Babacan Premium ödeme planı

Babacan Premium ödeme planı

Babacan Yapının, Esenyurt’ta hayata geçirdiği Babacan Premium projesine özel lansman öncesi ‘Prim Yapmadan Premium’a Gelin’ sloganıyla çıkan kampanyanın ödeme planında uygun şartlar sunuluyor. Kampanyada yüzde 25 peşinat, Babacan Yapı bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile taksitlendirme olanağı veriliyor. Ayrıca banka kredili ödeme sisteminde de yüzde 25 peşinatın yüzde 5’lik kısmını peşin olarak, kalan kısmını yüzde 5’lik parçalar halinde 6,12,18 ve 24 ay taksitle ödenebilecek. Geri kalan yüzde 75’lik kısım için ise yüzde 0.99 faiz oranı ile 120 aya kadar vade yapılabilecek.

1.216 KONUT OLACAK
Yaklaşık 152 bin metrekare inşaatın bulunacağı Babacan Premium projesinde, 1.216 konut, alışveriş merkezinde 102 ticari ünite yer alacak. Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan 3+1’e düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium, 41 katlı kule projesinde 1+0 ve M’ler, diğer 27’ser katlı 4 blok olan aile rezidanslarında 2+1 ve 3+1’ler yer alacak. Eylülde insasına başlanan projenin 1. etabının 2018 Haziran ayında, 2. etabının ise 2018 Eylül ayında teslimi planlanıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü bulunuyor.Star
www.babacanyapi.com

Previous Adam Kule ödeme planı
Sonraki La Vie istanbul'da 217 bin liradan başlayan fiyatlar

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kiler GYO Towers ve Kordonboyu projeleri

Avrupa’nın en yüksek residence binası ‘’İstanbul Sapphire’’ projesine imza atan Kiler GYO, Anadolu Yakasında iki projeyi birden hayata geçiriyor.

İstanbul 0 Yorum

Beylikdüzü 11. Mahalle satılık

İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen 11. Mahalle Projesi yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor.

İstanbul

Göksu Life Güneşli projesi

Göksu Life  konut projesi İstanbul Avrupa yakası Güneşli’de GKS Yapı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Dap Yapı ve Polisan Pendik projesi için anlaştı

Polisan’ın İstanbul’da yer alan konut ve ticari imarlı takribi 175 bin metrekare arazide kat karşılığı inşaat için Dap Yapı ile yaptığı  görüşmeler imza ile sonuçlandı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Mar Yapı Basın Ekspres’te konut sahiplerine kazandırıyor

Mar Yapı’nın Basın Ekspres Yolu’na değer katan lüks rezidans projelerinin bulunduğu lokasyon ‘kira brüt getiri oranları en yüksek semtler’ arasında birinci sırada yer alıyor.

Avrupa Yakası

Hep İstanbul projesinde 2+1 daireler 387.500 TL

Tekfen Emlak Geliştirme tarafında İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Hep İstanbul konut projesinde kampanya devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.