Avrupa yakasında 2017 teslim 20 ucuz konut projesi

Avrupa yakasında 2017 teslim 20 ucuz konut projesi

İstanbul Avrupa yakasında 2017 teslim ucuz  konut projelerini sizler için derledik.

İstanbul Avrupa yakası konut projeleri ağırlıklı olarak  Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy, Şişli, Başakşehir, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinde konumlanmakta. Avrupa yakasında yer alan konut projeleri art arda satışa çıkıyor.
Avrupa yakası’nın 2017 teslim 20 ucuz  konut projesini inceleyecek olursak;

Elysium Dolapdere

Ofton İnşaat’tan Dolapdere’de yeni konut  projesi. Ofton İnşaat, yeni yaşam ve yatırım projesi Elysium Dolapdere’yi, ilk kez Dubai’de görücüye çıkarıyor. İstanbul’un tarihi, kültürel dokusu ve merkezi konumu ile gözde semtlerinden Beyoğlu ilçesine bağlı Dolapdere’de yükselecek olan Elysium Dolapdere ulaşım kolaylığı ve lüks sosyal imkânları ile birçok alanda farklılıklar sunacak. Yatırımcıların da gözdesi konumunda olan bölge, AVM, ofis, otel, kültür merkezine yakınlığı ve kentsel dönüşüm çerçevesinde eski binaların renovasyonu ile giderek değerleniyor.

Elysium Dolapdere, toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 formatta 225 bağımsız bölümden oluşacak. Proje, konumu itibarıyla da Taksim’e 3, Nişantaşı’na da 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş – Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunuyor.Elysium Dolapdere teslim tarihi 2017 olarak hedefleniyor.
Soyak Kuzey Bahçeşehir

Soyak’ın 2017 yılında teslim edilmesi planlanan, 5.000 konuttan oluşan mega projesi Soyak Kuzey Bahçeşehir İstanbul’un yeni merkezi olarak görülen 3. Köprü ve 3. Havalimanı bölgesinde hayata geçiyor. Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden biri olan Kuzey Bahçeşehir Aralık 2017 ‘de teslim edilecek.

Aqua Kavaklı

Aqua Kavaklı konut projesi İstanbul  Beylikdüzü’nde Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaattarafından inşa ediliyor.Projede daireler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 konut tipinde tasarlanmış.Daire büyüklükleri  120 m2- 304 m2 arasında değişiyor. Aqua Kavaklı projesi 16 bloktan oluşmakta. Teslimlerin 2016 yılında gerçekleşeceği proje Lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu.

Aqua Kavaklı’da sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçları sadece birkaç dakika uzaklıkta.

E-5 7 dakika, TEM 8 dakika, Atatürk Havalimanı 19 dakika, Avcılar İDO 9 dakika, Marmaray 22 dakika, Taksim 35 dakika, Eminönü 30 dakika, Levent 35 dakika, Maslak 28 dakika, Yeni havalimanı 35 dakika mesafede. Aqua Kavaklı’da ev fiyatları 290 bin TL’den başlıyor.

Vadişehir

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla hayata geçiyor. 50 bin metrekarelik alan üzerinde  550 milyon TL’lik yatırım ile yükselen Vadişehir Projesi, toplam değeri 100 milyar doları bulan;  3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,  Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray’ın da bulunduğu mega yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor.

Bölge olarak Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi, okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandırıyor. 380 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yer alan Vadişehir’in %75’i de peyzaj alanlarına ayrılarak yeşille iç içe ferah bir yaşam alanı sunuyor.
2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede toplam konut sayısının %60’lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projenin % 75’ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir’de tüm peyzaj alanları güneş enerjisi ile aydınlatılacak. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Modern çizgileriyle bölgenin mimari yapısına katkı sağlayan Vadişehir’in mimarisinde Özgüven Mimarlık’ın imzası bulunuyor.

Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede yer alan proje, bünyesindeki 60 ticari üniteyle de Başakşehir’in yeni merkezini oluşturacak.
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve muhtemel Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.
Beş bin yataklı sağlık kompleksiyle değer kazanan bir bölgede yükselen Vadişehir’ de teslimler 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Vira İstanbul Beylikdüzü

Viraİstanbul Beylikdüzü’nde yükselen yeni konut projesi. Gül Proje tarafından 92 bin metrekarelik alanda konumlanan proje, 27.000 m2 rekreasyon alanına sahip. 1.155 adet konut ve 38 cadde mağazasından oluşacak Viraİstanbul Beylikdüzü projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri olacak.

Vira İstanbul Beylikdüzü nerede? dersek Viraİstanbul Beylikdüzü Kavaklı’da  E-5 karayoluna üç dakikalık mesafede konumlanıyor. Projede, açık hava okuma alanları, fitness alanı,tenis kortu, sauna, yüzme havuzu, paten, kayak alanları, kafeterya gibi sosyal alanlar bulunuyor.Ön satış sürecindeki Vira İstanbul Beylikdüzü projesinde ev fiyatları 220.000 TL’den başlıyor.

Ncadde Agora

Ncadde Agora Esenyurt’ta, klasik iş merkezlerinden farklı olarak özel ve modern mimarisinin özenle tasarlanmış detayları ile iş yaşamına yepyeni bir tarz katıyor.

Ncadde Agora, farklı daire tiplerinin tercih edildiği özel mimarisi ile mutlu çalışanlar yaratmayı hedefliyor. 144 residence daireden oluşan ve toplamda 24.500 m2 alana inşa edilecek Ncadde Agora projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1 residence daire tipleri ile birçok ticari alan bulunuyor.

Bölgenin en işlek caddesine bakan cephesi ve geniş avlulu özel mimarisi sayesinde Ncadde Agora’da çalışanlar gündelik hayattan kopmadan, hem merkezde hem de iş yoğunluğunun arasında nefes alabilecekleri sosyal bir alana sahip olacaklar.

Ncadde Agora ev fiyatları 205.000 TL’ den başlıyor.Ncadde Agora teslim tarihi Nisan 2017 .

Paradise Güneşli

Paradise Güneşli konut projesi İstanbul Avrupa yakası Bağcılar’da Yeditepe İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Proje Atatürk Hava Limanına 9km  ve E-5 Kara yoluna 3 km uzaklığı ile lokasyonu çok avantajlı bir konumdadır. A plus kalitede 4 blokta konumlanan 285 adet dairenin bulunduğu projede  2+1, 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.Paradise Güneşli 2017 yılında teslim edilecek.

Luxera Residence

Luxera Residence konut projesi Bağcılar’da Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım tarafından inşa ediliyor. 2100 m2 alan üzerinde  konumlanan projede toplam 68 konut yer alıyor. 2+1, 3+1, 4+1 konut tipleri ndeki dairelerin büyüklükleri 115m2 – 217 m2 arasında değişiyor.

Luxera Residence teslim tarihi Eylül 2017.Proje kapalı yüzme havuzu, geniş bahçe, açık-kapalı otopark, çocuk parkı, fitness – sauna – hamam, modern yaşam tarzı, salonlarda klima, ankastre mutfak, merkezi ısıtma, süper lüks lobi, çocuk oyun odası, market gibi ayrıcalılar sunuyor.

Luxera Residence nerede? dersek, proje Atatürk Havalimanı, Tem, E-5, Hastanler ve okullara çok yakın mesafede Maslak Caddesi Bağcılar’da bulunuyor.

Vadi Yaka Başakşehir

Fuzul Yapı  tarafından Başakşehir’de inşa edilen  Vadi Yaka’nın 80 bin metrekare inşaat alanı olacak.

Projede 361 konut ve 56 ticari ünite yer alacak. Vadinin hemen önünde, Türkiye’nin en büyük botanik parkı olması planlanan parkın karşısında. Şehir Hastanesi de tam yanında konumlanan projede, 290 metrekare alana kurulan Vadi Yaka Çocuk Adası ve Türkiye’nin en büyük Botanik Parkı da yer alacak.

Vadi Yaka projesinde  2+1, 3+1, 4+1 konut tipleri yer alırken, Kafeterya, Türk Hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu gibi sosyal olanaklara bulunacak.

Vadi Yaka Başakşehir ev fiyatları 463.675 TL’den başlıyor.Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi Mart 2017.

Avrupa Konutları

Artaş İnşaat tarafından inşa edilen Avrupa Residence  Office Ataköy projesinde 65 rezidans daire ile 52 ofis ve sınırlı sayıda dükkan yer alıyor. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip projede inşa çalışmaları hızla başladı.1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yer aldığı  Avrupa Konutları Ataköy’de  fiyatlar 655 bin TL’den başlıyor. Lüks detaylarla donatılan dairelerin büyüklüğü 69 ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bölgenin en değerli projeleri arasında gösterilen Avrupa Residence & Office Ataköy’ün teslimlerinin ise 2017’de  yapılması planlanmakta.

Kirazlı Koru Evleri

30 Ağustos 2017’de teslim edilecek Kirazlı Koru Evleri Güneşli’de Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat tarafından inşa ediliyor.

4 bloktan oluşan projede 232 adet konut bulunuyor. Lokasyonu ile dikkat çeken proje, Havalimanı, AVM, hastanelere yakın konumda bulunuyor.Koru ve deniz manzarası sunan  proje zengin sosyal imkanlar sunuyor.

Kirazlı Koru Evleri‘nde fiyatlar 330.000 TL’den başlıyor.

Pine Homes Göktürk

İstanbul Göktürk’te Sur İnşaat tarafından hayata geçirilen proje toplam 68 konuttan oluşuyor.Projede,  1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinde, 93m2 – 195 m2 büyüklüklerinde konutlar bulunuyor.

Pine Homes kapalı yüzme havuzu, fitness center,hamam gibi sosyal olanaklara sahip.Pine Homes daire fiyatları 450.000 TL’den başlıyor.Pine Homes teslim tarihi Ocak 2017.

Nlive Bahçeşehir

Bahçeşehir’in en merkezi noktasında yer alacak Nlive Bahçeşehir, 18,500 m2 inşaat alanında hayata geçiriliyor.

Nlive Bahçeşehir içerisinde kapalı yüzme havuzu, spor salonu, cafe, duş alanlarının yanı sıra buhar banyosu ve sauna’da yer alıyor. Nlive Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçirilen Nlive Bahçeşehir, toplu taşıma araçları, TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön plana çıkan Nlive Bahçeşehir, bölgenin en büyük AVM’sinin yanı başında, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Bauhaus ve Koçtaş Yapı Market’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

TEM Otoyolu ile İstanbul’un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanabileceğiniz Bahçeşehir’de bulunan projenin çevresinde; 26.000 m2 ‘lik Türkiye’nin ilk ve en büyük yapay göleti, 1 fen ve teknoloji lisesi, 4 özel ilk-orta öğretim, 2 resmi ilköğretim okulu, 1 resmi lise, 2 özel lise, 3 sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT santralı, kültür eğlence merkezleri de yer alıyor.

4000 m2 arsa alanı üzerinde yükselen projede ,2+1 , 3+1 konut tiplerinde toplam 98 daire bulunuyor.Daire büyüklükleri ise; 86m2 – 162 m2 arasındaNlive Bahçeşehir projesinde ev fiyatları  299.000 TL den başlıyor.Nlive Bahçeşehir teslim tarihi Mart 2017 olarak hedefleniyor.

Beyaz Park Topkapı

Beyaz İnşaat, İstanbul Topkapıda inşa çalışmalarına başladığı Beyaz Park Topkapı projesi 100 milyon TL’lik bir yatırımla gerçekleştirilen  projenin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırarak ferah bir yaşam alanı oluşturuluyor.

Beyaz Park Topkapı İki etaptan oluşacak.15 bin metrekare arsa, 85 bin metrekare inşaat alanı üzerinde, 370 konut ve ticari ünitelerden oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçenekleri sunuluyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor.

Tüm ulaşım akslarının merkezinde olan proje, bünyesindeki 370 konut ve dört bin metrekarelik alan üzerinde yer alacak ticari üniteleriyle Topkapı’ya büyük değer katacak.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Beyaz Park Topkapı’da 410.000 TL’den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede; yüzde 25 peşinat ile Beyaz İnşaat bünyesinde 30 aya kadar da vadelendirme yapılabiliyor.

İstanbul’un kalbi Topkapı’da yükselen proje, ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada yükselen proje; Metro, Metrobüs ve diğer toplu taşıma hatlarına da kısa bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği proje, 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

Fly Salmiya

İstanbul Esenyurt’ta Uçarlar Yapı- Beşik Yapı ortaklığı tarafında hayata geçirilen projede 17 katta toplam 281 konut yer alacak.

2 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1 konut tipleri mevcut. Daire büyüklükleri ise; 60m2 – 150 m2 arasında.Fly Salmiya teslim tarihi ise Aralık 2017.

Fly Salmiya Residence projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, spor alanları, güvenlik, otopark, süs havuzu gibi sosyal alanlar bulunuyor.

İnistanbul Lokal

İnistanbul Lokal konut projesi İŞ GYO ve Nef tarafından İstanbul Topkapı’da hayata geçecek.25,564 m2 arazi üzerinde inşa edilecek projede 4 Blok bulunacak.

Daire büyüklükleri ise ; 1+1 Konutlar: 48m2 – 118m2, 2+1 Konutlar: 73m2 – 144m2,  3+1 Konutlar: 129m2 – 240m2, 4+1 Konutlar: 214m2 – 308m2 arasında.

İnistanbul Lokal ev fiyatları 320.000 TL’den başlıyor.İnistanbul Lokal teslim tarihi Aralık 2017.

İnistanbul Lokal projesi, İnistanbul Gala’nın yanında Topkapı’da, eski Şişecam fabrikasının bulunduğu alanda yükseliyor. İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz metro hattına yürüme; tramvay ve metrobüse de yakın mesafede yer alıyor. Davutpaşa Metro İstasyonu’na: 100 m, Terazidere Metro İstasyonu’na: 400 m, Cevizlibağ Metrobüs Durağı’na: 1 km, E5’e: 1 km, Marmaray’a: 3.2 km, Yenikapı sahil yoluna: 4 km, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi’ne: 5 km, TEM’e: 7 km, Ataköy’e: 7 km, Zincirlikuyu’ya: 8 km, Atatürk Havalimanı’na: 10 km mesafede.

Viraİstanbul Beylikdüzü

Viraİstanbul Beylikdüzü konut projesi Beylikdüzü Kavaklı’da Gül Proje tarafından hayata geçiriliyor.

630 milyon liralık yatırım değeri olan projede,  92 bin metrekarelik alanda bin 155 konut ve 38 cadde mağazasından oluşacak.4, 7, 11 ve 14 katlı 17 blokta konumlanacak konutların 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri olacak.Ulaşımının kolaylığı ile de öne çıkan proje, E-5 karayoluna üç dakikalık mesafede yer alan bağlantısı da belediye tarafından planlanan yeni bağlantı yolunun hemen yanında yükseliyor.27 bin metrekare alan içerisinde yer alan kreş, basket sahaları, tenis kortları ve teraslar olacak.Viraİstanbul projesi Aralık 2017’de teslim edilecek.

Hep İstanbul

Tekfen Emlak Geliştirme tarafında İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Hep İstanbul konut projesinde kampanya devam ediyor.

2+1 daire fiyatlarının 387.500 TL’den başladığı proje   11 blokta 1424 daireden oluşuyor.5000’e yakın insana ev sahipliği yapacak Hep İstanbul projesi 2017 başında teslim edilecek.Projede devam eden kampanya ile %25 peşin %6 indirim, 15.000 TL peşin, %50 banka kredisi, Yarısı peşin, kalanı 2 taksit şeklinde üç ayrı ödeme fırsatı sunuluyor.

Nurol Life

Nurol GYO’nun Seyrantepe’de yapımını sürdürdüğü projesi Nurol Life , pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, orman manzaralı daireleri ile kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor. Maslak ve Levent’in, Belgrad Ormanı’nın hemen yanında konumlanan proje, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı ile de öne çıkıyor. Türk Telekom Arena’nın yanı başında yükselen Nurol Life ayrıca metroya yürüme mesafesinde bulunuyor.
İç mimarisi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından üstlenilen ve dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life projesinde stüdyo daireden 4+1’e kadar 440 adet kule daire, penthouselar, 26 adet teras ev ve 50 adet ofis bulunuyor. Gelen yoğun talep sonucunda teras evlerin tamamı kısa sürede satıldı. 261 metre yüksekliğindeki Kule’deki daireler de kısa süre önce satışa çıktı. Projenin 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Lavinya Marmara 2

Kullar İnşaat , İstanbul Büyükçekmece ve Esenyurt ‘ta yeni konut projeleri inşa edecek.Yatırım değeri 150 milyon dolar olan projede, 350 adet konut ve 20 adet dükkân yer alacak. Projenin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor.Projede buhar ve masaj odası, açık ve kapalı yüzde havuzu, fitness center ve sauna gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Previous TARDİS CİTY
Sonraki Aşçıoğlu, “Selenium Retro” Projesiyle eğitime destek verecek

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

KaleKent’te son fırsatlar!

ül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında Beylikdüzü’nde inşa edilen KaleKent projesi, yüzde 100 prim sağlayarak yatırımcısının yüzünü güldürdü.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul’un parlayan yıldızı Arnavutköy

Show Realty Arnavutköy Temsilcisi Ferit Güner, Arnavutköy İstanbul’un parlayan yıldızı olduğunu belirtti.

Avrupa Yakası

Nidapark Beşiktaş, yeni sakinleri ile buluştu

Hayata geçirdiği projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Tahincioğlu’nun lüks konut projesi olarak konumlandırdığı Nidapark Beşiktaş, yeni sakinleri ile buluştu.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Adam Kule teslim tarihi

Dragos’ta yüzde 1 KDV’li Adam Kule projesi 2017 sonunda teslim edilecek

İstanbul

Fuzul Yapı Vadi Yaka Başakşehir

Fuzul Yapı  tarafından Başakşehir’de inşa edilen  Vadi Yaka’nın 80 bin metrekare inşaat alanı olacak.

Anadolu Yakası

Fidem İnşaat konut projeleri

İnşaat sektöründe 27 yıldır faaliyet gösteren Fidem İnşaat, Konya Ilgın’da kuruldu.