Azel Kule Ankara’da Yükseliyor

Azel Kule Ankara’da Yükseliyor

AZEL Gayrimenkul’un Başkent’te lüks konutların gelişim aksı olan batı girişinde hayata geçirdiği karma proje Azel Kule hızla yükseliyor.

Azel Grup Danışmanı Nihat Aslantaş, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yüzlerce konut inşa ederek sektörün önemli taşlarından biri olmayı başardıklarını, Azel Kule ile de Başkentlilerle buluşmayı hedeflediklerini belirtti. Azel Kule’nin mimari konseptiyle Konutkent ve Yaşamkent bölgesindeki diğer projelerden kolayca ayırt edilebilecek farklılıklara sahip olacağının altını çizen Aslantaş, şunları söyledi: “Azel Kule, ileri teknolojiyle inşa ediliyor. Bu yönüyle de güvenlik kaygılarını tamamen ortadan kaldırıyor.

Ayrıca Ankaralılar kule konutlarda geniş bahçe teraslan görmeye pek alışık değiller. Kule konutların büyük çoğunluğunda balkon bile bulunmazken ya da balkon olarak kullanılan bölümler tamamen kapatılırken, Azel Kule adeta kulede villa keyfi yaşatacak. Çünkü Azel Kule’de teras bahçelerin büyüklükleri 90 metrekareye kadar ulaşacak.”

İnşaat sektöründeki değişime paralel olarak lüks ve konforlu konutlar üretildiğine dikkati çeken Aslantaş, “Azel Kule’de de hedef kitlemizin beklentilerine uygun en üst kalite malzeme kullanmaya özen gösterdik. Örnek dairemiz hazır. Azel Gayrimenkul olarak sadece A plus kalitede konut üretmekle yetinmeyeceğiz, satıştan sonra da müşterilerimizin yanında olacağız. Bize güvenerek konut alanların yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetlere ulaşmalarını sağlayacağız. Azel Kule’de satış sonrasında da 5 yıldızlı otel standartlannda hizmet verilecek” ifadelerini kullandı.

Aslantaş’ın verdiği bilgiye göre, Azel Kule’de 7/24 güvenlik, teknik servis, vale, oto yıkama, resepsiyon, telefon-faks, ulaşım, sanat etkinlikleri danışmanlığı, stil ve alışveriş danışmanlığı, restoran danışmanlığı hizmetleri sunulacak. 100 metre yüksekliğinde 28 katlı kuleden oluşacak karma bir proje olan Azel Kule’de 1+1,1+1 loft, 2+1,2+1 loft, 3+1,4+1 ve 5+1 seçenekli 122 residence dairesi ile 23 dükkan yer alacak. Azel Kule’de anahtar teslimleri Ekim 2015‘te yapılacak. (Anadolu’da Vakit/İHA)

Previous 8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı
Sonraki Bemtaş Kule Vinç Marka Projelerin Tercihi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Alaçatı Porta Villaları

EMSA İnşaat, müstakil yaşama yönelik yeni projeleriyle dikkat çekiyor.

Firma Haberleri

Gayrimenkul satışı en çok İstanbul’da gerçekleşti

Gayrimenkul Yatırımcısı Seçim Sürecinde “Bekle-Gör’ Politikası İzledi

Firma Haberleri 0 Yorum

Vefa, yurtdışı fuarlarına BAU ile başladı

Ön üretimli yapılarda entegre çözümler sunan Vefa, yurtdışındaki etkinliğini fuar katılımları ile güçlendiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Göl Panorama Evleri

Be-Ma İnşaat’ın TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bahçeşehir’in karşısında konumlandırdığı Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü lanse edilecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

400 Firma Yer Bulmak İçin Sıraya Girdi

Türkiye yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 37. Yapı Fuarı Turkeybuild 1.150 firmanın katılımıyla Beylikdüzü Tüyap fuar alanında kapılarını açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bulvar AVM Samsun İçin Yaşam Alanı

Bulvar AVM Müdürü Gaye Şahin, atıl durumdaki tarihi tütün ve sigara fabrikasının alışveriş merkezi haline getirildiğini belirterek, “Fabrikada neredeyse şehirdeki herkesin bir anısı var. Her şeyi aslına uygun restore ettik.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.