Babacan Premium ödeme planı

Babacan Premium ödeme planı

Babacan Yapının, Esenyurt’ta hayata geçirdiği Babacan Premium projesine özel lansman öncesi ‘Prim Yapmadan Premium’a Gelin’ sloganıyla çıkan kampanyanın ödeme planında uygun şartlar sunuluyor. Kampanyada yüzde 25 peşinat, Babacan Yapı bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile taksitlendirme olanağı veriliyor. Ayrıca banka kredili ödeme sisteminde de yüzde 25 peşinatın yüzde 5’lik kısmını peşin olarak, kalan kısmını yüzde 5’lik parçalar halinde 6,12,18 ve 24 ay taksitle ödenebilecek. Geri kalan yüzde 75’lik kısım için ise yüzde 0.99 faiz oranı ile 120 aya kadar vade yapılabilecek.

1.216 KONUT OLACAK
Yaklaşık 152 bin metrekare inşaatın bulunacağı Babacan Premium projesinde, 1.216 konut, alışveriş merkezinde 102 ticari ünite yer alacak. Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan 3+1’e düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium, 41 katlı kule projesinde 1+0 ve M’ler, diğer 27’ser katlı 4 blok olan aile rezidanslarında 2+1 ve 3+1’ler yer alacak. Eylülde insasına başlanan projenin 1. etabının 2018 Haziran ayında, 2. etabının ise 2018 Eylül ayında teslimi planlanıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü bulunuyor.Star
www.babacanyapi.com

Previous Adam Kule ödeme planı
Sonraki La Vie istanbul'da 217 bin liradan başlayan fiyatlar

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü Marmara Konakları görücüye çıkıyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini

Anadolu Yakası

Propa İnşaat gayrimenkul portföyünü yapılandırıyor

Propa İnşaat ve Ticaret AŞ, 1973’ten bugüne gerçekleştirdiği projeler içerisinde kendi bünyesinde tuttuğu ve gayrimenkul yatırımları sonucunda oluşturduğu gayrimenkul portföyünü yapılandırarak ‘‘Gayrimenkul Yatırım Fonu’’ kurma çalışmalarına başladı.

İstanbul 0 Yorum

Eston Şehir Mahallem projesi

ESTON’un yeni konut projesi “Eston Şehir Mahallem” tanıtıldı.

İstanbul 0 Yorum

Piyalepaşa İstanbul semt hayatını canlandıracak

İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda 800 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, semt hayatını yeniden canlandırmayı hedefliyor.

Avrupa Yakası

SeaPearl Ataköy’ün ödeme planı güncellendi

İstanbul’un en değerli kıyı şeridinde inci tanesi gibi yükselen SeaPearl Ataköy’de, banka kredili ve peşin ödemelerin yanı sıra Kuzu Grup bünyesinde de vadelendirme yapılıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Mai Residence’da fiyatlar 298 bin TL’den başlıyor

FERYAPI, İstanbul’un gelişim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da yatırım yapmak isteyenler için bir kampanya başlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.