Atakent Nevi Konutları projesi

Atakent Nevi Konutları projesi

Atakent Nevi Konutları,Ataseven Group tarafından Ankara Batıkent’te inşa ediliyor. Atakent Nevi Konutları taşıdığı nitelikler ve konsepti ile Ankara’nın farklılık yaratan projeleri arasında yer almaktadır.

Şehrin içinde şehir karmaşasının dışında, sakinlerinin kendilerini birey olarak hissedebildiği butik ve ayrıcalıklı bir proje olan Atakent Nevi Konutları, tıpkı sloganında olduğu gibi bir nevi farklılık sunmak için sizlerle buluşuyor.

12.279 m² üzerine kurulmuş 2 blok, 96 konut ve peyzaj tasarımı ile dikkat çeken, 2 tip 4+1 konutlarında taşıdığı fonksiyonel ve estetik mimari, deprem, ısı ve yangın yönetmeliklerine uygunluk, radye temel sistem, fore kazık zemin güçlendirme, fiziki güvenlikli site konsepti ile sağlamlık, güven ve estetiği sunmanın yanı sıra site içi açık ve kapalı otoparkı, her mevsim kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, bahçede oturma grupları, yürüyüş parkuru, doğal amfi alanı, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı fitness alanları gibi site içi sosyal alanları ile de konforlu ve keyifli bir yaşam vaad ediyor.

Metroya, toplu ulaşım araçlarına, okullara ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile Batıkent’in en huzurlu lokasyonun’da yer alan Atakent Nevi Konutları, konfor ve keyifli bir yaşamın yanında, yatırım fırsatı sunma özelliğiyle de şehrin gözdeleri arasında yer alıyor.

Atakent Nevi Konutları İletişim :
Adres : Turgut Özal Mahallesi 1467/1. Cadde No:32 Batıkent Yenimahalle Ankara

Tel : 0312 47922 82

www.atakentnevi.com

Previous İncek gözde projelere ev sahipliği yapıyor
Sonraki Moment İstanbul’da 1.595 TL taksit fırsatı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara Batıkent Karacakaya bölgesi yatırımcının dikkatini çekiyor

Başkent Ankara’da kentin batıya doğru büyümesi yeni merkezlerin öne çıkmasını sağlarken, Batıkent Karacakaya bölgesi gelişime açık, doğayla iç içe lokasyonu ile konut alıcısı ve yatırımcının dikkatini çekiyor.

Ankara 0 Yorum

Parktepe Evleri’nde fotoğraf sergisi açıldı

Parktepe Evleri’nin düzenlediği “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” fotoğraf yarışmasının sergisi renkli görüntülere sahne oldu. Kazanan fotoğrafçılar ödüllerine kavuşurken, çekilen eserler büyük ilgi gördü.

Ankara

Park Alyans konut projesi

Park Alyans Konut projesi Ankara Alacatlı’da Coşkun Grup tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara

Batı Hayat Konutları 3

Batı Hayat Konutları 3 konut projesi Ankara Batıkent’te Batı Mesken Yapı tarafından hayata geçirilmekte.

Ankara 0 Yorum

Ankara emlak piyasası ne durumda ?

Ankara emlak dünyasının duayen isimlerden olan Salim Taşçı “2015 yılını sağ salim geçirdik. 2015’de Ankara’da, 146 bin konut satışı yapılırken, Türkiye genelinde yüzde 11 olarak gerçekleşti.

Ankara 0 Yorum

Konut satışında Ankara şampiyon oldu

Nüfusu dikkate alındığında Ankara, geçen yıl hem sıfır hem de ikinci el konut satışında İstanbul’u ve diğer illeri geride bırakıp şampiyon oldu. 2015’te Başkent’te 146 bin 537 konut satıldı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.