Babacan Premium fiyat bilgisi

Babacan Premium fiyat bilgisi

Babacan Premium fiyat bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul Esenyurt’ta Babacan Yapı tarafından inşa edilen proje için ön talepler toplanmaya başlandı.
6 blok ve 2 etaptan oluşan projede rezidans, otel ,konut turunde 1400 konut yer alacak. Projede ayrıca kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 115 ticari ünite de yer alacak.

1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar genis seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde 1+0 ve 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan kulede yer alırken, 2+1 ve 3+1’ler diğer 3 blok olan aile rezidanslarında yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı haziran  ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı Eylül ayında teslimi planlanıyor.

Babacan Premium projesinde fiyatlar ön talep toplama döneminde 225 bin TL ile 650 bin TL arasında değişecek. Proje yatırımcılara çok çeşitli ödeme planları sunacak.

İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.(Star)

Babacan Premium İletişim:
www.babacanyapi.com

Previous Babacan Premium nerede?
Sonraki Metromall Residence projesi

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Demir Romance’ta Babalar Günü’ne özel kampanya

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün en özel lokasyonunda yükselen projesi Demir Romance’ta Babalar Günü’ne özel, ‘’Bu 10 Numara Kampanyayı Ancak Babanız Yapar’’ kampanyası ile ‘’Kat bahçeli evlerde yüzde 10 iskontoya ilave olarak

Avrupa Yakası

Başakşehir Vadi Yaka Evleri

Vadi Yaka Evleri Fuzul Yapı tarafından Başakşehir ‘de inşa edilecek.

Avrupa Yakası

Nef Ataköy 22 ‘de son 150 konut ve 50 mağaza sahiplerini bekliyor

İstanbul Ataköy’ün en prestijli ve konum olarak en avantajlı yerinde bulunan Nef Ataköy 22 konut projesi , yatırımcılardan ve konut sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gördü.

İstanbul

Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi

Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul

Blumar Ataköy projesi mühürlendi

İstanbul’un tek doğal plajı Ataköy sahilinde mahkemenin iptal kararlarına rağmen her biri 70 metrelik kulelerin inşaatı sürerken, tarihi Baruthane binalarının bulunduğu parseldeki Blumar Ataköy projesi mühürlendi.

İstanbul

Lavinya Marmara 2 2017’de teslim edilecek

Kullar İnşaat , İstanbul Büyükçekmece ve Esenyurt ‘ta yeni konut projeleri inşa edecek.Projeleri Kullar İnşaat Bölüm Başkanı Ali Kul (sağda) ile Proje Geliştirme Danışmanı Mehmet Turanlı tanıttı