Avrupa’da da bir evinizin olması artık hayal değil

Avrupa’da da bir evinizin olması artık hayal değil

Macar hükümeti tarafından lisanslı ve onaylı oturma izni veren tek firma olan Voldan, size Avrupa’da yaşam özgürlüğü sunuyor.

‘Voldan Investment’ ile Avrupa’nın size sunacağı imkanlardan yararlanmak artık çok kolay, hızlı ve güvenli.

Avrupa’daki 26 ülkenin kapıları sizlere açılıyor…
Voldan, sağladığı Macaristan oturma izni ile beraber tüm ailenizi kapsayan ve bütün Avrupa’da ömür boyu geçerli olan en avantajlı yatırım programını sunuyor. Size sağlanacak oturma izni ile siz, eşiniz, 17 yaş altı çocuklarınız ve önceki evliliğinizden olan 17 yaş altı çocuklarınız Schengen bölgesinde yer alan ülkelerden herhangi bir sınırlama olmadan faydalanabilirsiniz. Berlin’de iş; Roma’da üniversite; Toskana’da hak edilen emekliliği geçirmek… Bunların hepsi bu oturma izni ile mümkün.

Hızlı süreç ile hayalleriniz hemen gerçek oluyor…
Voldan Investment aracılığı ile Macaristan oturma izninizi almak oldukça hızlı. 4 ila 6 haftalık süreç içerisinde geçici oturma izninizi temin ettikten sonra, 9 ay gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde kalıcı oturma izninize sahip oluyorsunuz. Macar hükümeti kurumlarından birine gerekli evrakları teslim ederek sürecinizi başlatabilirsiniz. Tüm aşamalarda size destek olmak adına Voldan Investment ve profesyonel ekibi her zaman yanınızda olacak.

Uluslararası standartlı güvenli süreç
Macaristan’a gitmeden gerçekleştirebileceğiniz süreçte tüm finansal işlemlerinizi uluslararası avukatlık şirketi CMS ve Türkiye’deki ofisleri Yediemin Avukatlık Bürosu aracılığı ile uluslararası havuz hesaplar güvencesi altında tamamlayabiliyorsunuz. Prosedürün başında Macaristan devlet tahviline yatıracağınız 300.000 € beş yılın sonunda geri ödeniyor. Bir kereye mahsus ödenen 60.000 € ise hukuki, yönetim ve mali ücretleri karşılama bedeli olarak alınıyor.
Avrupa’yı ikinci eviniz yapın…
Avrupa’nın sunacağı harikulade manzaralar, yüksek yaşam seviyesi, refah düzeyi, muazzam mimariler, büyüleyici bir tarih, açık hava serüvenleri, zengin mutfak ve çocuklarınız için iyi bir eğitim şansından mahrum kalmak istemiyorsanız, binlerce kişi gibi siz de başvurunuzu yapın.

Previous Alper Derinboğaz,MIPIM 2016 Fuarı’nda
Sonraki Aden Beytepe Aralık 2016'da teslim

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Future Park Projesinde Satışların Yarısı Tamamlandı

Daire alana % 10 Hiper Gayrimenkul tarafından Haramidere Parklar mevkiindeki 35 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Future Park projesinde satışların yarısı tamamlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hasan Rahvalı:Konut Arz ve Talebinde Aşırı Bir Dengesizlik Yok

 Ağaoğlu Şirketler Grubu Üst Yöneticisi( CEO) Hasan Rahvalı, gayrimenkul sektöründe balon iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Arz ve talepte aşırı bir dengesizlik söz : konusu değil, sadece gelire göre üretim dağılımı

Firma Haberleri 0 Yorum

THY, Avea ile Discover İstanbul Uygulamasına İmza Attı

Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, bu yıl dahil olmak üzere art arda dördüncü kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları (THY) ile işbirliğine giderek, İstanbul hakkında

Firma Haberleri 0 Yorum

Markalar Artık Butik İK Firmalarıyla Çalışmayı Tercih Ediyor

Kendi içinde İK departmanı olmayan ve bu ihtiyacı dışarıdan karşılayıp İK firmalarıyla çalışan çoğu marka, son zamanlarda, hem daha efektif hizmet almak hem de partner modeli ile kendilerini daha iyi

Firma Haberleri

Türkiye’deki rezidans projeleri mercek altında

Türkiye pazarına girmesiyle sektörde hızla ilerleyen Amerikalı gayrimenkul devi Keller Williams, Türkiye’deki rezidans projelerini mercek altına aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu, Ege Bölge Müdürlüğünü açıyor

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 15 franchise ofisi ve Karadeniz Bölge Müdürlüğü bulunan Emlak İstasyonu, Ege Bölge Müdürlüğünü, Aydın / Didim’de açıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.