Babacan Premium ödeme planı

Babacan Premium ödeme planı

Babacan Yapının, Esenyurt’ta hayata geçirdiği Babacan Premium projesine özel lansman öncesi ‘Prim Yapmadan Premium’a Gelin’ sloganıyla çıkan kampanyanın ödeme planında uygun şartlar sunuluyor. Kampanyada yüzde 25 peşinat, Babacan Yapı bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile taksitlendirme olanağı veriliyor. Ayrıca banka kredili ödeme sisteminde de yüzde 25 peşinatın yüzde 5’lik kısmını peşin olarak, kalan kısmını yüzde 5’lik parçalar halinde 6,12,18 ve 24 ay taksitle ödenebilecek. Geri kalan yüzde 75’lik kısım için ise yüzde 0.99 faiz oranı ile 120 aya kadar vade yapılabilecek.

1.216 KONUT OLACAK
Yaklaşık 152 bin metrekare inşaatın bulunacağı Babacan Premium projesinde, 1.216 konut, alışveriş merkezinde 102 ticari ünite yer alacak. Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan 3+1’e düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium, 41 katlı kule projesinde 1+0 ve M’ler, diğer 27’ser katlı 4 blok olan aile rezidanslarında 2+1 ve 3+1’ler yer alacak. Eylülde insasına başlanan projenin 1. etabının 2018 Haziran ayında, 2. etabının ise 2018 Eylül ayında teslimi planlanıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü bulunuyor.Star
www.babacanyapi.com

Previous Adam Kule ödeme planı
Sonraki La Vie istanbul'da 217 bin liradan başlayan fiyatlar

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

KaleKent’te teslimler kutlandı

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen Beylikdüzü’nün fark yaratan projesi KaleKent’te bahar düzenlenen barbekü partisiyle kutlandı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nota Residence’da ön satışlar başladı

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olan Özyurtlar, yepyeni bir projeye daha önderlik ediyor.

İstanbul 0 Yorum

Nidakule Ataşehir’de 21 dükkan satışa sunuluyor

Finans Merkezinin kalbi Ataşehir’de gerçekleştirilen A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir projesinde yer alan 21 dükkan 19 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 11:00’da açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü Güverte Evleri’nde fiyatlar 240 bin TL’den başlıyor

Beylikdüzü’nde Cantürk İnşaat tarafından gerçekleştirilen Güverte Evleri, tümü deniz manzaralı 4 katlı blokları, kapalı otoparkları ve geniş yeşil alanlarıyla Beylikdüzü’ne yatay yaşam ve tatil sitesi konforu getirecek.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Vazo Kule’de teslim zamanı

Vazo Kule’de teslimler başladı.

İstanbul 0 Yorum

İş GYO,Kartal Projesi İçin Ön Talep Topluyor

İş GYO, İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.