Atakent Nevi Konutları projesi

Atakent Nevi Konutları projesi

Atakent Nevi Konutları,Ataseven Group tarafından Ankara Batıkent’te inşa ediliyor. Atakent Nevi Konutları taşıdığı nitelikler ve konsepti ile Ankara’nın farklılık yaratan projeleri arasında yer almaktadır.

Şehrin içinde şehir karmaşasının dışında, sakinlerinin kendilerini birey olarak hissedebildiği butik ve ayrıcalıklı bir proje olan Atakent Nevi Konutları, tıpkı sloganında olduğu gibi bir nevi farklılık sunmak için sizlerle buluşuyor.

12.279 m² üzerine kurulmuş 2 blok, 96 konut ve peyzaj tasarımı ile dikkat çeken, 2 tip 4+1 konutlarında taşıdığı fonksiyonel ve estetik mimari, deprem, ısı ve yangın yönetmeliklerine uygunluk, radye temel sistem, fore kazık zemin güçlendirme, fiziki güvenlikli site konsepti ile sağlamlık, güven ve estetiği sunmanın yanı sıra site içi açık ve kapalı otoparkı, her mevsim kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, bahçede oturma grupları, yürüyüş parkuru, doğal amfi alanı, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı fitness alanları gibi site içi sosyal alanları ile de konforlu ve keyifli bir yaşam vaad ediyor.

Metroya, toplu ulaşım araçlarına, okullara ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile Batıkent’in en huzurlu lokasyonun’da yer alan Atakent Nevi Konutları, konfor ve keyifli bir yaşamın yanında, yatırım fırsatı sunma özelliğiyle de şehrin gözdeleri arasında yer alıyor.

Atakent Nevi Konutları İletişim :
Adres : Turgut Özal Mahallesi 1467/1. Cadde No:32 Batıkent Yenimahalle Ankara

Tel : 0312 47922 82

www.atakentnevi.com

Previous İncek gözde projelere ev sahipliği yapıyor
Sonraki Moment İstanbul’da 1.595 TL taksit fırsatı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

İncek Prestij

Yaşamdan beklentiniz özgün ve farklı çizgilerse, karşınızda İncek Prestij…

Ankara 0 Yorum

Doğasu Eryaman satılık daire

Hemen teslim proje Doğasu Eryaman 2 blokta toplam 119 adet daireden oluşuyor.

Ankara 0 Yorum

1071 Ankara projesi

1071 Ankara projesi Usta İnşaat tarafından Ankara Çukurambar’da hayata geçirilecek.

Ankara 0 Yorum

Ankara Golfkent golf severleri buluşturuyor

Başkentin yeni yaşam merkezi Ankara Golfkent, 20 Kasım 2016 Pazar günü saat 10:00’da Dünya Şampiyonları ile golf severleri buluşturuyor.

Ankara

Marina Ankara Marina Towers’ta satışlar başladı

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı’nın farklı yaşam konseptleriyle geliştirdiği Marina Ankara projesinde, masmavi sular, rengarenk yelkenliler, kafeler ve restoranlarla çevrelenen marina, projenin ana konseptini oluşturuyor.

Ankara 0 Yorum

Nata İncek konutları görücüye çıktı

Nata Holding, Ankara’da yeni projesi Nata İncek Konut projesini görüce çıkardı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.