AYD eğitimleri  Ankara ve Gaziantep’te tamamlandı

AYD eğitimleri Ankara ve Gaziantep’te tamamlandı

AYD’nin, AVM Sektörüne sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi” ilk mezunlarını Ankara’da; ikinci mezunlarını da 23 – 24 Haziran 2015’te yapılan eğitimler sonrasında Primemall ve Sanko Park’ın desteğiyle Gaziantep Sanko Park Eğitim Merkezi’nde verdi.

Ankara ve Gaziantep ayaklarının tamamlandığı, alışveriş merkezleri müdürleri ve departman yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen “Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi” ilerleyen dönemlerde Diyarbakır, Samsun, İzmir ve Antalya illerinde de gerçekleştirilecek. Üç aylık eğitim sonrasında ise katılımcılara AYD Başarı Sertifikası verilecek.

Eğitimler; temel eğitimler ve mesleki eğitimler olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor.
Temel Eğitimler; AVM kültürü (yatırımın kuruluş felsefesi), etkili iletişim, liderlik ve ekip yönetimi, çatışma yönetimi, motivasyon yönetimi, dikkat yönetimi, personel seçme ve yerleştirme teknikleri, iş planı, toplantı yönetimi, sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi, yaratıcı düşünme ve problem çözme, pazarlama, raporlama ve kriz yönetimi eğitimlerini kapsıyor. Mesleki eğitimler ise; perakende ve AVM, tesis yönetimi, kiracı, yatırımcı ilişikleri yönetimi, temel muhasebe ve finans, veri toplama ve değerlendirme, bütçe yönetimi ve denetimi, pazarlama ve halkla ilişkiler, AVM ve faaliyet raporlaması, etkinlik yönetimi ve gelir yaratma, kriz yönetimi gibi önemli konuları içeriyor.

Eğitimler için ayrıntılı bilgiye  http://www.ayd.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Previous TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi'nde 20 adet konut satıyor
Sonraki Ankara'da yeni kentsel dönüşüm alanları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut sektörünün en beğenileni yine MESA oldu

İnşaat sektöründe 50 yıla yaklaşan köklü geçmişiyle adı ‘kalite’ ve ‘güven’le özdeşleşen MESA, Capital’in bu yıl 16’ncısını düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında yine en beğenilenler arasına girdi.

Firma Haberleri

ERSA’nın “Green Line” serisi, 4 ödül birden kazandı

Ürettiği mobilyalarla tasarım alanında pek çok prestijli ödülün sahibi olan ERSA, bu kez “Green Line” serisiyle, sürdürülebilir yeşil ürünlerin onurlandırıldığı “2015 Green Good Design Awards’dan 4 ödülle döndü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Araplara konutu yok satıyoruz 2016’da rekor kırarız

Türkiye geçirdiği 2 seçim ve Batı kaynaklı ekonomik durgunluğa rağmen siyası istikrarı ile gayrimenkul satışında rekor kırmaya hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nihat Özdemir:5 Ortak Başladık 5 Ortak Bitireceğiz

Temelleri atılan 3. havalimanına ortak olmak için yerli ve yabancı birçok grup sıraya girdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

De’Longhi Pinguino Taşınabilir Klima

Ünlü İtalyan markası De’Longhi, bunaltıcı yaz sıcaklarına pratik bir  çözüm sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gül İnşaat’tan Anneler Günü’ne Özel Kampanya

Gül İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası gerçekleştiriyor.