Babacan Premium 2018’de teslim edilecek

Babacan Premium 2018’de teslim edilecek

Babacan Yapı CNR Expo’da düzenlenen Emlak 2015 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda, 2015 yılı ağustos ayında yapımına başlanan Babacan Premium projesini tanıttı.

2016 yılında Esenyurt’un en beğenilen projesi olmaya aday Babacan Premium, yatırımcılardan tam not aldı. Fuar kapsamında düzenlenen “Türkiye’de Konut Sektörünün Dinamikleri ve Sorunları” panelinde konuşmacı olan Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan; “Babacan Yapı olarak 2002 yılından bu yana uyguladığımız tüm projelerimizde, sadece yapılar yükseltmek değil, bu yapılara hayat kazandıran yaşantıların mimarı olabilmeyi hedefliyoruz.

Projemizin ticari ve sosyal imkanları ile cazip fiyat olanaklarını yatırımcılara anlattık” dedi. Babacan Yapı CEO’su Mehmet Babacan ise, Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarında Babacan Premium ile buluşan yatırımcılara projenin detaylarını anlatarak, “Her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Lokasyonu ile ön plana çıkan Babacan Premium kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunuyor” şeklinde konuştu.

ESENYURT’A POZİTİF KATKI
Yaklaşık 152 bin metrekare inşaatın bulunacağı Babacan Premium projesinde, 1216 konut, alışveriş merkezinde 102 ticari ünite yer alacak. Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium 41 katlı kule projesinde, 1+0 ve 1+1’ler diğer 27 şer katlı 4 blok olan aile rezidanslarında. 2+1 ve 3+1’ler yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı haziran ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı Eylül ayında teslimi planlanıyor.Yeni Akit

www.babacanyapi.com

Previous Tahincioğlu Sign of the City Awards’da 2 ödülün sahibi oldu
Sonraki Mall Of İstanbul'a En İyi AVM Torun Center'a En İyi Ofis ödülü

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

İstanbul’da satışa çıkan en yeni konut projeleri

İstanbul’da satışa çıkan en yeni konut projeleri ve teslim tarihi, konut tipleri gibi detaylı bilgiler haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Adım İstanbul’da fiyatlar 406.800 TL’ den başlıyor

Adım İstanbul’da ön satışlar başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Sıra Evler projesi

Sıra Evler projesi Avrupa yakası Kağıthane’de Yeşildağ İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İst Garden projesi

İst Garden konut projesi İstanbul  Esenyurt’ta Bayburtlu İnşaat tarafından inşa edilecek.

Avrupa Yakası

EgeYakası’nda behçeli daireler için avantajlı ödeme planı

Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul’ün İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda, konutların % 95’inin satışı kısa sürede tamamlanırken, yeni satışa sunulan “Bahçeli ve Teraslı” daireler için avantajlı bir ödeme

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü Avrupa yakasının ulaşım merkezi olacak

Beylikdüzü’ne yoğunlaşan, Türkiye’deki yatırım araçlarını yurtdışında tanıtan ve dünya çapında önemli iş birliklerine imza atan Dubai merkezli LMG Global’ın CEO’su Gökhan İlgar dan sektörü, Beylikdüzü’nü ve 2016’ya dair öngörülerini dinledik.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.