AYD eğitimleri  Ankara ve Gaziantep’te tamamlandı

AYD eğitimleri Ankara ve Gaziantep’te tamamlandı

AYD’nin, AVM Sektörüne sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi” ilk mezunlarını Ankara’da; ikinci mezunlarını da 23 – 24 Haziran 2015’te yapılan eğitimler sonrasında Primemall ve Sanko Park’ın desteğiyle Gaziantep Sanko Park Eğitim Merkezi’nde verdi.

Ankara ve Gaziantep ayaklarının tamamlandığı, alışveriş merkezleri müdürleri ve departman yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen “Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi” ilerleyen dönemlerde Diyarbakır, Samsun, İzmir ve Antalya illerinde de gerçekleştirilecek. Üç aylık eğitim sonrasında ise katılımcılara AYD Başarı Sertifikası verilecek.

Eğitimler; temel eğitimler ve mesleki eğitimler olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor.
Temel Eğitimler; AVM kültürü (yatırımın kuruluş felsefesi), etkili iletişim, liderlik ve ekip yönetimi, çatışma yönetimi, motivasyon yönetimi, dikkat yönetimi, personel seçme ve yerleştirme teknikleri, iş planı, toplantı yönetimi, sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi, yaratıcı düşünme ve problem çözme, pazarlama, raporlama ve kriz yönetimi eğitimlerini kapsıyor. Mesleki eğitimler ise; perakende ve AVM, tesis yönetimi, kiracı, yatırımcı ilişikleri yönetimi, temel muhasebe ve finans, veri toplama ve değerlendirme, bütçe yönetimi ve denetimi, pazarlama ve halkla ilişkiler, AVM ve faaliyet raporlaması, etkinlik yönetimi ve gelir yaratma, kriz yönetimi gibi önemli konuları içeriyor.

Eğitimler için ayrıntılı bilgiye  http://www.ayd.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Previous TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi'nde 20 adet konut satıyor
Sonraki Ankara'da yeni kentsel dönüşüm alanları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Gayrimenkul Satışları temmuz ayına kıyasla yüzde 16 arttı

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı ağustos ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Batışehir Projesinde Yeni Kampanya

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesi, ev sahibi olmak isteyenlere yılın en büyük fırsatı niteliğinde bir kampanya sunuyor.

Firma Haberleri

BOSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı oldu

Türk boya sektörünü temsil eden Boya Sanayicileri Derneği’nin (BOSAD), 7. Olağan Genel Kurul toplantısında gerçekleştirilen seçim sonucu Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ahmet Yiğitbaşı seçildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

StatüPark Teslim Tarihi

Pendik’teki konutları eylülde teslim edecek rekare yer ayrılmış olan projenin yüzde 70’lik dilimi şimdiden satılmış durumda.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş Ankara’ya 9 bin konut daha yapacak

Bugüne kadar Ankara’ya 5 bin konut yapan Sinpaş Holding, yeni projeler için düğmeye bastı. Sinpaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, başkentteki toplam konut sayısını 14 bine çıkaracaklarını açıkladı

Firma Haberleri 0 Yorum

Özsubaşı, Lüks Yaşama Çağırıyor

Aydın’da inşaat sektöründe birçok yeniliğe imza atan Özsubaşı İnşaat, yeni projesi ‘Loca Life&Deluxe’ ile Aydınlılara kaliteli ve yüksek standartlarda yaşam alanları sunuyor.