Babacan Premium, yaz kampanyası ile ev sahibi yapıyor

Babacan Premium, yaz kampanyası ile ev sahibi yapıyor

Babacan Holding tarafından İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen ve toplam 1.216 konuttan oluşan Babacan Premium, düzenlediği yaz kampanyası ile ev sahibi yapıyor. Babacan Holding, Esenyurt’ta inşa ettiği son projesi Babacan Premium’dan ev sahibi olmak isteyenleri “O peşinat 120 ay vade” ve ayrıca “O faiz firma bünyesinde 50 ay vade” gibi cazip fırsatlarla dolu “Yaz Kampanyası” ile buluşturuyor. Her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium; 7 blok 1216 konut, kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 102 ticari üniteden oluşuyor.

Projenin 1. Etabı’nın 2018 yılı Haziran ayında, 2. Etabı’nın da 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor. Babacan Premium’da elit bir yaşam İstanbul’un modem yüzü Esenyurt’ta avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanfna 15 km uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkânı sağlıyor.
İnşaat&Yatırım

www.babacanpremium.com

Previous HEP İstanbul, Kurban Bayramı kampanyası
Sonraki Bucak'ta 3. etap TOKİ konutlarının inşaatı devam ediyor

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Adım İstanbul’da ön satış avantajları

Adım İstanbul projesi Başakşehir’de ön satış avantajları sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Karat 34 ev fiyatları

Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvenceli projesi Karat 34’te daireler KDV dahil 229 bin, ofisler 874 bin TL’den başlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Büyükyalı projesi Nisan’da satışa sunuluyor

Zeytinburnu sahilde karma proje Emlak Konut GYO’nun Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilindeki arazisinde geliştirilecek olan Büyükyalı projesinde Nisan ayında satışa sunulacak.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Resim İstanbul ikinci etap teslimleri başlıyor

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Batışehir’de 5 bin TL peşinatla bitmiş ev

Ege Yapı, konut, rezidans, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otellerin yer aldığı Batışehir projesine özel 2015 yılının son büyük kampanyasını düzenliyor.

İstanbul

Mart’tan itibaren 11 bin konut satışa sunuldu

İstanbul’da Mart’tan itibaren 11 bin konutluk yeni konut projesi satışa sunuldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.