Avrupa’da da bir evinizin olması artık hayal değil

Avrupa’da da bir evinizin olması artık hayal değil

Macar hükümeti tarafından lisanslı ve onaylı oturma izni veren tek firma olan Voldan, size Avrupa’da yaşam özgürlüğü sunuyor.

‘Voldan Investment’ ile Avrupa’nın size sunacağı imkanlardan yararlanmak artık çok kolay, hızlı ve güvenli.

Avrupa’daki 26 ülkenin kapıları sizlere açılıyor…
Voldan, sağladığı Macaristan oturma izni ile beraber tüm ailenizi kapsayan ve bütün Avrupa’da ömür boyu geçerli olan en avantajlı yatırım programını sunuyor. Size sağlanacak oturma izni ile siz, eşiniz, 17 yaş altı çocuklarınız ve önceki evliliğinizden olan 17 yaş altı çocuklarınız Schengen bölgesinde yer alan ülkelerden herhangi bir sınırlama olmadan faydalanabilirsiniz. Berlin’de iş; Roma’da üniversite; Toskana’da hak edilen emekliliği geçirmek… Bunların hepsi bu oturma izni ile mümkün.

Hızlı süreç ile hayalleriniz hemen gerçek oluyor…
Voldan Investment aracılığı ile Macaristan oturma izninizi almak oldukça hızlı. 4 ila 6 haftalık süreç içerisinde geçici oturma izninizi temin ettikten sonra, 9 ay gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde kalıcı oturma izninize sahip oluyorsunuz. Macar hükümeti kurumlarından birine gerekli evrakları teslim ederek sürecinizi başlatabilirsiniz. Tüm aşamalarda size destek olmak adına Voldan Investment ve profesyonel ekibi her zaman yanınızda olacak.

Uluslararası standartlı güvenli süreç
Macaristan’a gitmeden gerçekleştirebileceğiniz süreçte tüm finansal işlemlerinizi uluslararası avukatlık şirketi CMS ve Türkiye’deki ofisleri Yediemin Avukatlık Bürosu aracılığı ile uluslararası havuz hesaplar güvencesi altında tamamlayabiliyorsunuz. Prosedürün başında Macaristan devlet tahviline yatıracağınız 300.000 € beş yılın sonunda geri ödeniyor. Bir kereye mahsus ödenen 60.000 € ise hukuki, yönetim ve mali ücretleri karşılama bedeli olarak alınıyor.
Avrupa’yı ikinci eviniz yapın…
Avrupa’nın sunacağı harikulade manzaralar, yüksek yaşam seviyesi, refah düzeyi, muazzam mimariler, büyüleyici bir tarih, açık hava serüvenleri, zengin mutfak ve çocuklarınız için iyi bir eğitim şansından mahrum kalmak istemiyorsanız, binlerce kişi gibi siz de başvurunuzu yapın.

Previous Alper Derinboğaz,MIPIM 2016 Fuarı’nda
Sonraki Aden Beytepe Aralık 2016'da teslim

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ziraat Bankası GYO kuruyor

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Ziraat Bankası’nın 2015’te gayrimenkul yatırım ortaklığı(GYO) kurmayı planladığını açıkladı.

Firma Haberleri

Akçansa’nın altı aylık satış geliri 710 milyon TL oldu

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2015 yılının ilk 6 aylık döneminde 710 milyon TL satış geliri elde ettiğini açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

FBH Inox Güneş Kırıcı Klima Kapağı Sistemi

Klimaların ömrü İnşaat sektöründe alüminyum ve cam korkuluk sistemleri üzerine faaliyet gösteren FBH Inox firması, geliştirdiği ‘Güneş kırıcı klima kapağı’ sistemiyle modern görünümlü binalara estetik kazandırırken bir yandan da klima

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu Anahtar Gayrimenkul açıldı!

Brokerlığını Çoşkun Demir ve Burçin Tekşal’ın yaptığı Emlak İstasyonu Anahtar Gayrimenkul açıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akbank’tan tüm vadelerde konut kredisi faiz oranlarında indirim

Akbank konut kredisi faiz oranlarında yaptığı indirime ek olarak ilk evini alacaklara özel 500TL’ye kadar Chip Para verecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut ve ofisler, Android sistemli ekranlarla akıllanıyor

Gayrimenkul sektörü teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi sürdürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.