Ayda 2.900 TL taksitle İstwest’li olma fırsatı

Ayda 2.900 TL taksitle İstwest’li olma fırsatı

Ayda 2.900 TL Taksitle, Hemen Teslim Hemen Tapu ve Peşinat Ödemeden İstwest’li Olma Ayrıcalığını Yakalayın!

Türkiye’nin Konut Uzmanı EYG’den, Evdekifirsat.com hemen teslim, hemen tapu, peşinat vermeden küçük taksitlerle gayrimenkul almak isteyen çok sayıda aileyi ev sahibi yapıyor. Oturum dışında yatırım amaçlı gayrimenkul almak isteyenlerden yoğun talep alan Evdekifirsat.com Yenibosna’da İstwest’li olma fırsatı sunuyor. Ayda 2.900 TL taksitle, peşinat ödemeden üstelik tapunuzu hemen alacağınız yeni evinize hemen taşınma ayrıcalığını yakalayın.

Evdekifirsat.com, peşinat ödemeden, hemen tapu ve hemen teslim edilen İstwest projesinde ayda 2.900 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Ataköy Sahile 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na 5 dakika mesafedeki konumuyla ve Basın Ekspres yoluna direk bağlantısıyla özel bir lokasyona sahip olan İstwest’te ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Boyner Holding ve FerYapı’nın iyi yaşam felsefesiyle hayata geçirdiği İstwest yüksek yaşam standartlarının olduğu 999 üniteden oluşuyor. İstwest projesinde yaşam 1 yıl öncesinde başladı ve proje %85 doluluğa sahip. İstwest projesinin içinde bulunan yaşam komplekslerinde ihtiyaç duyulabilecek her şeyi aynı çatı altında toplayan proje üstün nitelikli sosyal alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları, haftaiçi ve haftasonu hobi atölyeleri, özgür mimarisi ve yüksek kalite standartlarıyla konforlu bir yaşam vaat ediyor. Projenin içindeki İstwest Meydan Alışveriş Merkezi ise farklı alternatifteki birçok cafe ve restoranla keyifli zaman sunuyor.

Detaylı bilgi için Evdekifirsat.com ya da Yenibosna İstwest satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Previous İzmir’de ev fiyatları uçtu!
Sonraki AnadoluJet'ten Park et ve uç hizmeti

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Maritza Beykoz Vadi Evleri 2018’de teslim edilecek

Bugüne kadar 100 bin metrekarenin üzerinde inşaat alanına imza atan Maritza İnşaat, Beykoz’da 252 konut inşa edecek.

İstanbul 0 Yorum

Elite Concept Fikirtepe’de yükseliyor

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Şua İnşaat, “Elite” markalı projelerinin yeni halkasını Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçiriyor.

İstanbul 0 Yorum

Taşyapı Four Winds projesi durduruldu

Kadıköy’deki Meteoroloji arsasına ayrıcalıklı imar hakkı kullanarak dört tane gökdelen yapan Taşyapı’ya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen iskan mahkeme tarafından durduruldu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kuleli Evleri’nde faizler yüzde 0.42

Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri Poyraz II projesi için başlattığı kampanyada faiz oranını 60 ay vadede 0.42’ye, 120 ay vadede ise 0.70’e sabitledi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Vadistanbul Park metrekaresi 9.000 TL’den başlıyor

Vadistanbul Park, satışa çıktı. Projede fiyatlar lansman dönemine özel olarak metrekaresi ortalama 9.000 TL’den başlıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Saklı Vadi Kartal’da son daireler 215.000’den başlıyor

Kartal  ve Pendik  ilçelerinin birleşim noktasında,E-5 pendik kavşağına ve metro istasyonuna sadece birkaç dakika mesafede yer alan SAKLIVADİ KONAKLARI hem yaşam kalitesi hemde yatırımcısına kazandırdığı yüksek karlılıkla yüz güldürdü..

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.