy’de konutların yarısı satıldı

Bugüne kadarki 19. projesinde Bakırköy Zuhuratbaba bölgesini seçen Semerkand Yapı, Semerkand Line Bakırköy projesiyle hem kazandırıyor, hem de şehrin merkezinde konforlu yaşamak isteyenleri cezbediyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Propa Plus Residences satışta

Gayrimenkul sektöründe 43 yılda onlarca projeye imza atan Propa İnşaat, prestijli projeleri ile şehre değer katmaya devam ediyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Adam Kule 2017’de teslim edilecek

DAP Yapı, mimari formunu insandan alan Dragos’taki Adam Kule projesinde satışları metrekaresi 5 bin 500 liradan başlattı.

İstanbul

Tual Adalar nerede

Tual Adalar nerede sorusunun cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

İstanbul

Pine Homes Göktürk nerede

Pine Homes Göktürk nerede sorusunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor.