Azel Kule Ankara’da Yükseliyor

Azel Kule Ankara’da Yükseliyor

AZEL Gayrimenkul’un Başkent’te lüks konutların gelişim aksı olan batı girişinde hayata geçirdiği karma proje Azel Kule hızla yükseliyor.

Azel Grup Danışmanı Nihat Aslantaş, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yüzlerce konut inşa ederek sektörün önemli taşlarından biri olmayı başardıklarını, Azel Kule ile de Başkentlilerle buluşmayı hedeflediklerini belirtti. Azel Kule’nin mimari konseptiyle Konutkent ve Yaşamkent bölgesindeki diğer projelerden kolayca ayırt edilebilecek farklılıklara sahip olacağının altını çizen Aslantaş, şunları söyledi: “Azel Kule, ileri teknolojiyle inşa ediliyor. Bu yönüyle de güvenlik kaygılarını tamamen ortadan kaldırıyor.

Ayrıca Ankaralılar kule konutlarda geniş bahçe teraslan görmeye pek alışık değiller. Kule konutların büyük çoğunluğunda balkon bile bulunmazken ya da balkon olarak kullanılan bölümler tamamen kapatılırken, Azel Kule adeta kulede villa keyfi yaşatacak. Çünkü Azel Kule’de teras bahçelerin büyüklükleri 90 metrekareye kadar ulaşacak.”

İnşaat sektöründeki değişime paralel olarak lüks ve konforlu konutlar üretildiğine dikkati çeken Aslantaş, “Azel Kule’de de hedef kitlemizin beklentilerine uygun en üst kalite malzeme kullanmaya özen gösterdik. Örnek dairemiz hazır. Azel Gayrimenkul olarak sadece A plus kalitede konut üretmekle yetinmeyeceğiz, satıştan sonra da müşterilerimizin yanında olacağız. Bize güvenerek konut alanların yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetlere ulaşmalarını sağlayacağız. Azel Kule’de satış sonrasında da 5 yıldızlı otel standartlannda hizmet verilecek” ifadelerini kullandı.

Aslantaş’ın verdiği bilgiye göre, Azel Kule’de 7/24 güvenlik, teknik servis, vale, oto yıkama, resepsiyon, telefon-faks, ulaşım, sanat etkinlikleri danışmanlığı, stil ve alışveriş danışmanlığı, restoran danışmanlığı hizmetleri sunulacak. 100 metre yüksekliğinde 28 katlı kuleden oluşacak karma bir proje olan Azel Kule’de 1+1,1+1 loft, 2+1,2+1 loft, 3+1,4+1 ve 5+1 seçenekli 122 residence dairesi ile 23 dükkan yer alacak. Azel Kule’de anahtar teslimleri Ekim 2015‘te yapılacak. (Anadolu’da Vakit/İHA)

Previous 8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı
Sonraki Bemtaş Kule Vinç Marka Projelerin Tercihi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale Kilit ANFAŞ Fuarı’nda

“Tam Kapsam Güvenlik” anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, bünyesinde bulunan Kale Kilit Dış Ticaret

Firma Haberleri 0 Yorum

2017 gayrimenkulun yılı olacak

Gayrimenkul uzmanı Köksal Ünal: “2017 yılında faizlerin düşmesi ve dövizin geldiği noktada yatırım yapılabilirlikten çıkması, 2017’yi sadece konut satışları değil, ticari gayrimenkuller ve arsa satışlarının da altın yılı yapacak”

Firma Haberleri 0 Yorum

İncek Loft Fiyatlar

İncek Loft için son gün 8 Haziran Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen İncek Loft projesinde 30 günde 1135 konuttan 509’u satıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Berat Oğur Türkiye emlak uygulaması yayında

Berat Oğur Türkiye android application Emlak Uygulaması Çıkarmış Olup Müşterilerimizin Daha Kolay Gayrimenkul Gezmeleri Temsilcilerimize Daha Rahat İletişime Geçmesini Sağlamak Amaçlanmaktadır.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rusya’da iş yapan inşaatçılar tedbirli

Rusya ile baş gösteren sınır ihlali ve uçak duşurme krizi, bir anda ekonomi ilişkilere de yansıdı. 3.7 milyar doları bulan yıllık ihracatımızın yanı sıra bavul ticareti ve turizm hareketleri ile

Firma Haberleri

DuPont Corian ile bina cephelerinde yaratıcı çözümler

Yapı ve inşaat sektörüne bilim odaklı yenilikçi ürünler geliştiren ve dünyanın en çok tercih edilen yüzey kaplama markalarından biri olan DuPont™ Corian®, binaların dış cephelerine estetik getiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.